Şimdi Ara

2+1 SİSTEMİN BASINI NASIL ARABAYA BAĞLARIM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> 2+1 SİSTEMİN BASINI NASIL ARABAYA BAĞLARIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    434 Mesaj
    2+1 Ses sistemim var creative boş boş duruyo bunun basını nasıl arabaya bağlarım arabada arkada sadece dört tane hoporlor var o kadar bass hiç yok araç ses sistemi bağlamaya hazır kablolar falan yani.. yardım

|
    |
    Şahsi fikrim o sistemi hiç kullanma arabada sonuçta pc için üretilmiş hoparlör , yapacagın masraf alacağın sese değmeyecektir bence
    |
    |
    Öncelikle 2+1 sisteminin enreji girişi 220 v şebeke mi yoksa adaptör mü ? Şebeke ise içini açıp adaptörün çıkış voltajına bak 12 volt ise yaşadın. Yada adaptörlü besleme ise çıkış yine 12 voltsa işin kolay. Yok 18-20 volt aralığı ise küçük bir inverter alarak aracın 12 voltunu 220 volta çıkar sonra da 2+1 sistemini besle.

Bunları yaptıktan sonra ;

1- Aracın ön hoparlorlerini direk teybe bağla.
    2- Teypten gelen arka hoparlor çıkışlarını 2+1 sisteminin ses girişine bağla.
    3- 2+1 sisteminden çıkan standart iki çıkışını da arka hoparlorlere bağla tamamdır.

5+1 sistemimi aracıma bağladım yıllardır kullanıyorum gayet tatminkar.

Orijinalden alıntı: 07 Osman

Öncelikle 2+1 sisteminin enreji girişi 220 v şebeke mi yoksa adaptör mü ? Şebeke ise içini açıp adaptörün çıkış voltajına bak 12 volt ise yaşadın. Yada adaptörlü besleme ise çıkış yine 12 voltsa işin kolay. Yok 18-20 volt aralığı ise küçük bir inverter alarak aracın 12 voltunu 220 volta çıkar sonra da 2+1 sistemini besle.

Bunları yaptıktan sonra ;

1- Aracın ön hoparlorlerini direk teybe bağla.
    2- Teypten gelen arka hoparlor çıkışlarını 2+1 sisteminin ses girişine bağla.
    3- 2+1 sisteminden çıkan standart iki çıkışını da arka hoparlorlere bağla tamamdır.

5+1 sistemimi aracıma bağladım yıllardır kullanıyorum gayet tatminkar.

Bende bu işe heves ettim bu aralar

Logitech Z2300 2+1 i arabaya baglasam mi diye dusunuyorum.

Ugrasmaya deger mi hocam ne dersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    29 Mesaj
    Şahsi yorumum bağlamana değmez, ben zamanında bağlamışım inverter aracılığıyla. Fakat aşırı derecede aküyü bitiyor. Ses ve bas konusunda tatminkar seviyede oluyor. Azda olsa bana göre rahatsız edici seviyede cızırtı yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.