Şimdi Ara

2.70'ten dolar alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
7.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forexamca

Birincisi alınmaz mal pahalı şu an.
    aylıkta trend çizerseniz zirvede olduğunu da görürsünüz önce dönüş beklenir 2,80 lere çıkınca ah vah edilmez. Bu fiyat yüksek seçimlere kadar düşecektir. 2,40-2,30 bandını gördüğünde elindeki paranın yarısıyla alacaksın 2,20-2 bandını görürse basacaksın.

http://www.forexfactory.com/forexamca

İki ayda 19 paritede 500 pozisyondur hiç stoplanmadan tamamını take etmiş 5200 pipslik başarı trendi olan birinin yorumudur. Dikkate almanızı tavsiye ederim.

http://www.fxgrup.com/forum/showthread.php?t=12396&page=114&p=186927

iyi çalışmalar.

Sizin yüzünüzden büyük zarar ettim,bilesiniz

• Iconic kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir zaman milletin lafıyla hareket etmeyin sonra kötü oluyor ben de yaşadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Siz yukarıdaki yorumdan önce düşüş beklenir sonra alınır sonucunu çıkaramadıysanız benim yapabileceğim birşey yok İconic
    Yorum bu ve yorumu yazdığım tarihten itibaren düşüşü yapıp 2,55 i görmüş parite alım yapmadıysanız seçime 1 hafta kala
    benim yorumumla zarar ettiğinizi nasıl söylebilirsiniz Yorumun her satırı cuk oturmuştur ve doğru bir yorumdur, aşağıda verdiğim seviyelere düşüş yapamadıysa zamanı yetmediği için
    yapamadı normal karşılanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forexamca

Siz yukarıdaki yorumdan önce düşüş beklenir sonra alınır sonucunu çıkaramadıysanız benim yapabileceğim birşey yok İconic
    Yorum bu ve yorumu yazdığım tarihten itibaren düşüşü yapıp 2,55 i görmüş parite alım yapmadıysanız seçime 1 hafta kala
    benim yorumumla zarar ettiğinizi nasıl söylebilirsiniz Yorumun her satırı cuk oturmuştur ve doğru bir yorumdur, aşağıda verdiğim seviyelere düşüş yapamadıysa zamanı yetmediği için
    yapamadı normal karşılanır.

2,58 ile 2,49 arasında büyük fark var,siz 2,58 dönemi mal pahalı alınmaz şu an diyip sonrasında satırlarım cuk oturmuştur derseniz bu sizin tutarsızlığınızdan başka da birşeyi göstermez.
    İnsan YTD falan yazar sonuna,sana güvenip doların 2,50 seviyesine gelmesini bekledik elimizdeki paradan da olduk.

Yorumu yazdığım tarihe bakın lütfen mal 2,70 fiyattaydı 2,58 değil.
    Hem fiyat hatanız hem yorum okuma hatanız var.
    İlkokulda altın yumurtlayan tavuk hikayesini okuyup bitirdikten sonra
    Enayi tavuk hem altın yumurtluyor hem kendini kestiriyor altın yumurtluyorsan kendini kestirmeyeceksin.
    Gibi bir hayat dersi çıkarttıysanız hiç şaşırmam :)))
  • Sayın Iconic. Gözünüzü seveyim Donanımhaber forumundan yatırım önerisi alınır mı? Sadece bu yatırım konularına odaklı insanların olduğu yerlerdeki fikirleri kendi süzgecinizden geçirin. Meselahttp://www.hisse.net/forum/forum.php
  • keşke alsaydın aga
  • hedef 3.20 :) ... bence yıl sonu 3,5 :D heleki seçim yine saçma sonuçlanırsa off offfffffffffff
  • evet
  • arkadaşlar burası forum. kelime anlamıyla tartışma platformu. burada kimse gelip yatırım tavsiyesi vermez. kelin kendi ilacı olsa kendine sürer. buraya gelip insanlar kendi analizlerini tartışıyor. dolar yükselir şu yüzden dolar düşer bu yüzden gibi. kimse gidip EVİ ARABAYI SAT DOLARA YÜKLEN demediği gibi DOLAR YERE DÜŞCEK ELDEN ÇIKAR ÇABUK da demiyor. bu yüzden tonlarca danışmanlık şirketi var. eğer yatırım tavsiyesi istiyorsanız o şirketlere başvurun. herkesin üye olup yorum yapabildiği bir forumdan tavsiye alıp bu tavsiyeyi uygulamak akıl karı değil.
  • seçimde yine aynı meclis oluşacak gibi
    istikrar olmadıkça dolarda azalma eğilimi de olamaz.
    yıl sonu 3.20 - 3.50 arası bir değer görünüyor
    bana kimse neye göre demesin tutsun grafikleri okumayı öğrensin
    eski mesajları da takip edebilirsiniz hangi gün dolar neymiş ne demişiz ne olmuş görülmektedir
    zaten bankalardaki birçok mevduat da vadesi dolunca dolara çevrilmiş ve tekrar vadeye bağlanmış vaziyette
    dolara talep yine devam ediyor.
  • demek ki seçimden hemen sonra dolar almak lazım mış çünkühttps://www.efektifdata.com/dolar-yeniden-yukselise-gecti-detayi-17490 dolar yine uçuşa geçti
  • seçimle alakalı tahminimi tutturamadığım belli
    ama yatırım düşünüyorsan geç değil, yine dolar alabilirsin
  • Brexit te 2.70 lerin altını gören dolar şimdi 3 ün üzerinde seyrediyor. Benim şahsi görüşüm 3 ün üzerinde seyreden doları almam. 2.95 olursa düşünürüm. 2.90 lara düşerse alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Brexit te 2.70 lerin altını gören dolar şimdi 3 ün üzerinde seyrediyor. Benim şahsi görüşüm 3 ün üzerinde seyreden doları almam. 2.95 olursa düşünürüm. 2.90 lara düşerse alabilirim.

bundan sonra dolar almak kaybettirir.
  • Ekime kadar bir terslik olmazsa yatay....2o17 de 4.2.....

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmetingülcan

doların artacağı kesin de 4-5-6 TL uçuk değerler.
    3.20 ye kadar artacaktır. sonrasını kestiremiyorum.

sonrasını yaşayarak hep birlikte göreceğimiz zamana geldik
  • clinton kazanirsa dolar duser mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp39

quote:

Orijinalden alıntı: Kirpimsi

clinton kazanirsa dolar duser mi?

Düşmez ki en fazla 3.13-3.15 seviyelerine çekilir, aralık 15 ABD merkez bankası faiz arttıracak o zaman 3,20 yi geçeceği kesin, devamında 1 ay içinde tahminin kendini 3,20 ve yukarısında bir değere sabitleyip az miktarda aşağı yukarı oynayacaktır ta ki mayıs ayına kadar, kaç yıldır takip ediyorum hep aynı, net.ten dediğim tarihleri kontrol et göreceksin

uğraş alanını/mesleğini öğrenebilir miyim?
  • kurlar tavandayken tl bozup dolar yada euro alan var mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.