Şimdi Ara

2.0 oyunları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • psp olmadıı için oynayamadım reism bitanede videoya baktım hmmmm projectpsp den indirdim
  • oyun çıktımı bilmiyorum ama henüz herhangi biyerde iso ya rastlamadım, çıksa olurdu mutlaka, en son ssx on tour çıktı 11nde 12sinde torrenti düştü.
  • ewet çıkmış ,www.projectpsp.com
  • ya canıma tak etti en sonunda gidecem endem'e 35ytl'ye yaptıracam olmuyo 1.5
  • a
  • http://forum.donanimhaber.com/m_4414852/tm.htm
    quote:

Orjinalden alıntı: aLeX_BuRaK

ya canıma tak etti en sonunda gidecem endem'e 35ytl'ye yaptıracam olmuyo 1.5

• chef bunları yaptım ama olmuyo meret senin 7. maddeyi anlamadım yanlız
  • MRB ARKADAŞIM BEN YENİ PSP ALDIM İKİNCİ EL ÇOK MERAKLIYIM ALETE AMA HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM VE ÇOK ÖĞRENMEK İSTİYORUM BENDE 512 KART VAR.. ALDIĞIM KİŞİ 2.0 YÜKSELTMİŞ BEN BUNU BİLGİSAYARA BAĞLADIM yourpsp.com adresinden videoları üye olup psp bağlıyken resim video oyunları direk psp atan bi site buldum ufak tefek şeyler ben asıl kendi videolarımı yüklemek istiyorum bunun için x-psp-video-converter programını yükledim yaptım mpeg 4 çevrildi psp ye attım fakat açmıyoo tahminime göre sony ktlemişmi kendin gönderemeyesin die göre bu videolara direk siteden inerken kendine kodlu bi klasör açıyo psp nin içinde öyle gösteriyoo ama kendi yolladıklarımı açmıyooooo napıcan ben arkadaşım çok araştırıyorum 4gündürrr tahtakaleye gittim oyun yüklettirmek için nafile oyun ve kendi videolarımı nasıl çalıştırabilirim lütfen bana açık açık anlatıp prgramların adreslerini pspye hangi klasöre nasıl yüklüceğimi anlatırsanız sevinirimmmm HEMDE ÇOKKKKKK LÜTFEN CEVAPPPPPPP

BİRDE 2.0 DİE AÇAMIYORSAM VİDEOLARI YADA OYUNLARI AÇAMASSAM NASIL 1.50 İNDİREBİLİRİM AÇIK AÇIK ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM

S.O.S

• MSN ADRES PSP KONUSUNDA BİLGİLİ ARKADAŞLAR lütfen rey_mumdo@hotmail.com

yada muratgoksen@mynet.com
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.