Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

..::2.1 CREATIVE i-Trigue L3450 ALDIM::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1800 Mesaj
    ewt arkadaşlar uzun süren araştırmalar sonucu en sonunda l3450 aldım beyaz daha çok hoşuma gitti bide sistemlede uyumlu çok memnunum 10 dk dir falan deniyorum şimdi bass ve tiz testlerini yapıcam ses kartım kötü onuda değiştircem ozaman çok ii bi ses alıcagımı düşünüyorum sorularınız varsa cevaplamaya çalışıyım... jackların hepsi altın kaplama(yada sarı renkli bi suya batırılmış ki bence altın diil gibi geldi) nyse sorularınız varsa cevaplayayım...

|
    |
    çok güzel bi set almışsın bence 2+1 de alınabilecek en iyi sistem ama biraz pahalı
    |
    |
    139+kdv ye aldım haberiniz olsun çok kastırdım baya bi para biriktirdim ve aldım 3300 alcaktım biraz daha bekleyip kastım almışken bi kere alıyım die çok ii tamamen yeterli bi küçük odam var yanlız enaz 7-8 kilo vardır biraz agır :)
    |
    |
    ya bende de 2+1 ınspıre var bende gayet memnunum sesı max a kadar getiriyorum boğulma yok cok memnunum ama değiştirecem artık 5+1 e terfi etmeyı dusunuyorum bu arada ses kartım CREATIVE PCI 128 nasıl sızce kart bıaz eskı gıbı ama bı solermısınız
    |
    |
    ((load ta 45 C)) ||Hİ-LEVEL 1 gb ddr2 667@850mhz ram||Palit 7600gt||asus p5b||520 GB SEAGATE Barracuda 7200 rpm 16MB CACHE SATA2||us Robotics 9107||Creative Audigy2 7+1||FSP 400 watt psu||Logitech Drive Force Pro (DFP) Direksiyon seti
    SUPER Pİ 1M:17 sn
  • Binbaşı
    1800 Mesaj
    valla audigy ls falan al en kötü
    |
    |
    BEYLER BENDE 2.1 ALMAK UZEREYIM FAKAT CREATIVE COK IYI OLMASINA KARSIN COK PAHALI VE BENDE PHILIPS IN MMS 460G MODELINDE KARAR KILDIM GORUSLERINIZI BEKLIYORM
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,149
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.