Şimdi Ara

2.1 Ses sistemime alternatif ne olabilir?(Edifier m3300sf 160TL +-50TL oynayabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar daha önce ses sistemi önerisi içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_82200270/tm.htm linkteki konuyu açmıştım ve Edifier m3300sf modelini 160 TL'ye Vatan'dan almıştım. Daha sonra farkettim ki hatalı ürün müdür bilmiyorum tiz seslerde cızırtı geliyor. Ürünü servise verdikten sonra iade alacaklarını söylediler fakat ben bu ürün ayarında bu ürüne yakın ne alacağımı bilmiyorum. Dolar'da yükseldiği için aynı kalite bir ürünü yine 160 TL'ye alamayacağım sanırım. Bu yüzden 50TL esneyebilirim. Önerileriniz nelerdir?

Ses Kartı: THX TruStudio PRO™

İlk konudan alıntı:
    quote:

okuduğum öneri konularında genelde çok fazla ses ve çok yüksek bass isteyen arkadaşlar var. ben daha çok kaliteli ses istiyorum. Şarkıdaki ayrıntıları duymak isterim. Bassların doygun ve tizlere inebilen bir sistem arıyorum.

Bir arkadaş MicroLab FC-362W önermiş fakat sanırım piyasada fazla yok şuanda?

• hic kimse logitech z523 onermiyor niye boyle ? Forumda adini bile duymadim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortreD

Merhaba arkadaşlar daha önce ses sistemi önerisi içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_82200270/tm.htm linkteki konuyu açmıştım ve Edifier m3300sf modelini 160 TL'ye Vatan'dan almıştım. Daha sonra farkettim ki hatalı ürün müdür bilmiyorum tiz seslerde cızırtı geliyor. Ürünü servise verdikten sonra iade alacaklarını söylediler fakat ben bu ürün ayarında bu ürüne yakın ne alacağımı bilmiyorum. Dolar'da yükseldiği için aynı kalite bir ürünü yine 160 TL'ye alamayacağım sanırım. Bu yüzden 50TL esneyebilirim. Önerileriniz nelerdir?

Ses Kartı: THX TruStudio PRO™

İlk konudan alıntı:
    quote:

okuduğum öneri konularında genelde çok fazla ses ve çok yüksek bass isteyen arkadaşlar var. ben daha çok kaliteli ses istiyorum. Şarkıdaki ayrıntıları duymak isterim. Bassların doygun ve tizlere inebilen bir sistem arıyorum.

Bir arkadaş MicroLab FC-362W önermiş fakat sanırım piyasada fazla yok şuanda?

x600 der geçerim. m330sf den daha tipsizdir kasası ama. sesi muhteşemdir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.