Şimdi Ara

2-3 Yıl Beşiktaşlı Göremeyiz Artık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne zaman gordukki simdi gorelim. Aslın kulubu trde gsdir.

Gerisi sadece lig kalitesini yukselten takimlardir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    Hadi canım, siz de az değildiniz, fb de öyle. Bursa bile şampiyon olduktan sonra taraftarı burada havalara girdi. Bu kötü bir şey değil ama abartılması kötü. Bak en sondaki gs'li arkadaşının yaptığı yoruma, şimdiden başlamış sizinkiler
  • Ne yapmış taraftar ? Yönetimi protesto etmiş.
    Kendi başkanınıza(demirören) stadyumun içinde ana avrat küfür edip adamı stadyumda çıldırtan , 90 dakika sırtı dönük takımını ıslıklayan kimdi arkadaşım?http://www.posta.com.tr/demirorene-kufur-edenler-yakalandi-6828

İki dakika delikanlı olunhttp://tr.beinsports.com/haber/taraftar-sirt-cevirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 20 Mayıs 2018; 19:42:15 >

• normalde 10 yılda max 2 sampiyonluk görebılırler. ama 2 sampıyonlugu hemen kullandılar 8 sene ben pıyasada görmek ıstemıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    Bu yaşıma kadar çok şampiyonluk gördüm gs olsun fb olsun, bu kadar ego kasan bir klüp taraftarı görmedim.

Beşiktaş bölümüne girin şu açılan konulara bakın sanki takımları barcelona bile değil Klasik yıldızlar karması o havalar

son 2 senede adını duyurmalarına rağmen 15 yıldır ligi domine etmiş gibi tavırlar

büyük takımlarla oynarken bile (b.münih) yönetimlerinin bile bayern bizden korksun, bizden korkuyorlar, bu turu rahatlıkla geçeriz, taraftarları 3-4 tane sallarız 5 tane diyen bile oldu. bildi gerçekten ama tersten

türkiyenin en büyük klübü olduklarını sanıyorlar 13 şampiyonlukla. sen son 15 senede ilk 2 ye ne zaman girebildin ki? Bak fenerbahçeye 4 senedir şampiyon olamasakta genele yayalım 15 senede çok nadirdir ilk 2 dışında ligi bitirdiği hep zirveye oynamıştır.

Beşiktaşın 2 senelik destekli şampiyonluktan sonra esamesi bitmiştir. artık bir kaç sene fb gs şampiyonluğu kovalar.

buda BONUS

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.