Şimdi Ara

2.300 TL PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bütçem 2.300 TL belki 2.500-2.600 olabilir ama sizden 2.300 TL'ye Bir sistem toplamaınızı istiyorum ben bitane topladım oda aşıyor bütçemi acıba 1 ay sonraya fiyatlar düşermi yada Karne indirimi olabilir mi Yada benim babamın arkadaşı ilgileniyor o toptancıya götürücek Ordan 2.300 TL'Ye çıkar mı bide sistem hakkında görüşlerinizi alıyım
     2.300 TL PC

Dip NOT : KASA Eşit ocz psu alıcam ve aercool pedrator x1 alıcam (Kasanın ismi yanlş olabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fevzi1907 -- 7 Mayıs 2014; 10:26:36 >

• AMD FX-8320

GIGABYTE 970A-UD3P

Gskill Ripjawsx 2x4GB 1600MHZ CL9

PowerColor R9 280X TurboDuo

Seagate Barracuda 1TB 64MB 7200RPM

Corsair Carbide 300R CX600 80+

Kendinde butcene gore monitor eklersin. Hayirli olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a7v8x kullanıcısına yanıt
    hocam güzel hoş yazmışsınız ama ben asus top modelini almayı düşünüyorum ekran kartının kasayı 350 TL'ye Çıkartıcam Aerocool X Predator x1 yanına da 650 watt ocz 80+ psu sanırım 2.500 TL'Yi gözden çıkarmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi1907

beyler bütçem 2.300 TL belki 2.500-2.600 olabilir ama sizden 2.300 TL'ye Bir sistem toplamaınızı istiyorum ben bitane topladım oda aşıyor bütçemi acıba 1 ay sonraya fiyatlar düşermi yada Karne indirimi olabilir mi Yada benim babamın arkadaşı ilgileniyor o toptancıya götürücek Ordan 2.300 TL'Ye çıkar mı bide sistem hakkında görüşlerinizi alıyım
     2.300 TL PC

Dip NOT : KASA Eşit ocz psu alıcam ve aercool pedrator x1 alıcam (Kasanın ismi yanlş olabilir.)

fiyatların düşmesi senin karnenle değil dolar kuruyla alakalı birde 2300 liraya toplamak istediğin sistem
    ne için kullanıcaksın

• quote:

hocam güzel hoş yazmışsınız ama ben asus top modelini almayı düşünüyorum ekran kartının kasayı 350 TL'ye Çıkartıcam Aerocool X Predator x1 yanına da 650 watt ocz 80+ psu sanırım 2.500 TL'Yi gözden çıkarmalıyım

Asus o kartin revizyon 2 sini cikardi artifact sorunu yaptigi icin. R9 serisinde PowerColor ve Sapphire daha iyi is cikardi.

Kasa olarak aerocool xpredator x1 dar bir kasa. Corsair 300R daha genis ve kaliteli. İcindeki PSU'da keza oyle kaliteli.

• a7v8x

Hocam görüşünüz için teşekkür ederim aercool baya ödül aldı şık bir kasa 41 vga Alanı var sanırım benm kart oraya sığar asus Almayı düşnüyorum çünkü performansı iyi ama tabiki sapphire'de düşünülebilir

ojhora

Toplamak istediğim sistem oyun için Ve doları çok sık takip ediyorum evet 00.010 kuruş düşünce bile 1-2 TL düşüş oluyor ama karne hediyesi filan %30 indirim yapıyorlar Diye biliyorum . Doları çok sık takip ediyorum Düşüceğini söylüyorlardı Ama bi çıkıyor bi iniyor
  • quote:

a7v8x

Hocam görüşünüz için teşekkür ederim aercool baya ödül aldı şık bir kasa 41 vga Alanı var sanırım benm kart oraya sığar asus Almayı düşnüyorum çünkü performansı iyi ama tabiki sapphire'de düşünülebilir

ojhora

Toplamak istediğim sistem oyun için Ve doları çok sık takip ediyorum evet 00.010 kuruş düşünce bile 1-2 TL düşüş oluyor ama karne hediyesi filan %30 indirim yapıyorlar Diye biliyorum . Doları çok sık takip ediyorum Düşüceğini söylüyorlardı Ama bi çıkıyor bi iniyor

çok soru soruyorum ama en iyi sonuç için önemli sorular bunlar hangi oyunlar hocam mesela bf4 mp yada ghost gw 2 vs vs her oyun kendine göre farklı bi sistem içerir

• Fevzi1907 F kullanıcısına yanıt
    41CM VGA olabilir fakat genisligi az. Ben corsair oneririm, tabii teklif var israr yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

AMD FX-8320

GIGABYTE 970A-UD3P

Gskill Ripjawsx 2x4GB 1600MHZ CL9

PowerColor R9 280X TurboDuo

Seagate Barracuda 1TB 64MB 7200RPM

Corsair Carbide 300R CX600 80+

Kendinde butcene gore monitor eklersin. Hayirli olsun.

Çok güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.