Şimdi Ara

2-3-4 Ağustos 2014 Rock Off Festivali. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
6
Favori
11.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

anlattıklarım bi de özet geçtiğim hali tüm günümüz böyle geçerdi , o face videosunda önceki video kısımlarına gel 4 video olacaktı tamamını izle hatta dio yürüyüşünden bi foto da ekliyim buraya ..http://oi59.tinypic.com/10n5o9f.jpg

konserde kafa dengi birileri bulup eğlencenin dibini vurup headbang pogo ile stres attın mı bi anlamı oluyor , en son tuborg gold feste sevmesem de in flames konserinde pogo görünce dalmıştım başka hatırlamıyorum.. bi yaşa geldikten sonra zaten zor oluyor 18 yaş civarı isen yapabildiğini şimdiden yap belli bi zamandan sonra olmuyor .

son zamanlarda çok pogo yapılacak konser olduğunu hatırlamıyorum ama 2010 yılı altın yıl idi bizim için unirock da cuma günü sabahında belphegor çıkmıştı öğlen güneşin altında adamlar konser veriyorlardı bende stigma diabolicum çalacakları zaman pogo yapmaya yeminli orada idim tabi cuma günü ve ilk gruplardan olunca çokta kişi yoktu millet gücünü cannibal corpse ye felan saklıyordu tek başıma tepinmiştim milleti gaza getirmeye çalışmıştım ama olmamıştı o zaman grup üyeleri konser bitişi 1 saat sonrası seyirciler arasında dolaşır içerdi beni adamlar gördüğünde seni hatırladım ! man sen bu öğlen cehennem sıcağının altında deli gibi eğlenen adamsın buralarda da böyle fanlarımız olmasından gururluyuz diyerek bira + resim imza ne varsa artık

lamb of god konseri geldi şimdi aklıma da o kadar uzatmaya gerek yok

manowar konserine gideceksen bi arkadaş 90 lira mı ne diyordu ben 70 e felan çekmeye çalışırım kesin diyemem eğer bilet alacaksan haberim olsun ben soruştururum uygun olanı.. arkadaşla arayı bozduk biraz yoksa davetiye alırdımda çok konuşamıyoruz

Of of hocam harika olaylar anlatıyorsun. Yaşım 19 tam zamanlarım zaten. 3-4 sene sonra yaşlı dede gibi kenardan takip ederim ben de. Pogo tutmamış ama adamları tavlamışsın adeta. Manowar biletimi baya öncesinden aldım hocam. İptal olmasın diye dua ediyorum sadece. Hi-Voltage'a da gitmeyi düşünüyorum ama bir arkadaşımla. Bizi zamanı geldiğinde o konser için yönlendirirsen çok minnettar kalırım.

• doğum günümde trivium geliyormuş şimdi haberim oluyor bu kadar sıkışık zamanda organizatörler neye güveniyor anlamadım. eskisi gibi alkol firmaları sponsor olamıyor oradan ciddi gelir kaybı var kur çok yükseldi , banka sponsorları bile temkinli garanti iron maiden a sponsor olsa satanist ayinine sponsor oldu yazardı yeni akit - zaman vb. gazeteleri .. trivium + ghost iyimiş .. geçen yıl çalışıyordum mumla konser arıyordum şimdi kpss dolayısıyla işi bıraktım kyk kredi geri ödemesi yapıyorum bu yüzden bombalar ardı ardına patlıyor ama gidemiyorum :)) ama tuhaftır şu konsere keşke gidebilseydim dediklerimde iptal oluyor en son aerosmith de öyle oldu

trivium + ghost dorock barın 10. yıl kutlaması imiş , 5. yıllarında 25 liraya destruction u izletmişlerdi ama bu konser biletix de 83 lira gözüküyor .. gerçi dorock barda haliyle daha ucuza satarlar .. dediğim gibi 2-3 yıldır bayağı ortamdan uzaklaştım konserleri bile denk gelirse öğreniyorum ama bi gelişme olursa haberdar ederim

• quote:

doğum günümde trivium geliyormuş şimdi haberim oluyor bu kadar sıkışık zamanda organizatörler neye güveniyor anlamadım. eskisi gibi alkol firmaları sponsor olamıyor oradan ciddi gelir kaybı var kur çok yükseldi , banka sponsorları bile temkinli garanti iron maiden a sponsor olsa satanist ayinine sponsor oldu yazardı yeni akit - zaman vb. gazeteleri .. trivium + ghost iyimiş .. geçen yıl çalışıyordum mumla konser arıyordum şimdi kpss dolayısıyla işi bıraktım kyk kredi geri ödemesi yapıyorum bu yüzden bombalar ardı ardına patlıyor ama gidemiyorum :)) ama tuhaftır şu konsere keşke gidebilseydim dediklerimde iptal oluyor en son aerosmith de öyle oldu

trivium + ghost dorock barın 10. yıl kutlaması imiş , 5. yıllarında 25 liraya destruction u izletmişlerdi ama bu konser biletix de 83 lira gözüküyor .. gerçi dorock barda haliyle daha ucuza satarlar .. dediğim gibi 2-3 yıldır bayağı ortamdan uzaklaştım konserleri bile denk gelirse öğreniyorum ama bi gelişme olursa haberdar ederim

Teşekkür ederim hocam. Bu sene de konser yılı oldu, en şanssız zamanına gelmiş de pek üzüleceğini zannetmiyorum katıldığın konserleri düşününce. Ghost'u canlı izlemenizi öneririm ama, imkanınız olursa tereddüt etmeyin derim.

