Şimdi Ara

2.5 Türk Lirası twich yayın yapabilceğim sistem önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam o kısımda çok bilgim yok ama sanırım Analog-DVI kablo almanız gerekiyor.
  • scoprene S kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/ak-320504000-s-dvi-erkek-vga-disi-cevirici.html

şöyle bir dönüştürücü işinizi görür.araştırırsanız daha ucuzlarını da bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eels

2.5 Türk Lirası twich yayın yapabilceğim sistem önerisi

ellerin dert görmesin ustam benim :) verdigin sistemi kuralı 2 yıl oldu ne bir donma ne bir güncel oyunu açmama sorunu var :D herşey hala ilk günkü gibi cok stabil bir sistem olmus :) düşünen 2-3 bin arası bütcesi olan düşünmeden bu sistemi kursun. tek eksiginiz bir ssd daha eklemeniz gerekiyor sisteme :) hocam cok sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: scoprene

quote:

2.5 Türk Lirası twich yayın yapabilceğim sistem önerisi

ellerin dert görmesin ustam benim :) verdigin sistemi kuralı 2 yıl oldu ne bir donma ne bir güncel oyunu açmama sorunu var :D herşey hala ilk günkü gibi cok stabil bir sistem olmus :) düşünen 2-3 bin arası bütcesi olan düşünmeden bu sistemi kursun. tek eksiginiz bir ssd daha eklemeniz gerekiyor sisteme :) hocam cok sagol

İlk bu sistemi önerdiği mesaja baktım. Dalga geçiyor sandım , konu tarihine bakmamıştım.

Bu sistem ancak 2.el alınır artık, sıfıra böyle bir sistem kurulması mantıklı değil.

• scoprene S kullanıcısına yanıt
    Daha uzun uzun kullanırsınız inş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4. Yılında rahmetli oldu sistem yine iyi götürdü beni ellerin dert görmesin :) ramleri yaktık anakart ta zedelendi yeni toplıcaz bakalım yinede 4yıldan sonra yine teşekkürler 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.