Şimdi Ara

2.0T 203bg S80 satilip 1.6T 180bg S80 alinir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum vergi zamani yaklasti ve aracim 2011 model olmasina ragmen 210bin km yi devirdi. Dusuk kilometreli 1.6T olanlardan almayi dusunuyorum bide yazilimla saglam yurur diye dusunuyorum. Sizce bu degisim aradaki vergi farkina deger mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşük ataletli turbosu ile yazılımla 2.0 motora benzer bir performansı daha kontrol edilebilir bir tüketimle yakalarsınız bence.
  • Bence mantıklı.

Hem aracını daha düşük kilometreli daha güncel bir modeli ile değiştirmiş olursun, hem de vergi avantajın olur. Yaşı ne kadar genç olsa da kilometresi az buz değil aracının.

İki araç arasındaki performans farkını da şehiriçinde pek anlamazsın zaten merak etme. Uzunda hissettirir yetersizliğini 1.6T.
  • Vergi farkindan değilde, 3 yil daha kullansaniz eder 420 bin km. Satmasi da zor olur değer kaybi da çok olur. Düşük km almaniz daha mantıklı.

• Alım satım, expertiz, yazılım masrafı derken vergiden daha fazlasını ödeyeceksiniz. Aracınız 4 7 yaş alacağınız 1 3 yaş vergi diliminde olacağı için fazla vergi farkı olmaz.
    Daha performanssız ve daha kısa ömürlü bir motora geçeceksiniz.
    Mantıksız bence

• Uzun ömürlü, sağlam bir araç istiyorsanız uygun fiyata camry alın. 3.5 v6 277hp 350nm sizi her anlamda memnun eder. Lpg de olursa ekonomik olur.

• Yeni yenidir, sat kurtul derim. Gayet de mantıklı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.