• ghost un namını duydumta malum iş + okuldan çok dinleyemedim adamları .. isveçten ne çıksa dinlenir , king diamond tarzına yakın gibiler bi ara bakarım konseri kaçırsamda zaten yeni nesil gruplar , tekrar tekrar geleceklerdir elbet .. amon amarth harici hiç bir grubu dert etmiyorum o da ağustosa kadar bakarız çaresine

bu arada stratovarius u bence kaçırma yani üç günlük kombine tavsiye ederim haggard da benim favorilerimdendir

• quote:

ghost un namını duydumta malum iş + okuldan çok dinleyemedim adamları .. isveçten ne çıksa dinlenir , king diamond tarzına yakın gibiler bi ara bakarım konseri kaçırsamda zaten yeni nesil gruplar , tekrar tekrar geleceklerdir elbet .. amon amarth harici hiç bir grubu dert etmiyorum o da ağustosa kadar bakarız çaresine

bu arada stratovarius u bence kaçırma yani üç günlük kombine tavsiye ederim haggard da benim favorilerimdendir

Ahmet Abi ne derse odur. Benim planlarımda Dream Theater da var. O yüzden 3 günlük kombine imkansız şu an için. Bir Destiny dinlemeyi çok isterdim ancak şartlar el vermiyor pek.

• Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Hocam o attığın fotoğraflar lise zamanından mı universite zamanindan mi? Liseyse ya ben ot gibi gecirdim liseyi ya etrafimda kafa dengim yoktu ya da sen baya ayrı bir dunyasin :D Kiskandim ne diyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul of a lion

Hocam o attığın fotoğraflar lise zamanından mı universite zamanindan mi? Liseyse ya ben ot gibi gecirdim liseyi ya etrafimda kafa dengim yoktu ya da sen baya ayrı bir dunyasin :D Kiskandim ne diyim :)

üniye başlarken ama arkadaşları oradan değil faceden buluşuyorduk , bende dahil 2-3 kişi facenin ilk zamanları faceye heavy videoları eklerdik ve oradan bizi eklerdiler her videomuzu paylaşırlardı , gruplar kurarak bilgi alışverişinde bulunurduk herkes gruplara video yüklerdi muhabbet ortamı kurardık, facede sayfa olayı çıkınca ve ilk örneklerini biz kurunca iyice geniş kitleye yayıldık.. o zamanlar bana facede 2 saatte 99+ bildirim geliyordu hepsi video beğeni veya yorumları hakkında .. herkes birbirini tanırdı ve msn ye girince aynı anda 10 kişiye mp3 atardım yani 2009 yıllarında merkezde biz vardık sonra taklitlerimiz oldu tabi biz ne paylaşsak sayfalarına ekleyip linkin park , rammstein , limp bizkit , marylin manson , slipknot gibi öz metalden uzak grupları popüler olma uğruna paylaşan gruplar oldu bunlar çoğalınca biraz soğuduk bir de face telif haklarından ötürü videoları hızla silmeye başlaması , facebook un tamamiyle gözünü para bürümesi anasayfada reklam harici yayınların olmaması biraz da sorumluluğumuzun artmasıyla eli ayağı çektik , şu anda metal sayfalarına baksan veya buradan örnek vereyim bi kaç gün önce rammstein harici alman metal grubu yok niçin insanlar alman metal gruplarını sevmiyor diye de konu açılmıştı hatta ona benzer bir soruyu benim yeğende sordu bayağı tersledim rammstein i metal ile alakasını görmüyorum ayrıca scorpions , axel rudi pell , sodom , kreator , destruction , blind guardian gibi gruplara hakarettir, almanyanın ufacık bi kasabası olan wacken bile metalin merkez noktası sayılır ama bu hale gelindi, şimdi bi metal sayfasında whitelion paylaşsam 500bin lik sayfada 10 beğeni alıyor , eskiden 5 binlik sayfada paylaşırdım yüzlerce beğeni bilmeyen herkes dinleyip yorum yapardı kısacası eskiden facebookta aile ortamı vardı şimdi ergen beyinler kaynıyor ... burada yaş olarak ergenliği kastetmiyorum bilen bilir diyim :)) bu arada facedeki metal sayfalarında sürekli kendi profillerini paylaşan , kız tavlamak için aşk parçaları guns n roses vs. paylaşan kendi resimlerini sayfalarda yayınlayan her bağlantıda kendi ismini etiketleyen kişilerde bizi bu işten uzaklaştırdı bizzat facede ekleyip benden bilgi alıp ben metal dinlemiyorum ama kızlar için böyle takılıyorum diyen kişiler çok oluyordu ekran görünleri hala var bende :)) kısacası biraz şans işi biz o zamana denk geldik şimdi o ortamı kurmak zor ama kendin oluşturabilirsin mesela burada konu aç donanım haber metal dinleyicileri buluşuyor şeklinde veya burada muhabbet ettiğin kişiler ile buluş tabi istanbulda isen :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

