Şimdi Ara

2-3-4 Ağustos 2014 Rock Off Festivali. (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
6
Favori
11.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bi ara herkes holy wars isteyince dave hafif sinirlendi sanki imalı konuştu
  • Yine kaçırdım ulan ya bi nasip olmadı gitti
  • ulan baya da kalabalıkmışız. dün amon bugün de gojira boyunlukla çıkarttı konserden. turisas'ta iyiydi.

2-3-4 Ağustos 2014 Rock Off Festivali.
  • crowleyi koymuşlar la videolara görünce görünce kanım dondu
  • Ben hala gojiranin etkisindeyim abi ne eglendik be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu Metallica'da arkadan bilet aldım adamlar avuçla pena attılar (zengin grupmuş vesselam). Megadeth'e önden aldım 5-10 tane attılar o kadar da ümitlenmiştim. Neyse bize Holy Wars yeter.
  • Megadeth ne çaldı beeğ
    çok hayvanımsı davrandılar pena falan bişey kapmaya ugrasmadım bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ukko -- 5 Ağustos 2014; 13:18:20 >
  • Güzel gündü. Mekanik inerken, saat 7 civarları içeriye girmemize rağmen rahatlıkla sahne önü bariyerlerine geçtik. Ortalarda baget kavgası vardı bu sıralar.

Murder King hem kendi eğlenip seyirciyi de eğlendirme çabası olan enerjili elemanlardı. Sonlara doğru wall of death de olmuştu galiba. En azından pentagramı görmediğime çok sevindim. Kusabilirdim artık.

Gojira'da daha çok enerjimi saklamayı tercih ettim. le sauvage'i iki dakika çalıp kestiler. Etrafımdakiler çok eğlenmiş görünüyordu, bir ara mosh pit çıkmıştı.

Megadeth'in sahneye çıkışından itibaren kendimden geçmiştim. Dave'in sesi mickey mouse'a döndüğünden vokalin sesini kısmışlar galiba. Chris bizim taraftaydı konser boyunca. Artık bir yarı tanrı olduğuna inanıyorum. Bitişte de yerde dahi boğuşarak attığı penayı kaptım.

• Şuan boynumun ağrısından duramıyorum ama Gojira muhteşemdi 14 küsür şarkı çalmışlar üstelik nası geçti o kadar zaman bilmiyorum.Çıktıklarında Joe mikrofona doğru gidip bir şeyler söyledi ama sesi açmayı unutmuşlar sonra şarkıya girdiler yine ses yok neyseki bozmadılar hemen düzeldi ve yardırmaya başladılar.Ben Mario'nun drum solosunda bitti sanıyodum derken Where Dragon Dwell'in davulu bi girdi ben kendimden geçtim zaten o sıra.Keşke kendileriyle tanışma veya en azından penalarını alma gibi şansım olsaydı alan aldı da , bi ara güvenlik yerden aldı vermedi satıyosunuz siz diye enterasan bi durumdu.Yine de Gojira'yı canlı izlemek apayrı bir olaydı , unutulmayacak bi gün yaşadım kendi adıma.
  • Megadeth konser sonrası Hard Rock cafe'de akustik mini konser vermiş
    Setlist:
    Symphony of Destruction
    She-Wolf
    A Tout Le Monde

• Megadeth muhteşemdi, Chris'den penamı da kaptım

• Kesinlikle muhteşemdi o kadar yorulduktan sonra dragons dwell i girmesi.. gerçekten bütün duyguları hissettim o an. Hele Mario nun şarkı öncesi solosu harikaydı.
  • izleyin de metal dinleyicisi nasıl olurmuş görün

• Gojira'nın son iki şarkısına ancak yetişebildim ama Megadeth harikaydı.
  • Megadeth herzamanki gibiydi Gojira yi kaçırarak büyük hata yaptin

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Light

Villie Valo yerleri silmiş arkadaşlar doğru mu?

Aynısını ben duydum. Havluyu almış yerleri silmiş :DDDDDDddd
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.