Şimdi Ara

2.0 amperlik adaptör kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 5s 2.0 amperlik litus marka apple lisanlı adaptör ve orjinal şarj kablosu kullanıyorum. Bazen ekranda sanki kendiliğinden dolunuyormuşsun gibi hareketler oluyor. birden ekran aşağı kayıyor. Ekran üzerinde statik elektriklenme oluyor galiba. Böyle sorunlarla karşılaşan var mı?

Not: ekranda koruyucu jelatin vs yoktur. Sadece kenar ve arkayı korumak amacıyla şeffaf silikon klıf vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• 2 amper olabilir sorun yok, ancak adaptörde sorun var. Kabloda çok değil aslında (yinede bütün kablolarım orrjinaldir) önemli olan adaptördür. Litus marka adaptör duymadımki lisanslı olsun. Adaptörü değiştirin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğin sorunu ben okul prizinde yaşıyorum. Orjinal kablo ve adaptörle şarjdayken cihazı kullanınca kendi kendine dokunmalar yapıyor. Eğer sorun aynıysa ben kılıfı çıkarınca sorunumu çözüyorum. Varsa kılıf çıkarıp şarj etmeni öneririm.

• Topraksiz priz kullanildiginda yapar

• Kılıf çıkarınca bir nevi topraklama olarak bizi kullanıyor ondan dolayı dokunmalar olmaz. Benim merak ettiğim neden olduğu. Kullandığım litus markası apple lisanlı ve iphone larda kullanılabilir diye izerinede yazmışlar

• Kullandığım ürün bu:
    http://www.brandtelekom.com/Lityus-Duvar-Sarj-Cihazi-Lightning-Kablo-Siyah,PR-24.html

Apple MFİ sertifikalıymış
  • Adaptörden kaynaklanıyor. Benimde öyleydi orjinal Apple adaptör aldım sorun ortadan kalktı.
  • Apple store orjinal adaptör alın sorun çözülecektir diye tahmin ediyorum. Etrafınızda iphone kullanan varsa (olmama ihtimali yok) orjinal adaptörünü isteyin deneyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.