Yalnız gidenler için DH olarak toplanalım önerisini destekliyorum

Ben gitmek isterim , yalnızım arkadaşım yok ama internette tanıştığım insanlara güvenemem. Aslında fena fikir değil ama.
  • Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Maalesef ben de yeni dönem metal gruplarına ısınamadım. 90'lar ve sonrası adam akıllı sevdiğim tek grup Dream Theater. Brutal vokal bana hitap etmiyor pek. Taptığım gruplarsa ya dağıldı ya da bir ayakları çukurda. Geldiklerini duyunca inanilmaz seviniyorum. Hatta bu hafta DeMaio'yu karşılama kararlıyım havaalanında ama uçaklarının saatini vs. ögrenmek falan hep dert :/ Mesela bunu hep beraber yapabilecegimiz bir gruba dahil olsam cok guzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Stalwart

quote:

Ben gitmek isterim , yalnızım arkadaşım yok ama internette tanıştığım insanlara güvenemem. Aslında fena fikir değil ama.

Çok çelişkili konuştunuz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bleeeed

quote:

quote:

Yabancılara güvenemiyorum napiyim işin ucunda böbrek.avi olmak da var

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam metal kardeşiyiz yapma

Pek bir şey diyemem haklısınız ne haberler okuyoruz neler görüyoruz ama bu ön yargının artık kırılması lazım. Hala internetten alışveriş yapmayan insanlar var

• konsere bilet alan var mı sosyotixin satış noktası yok sanırım sadece siteden satın alınıyor. kredi kartıyla mı yoksa kapıda ödeme imkanı var mı? bir de sanırım sosyotix biletleri iade etmiyormuş diyelim iptal oldu 200tl yi çöpe mi atacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratso

konsere bilet alan var mı sosyotixin satış noktası yok sanırım sadece siteden satın alınıyor. kredi kartıyla mı yoksa kapıda ödeme imkanı var mı? bir de sanırım sosyotix biletleri iade etmiyormuş diyelim iptal oldu 200tl yi çöpe mi atacağım?

İptal olursa alırsın paranı hocam. İptal vb. olmadığında geri alınmıyor. Dorock Bar'dan da alabilirsin biletini. Birkaç satış noktası daha vardı onları da araştır. Hatırlayamadım şimdi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Pek bir şey diyemem haklısınız ne haberler okuyoruz neler görüyoruz ama bu ön yargının artık kırılması lazım. Hala internetten alışveriş yapmayan insanlar var

Yok internetten alışveriş yapmışlığım vardır o kadar da değil.

13 Temmuzda Metallica konseri var ona da gidesim var aslında ama o tür müzikler dinleyen arkadaşım yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxaaxx -- 19 Mayıs 2014; 23:36:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

13 Temmuzda Metallica konseri var ona da gidesim var aslında ama o tür müzikler dinleyen arkadaşım yok maalesef.

Biletimi aldım ben o konser için. Arkadaşlarımdan kim gelecek bilmiyorum ama o konser içinde forumdan toplanılır, bende katılırım belki. Ama forumdan kesin buluşanlar olur katılabilirsin hocam. Çokta eğlenceli olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Biletimi aldım ben o konser için. Arkadaşlarımdan kim gelecek bilmiyorum ama o konser içinde forumdan toplanılır, bende katılırım belki. Ama forumdan kesin buluşanlar olur katılabilirsin hocam. Çokta eğlenceli olur

Bilemiyorum hocam, düşünürüm artık..

• Konser zamanı tekrar konuşuruz istersen hocam forumdan birçok kişi gelecek sonuçta buluşup gidebiliriz. Ben iki etkinliğe de katılmayı düşünüyorum
  • Kadıköy Hammer'dan da alabilirsiniz.
  • tamamdır baktım şimdi facebook grubundan alıntılıyorum

Bilet satış noktaları: Hammer Müzik, DoRock Bar, Mephisto Beyoğlu ve Always Rock Bar (Ankara)

dorock tan alırım, yalnız gidecem :(
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.