Şimdi Ara

2.0 addonları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • zar zor indirebildiğim 4 addon var. lazım olan kullansın başka bişiler indirebilen varsa buraya eklerse sevinirim...
    curse-gaming de sürekli server kapanıyo bağlantı çökmüş durumda.
    eklenler

ctraisassist
    ctmod
    perl
    sct scroll combat text

http://R A P I D S H A R E/files/6440539/wow_addon_2.0.rar

boslukları silersiniz...

• Cidden noldu şimdi decursive addon çalışmayacakmı artık.
  • bizim range help de uçtu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Cidden noldu şimdi decursive addon çalışmayacakmı artık.

Decursive Şu An İçin Çalışmıyor.Raidlerde Zorluk Çekeceğimiz Kesin.Bir Şekilde İdare Edecez Artık...

Şuan Decursivenin 2.0 Alpha 1.0 Versiyonu Var Fakat Oda Curseyi Algılıyor Ama Kaldıramıyor...
  • Yeni macro sistemi addonların oyuncuları target etmesine ve üzerilerinde spell kullanmalarına izin vermiyor. Bu yüzden Decursive, Emergency Monitor gibi addonlar artık sadece kimin curse'lü olduğunu, sağlığının azaldığını gösterebilir. Addon üzerinden curse'lü/sağlığı düşmüş oyunucuyu target etmenize ve decurse/heallemenize izin vermiyor. Bu patch güzel oyunu çirkinleştirdi. Kimse PvE yapmak istemiyor, çünkü herkes Decursive'in ve benzeri diğer addonların çalışmamasından şikayetçi. Bu yüzden çoğu insan gidip Shadow Priest, Retri Paladin, Feral Druid gibi offspeclere yöneldi, PvP'ye başladı. Fakat PvP bile doğru düzgün değil çünkü Blizzard Level 60 HP'sine sahip oyunculara Level 70 güçleri verdi. Böylece herkes birbirini 1 vuruşta öldürüyor. Kim daha önce rakibini stun/fear edebilirse o kazanıyor. Salı gününe kadar oyunu çok seven ve bırakmayı düşünmeyen biriydim fakat patchten sonra oynayasım gelmiyor. İnsanlar haftalarca, aylarca uğraştı bazı instance'ları bitirebilmek veya PvP ranklerini yükseltebilmek için. Ama Blizzard ne yaptı? Zaten oyunda zor bulunan healer sınıflarının işini iyice zorlaştırdı. PvP ödüllerini herkese açtı. Blizzard çok müşteri kaybedecek...

• tristam addon konusunda katılıyorum. zaten işi zor olan kişilerin işi zorlarştırdı.

ancak blizin item konusunda yapmayı amaçladığı plan buydu zaten herkesi hemen hemen eşitlemek. ve bc de herkesi eşit şekilde tekrar geri kazanmak çünkü pve de iyi guild bulamayıp oyunu bırakan çok insan var iyileri düşürmektense itemı olmayanları item sahibi yapmanın yolunu buldu. şimdiden bu talentlerin gelme sebebi bile belli Oyuncular pvp yaparak yeni talentlerini çözsün nedir ne değildir diye. Yalnız şu gerçekten sinir bozucu ona katılıyorum naxx dan 130 mgc spell staff düşürüyolar hemde kel'thuzad dan EMEĞE BAK hiç basit değil 40 kişiden 1 kişi hata yapsın yatılan bosslardır diye tahmin ediyorum.. sonra lvl 70 oluyosun outlandde bir yerde exalted olup yani kişisel becerinle 130 mgc spell staff alıyosun.bu adil mi hayır değil. Olay şunda başlıyo t3 itemı olan arkadaşlar 5 kişilik inctanceda farm yaparken hatta herotic modda açarken bizler tankın heali düşük priestin manası yetmiyo. napıyım abi mgc düşük az vuruyolarla uğraşıcaz. o arada pvp yaparak o farkı kapatmaya düşük statlı itemlarımızı değiştiricez .

şunuda bilmek lazım şu an kastığımız pvp ürünleri bc gelince mavi item olucak. gladiator itemlar gelicek lvl 70 itemlarıdır. çok ufak statlar için mesela leg var (30 mgc var 20 sta 20 int) gidip (32 mgc 25 sta) için honor puanlarınızı harcamayın BENCE.

• quote:

Orjinalden alıntı: santanio

tristam addon konusunda katılıyorum. zaten işi zor olan kişilerin işi zorlarştırdı.

ancak blizin item konusunda yapmayı amaçladığı plan buydu zaten herkesi hemen hemen eşitlemek. ve bc de herkesi eşit şekilde tekrar geri kazanmak çünkü pve de iyi guild bulamayıp oyunu bırakan çok insan var iyileri düşürmektense itemı olmayanları item sahibi yapmanın yolunu buldu. şimdiden bu talentlerin gelme sebebi bile belli Oyuncular pvp yaparak yeni talentlerini çözsün nedir ne değildir diye. Yalnız şu gerçekten sinir bozucu ona katılıyorum naxx dan 130 mgc spell staff düşürüyolar hemde kel'thuzad dan EMEĞE BAK hiç basit değil 40 kişiden 1 kişi hata yapsın yatılan bosslardır diye tahmin ediyorum.. sonra lvl 70 oluyosun outlandde bir yerde exalted olup yani kişisel becerinle 130 mgc spell staff alıyosun.bu adil mi hayır değil. Olay şunda başlıyo t3 itemı olan arkadaşlar 5 kişilik inctanceda farm yaparken hatta herotic modda açarken bizler tankın heali düşük priestin manası yetmiyo. napıyım abi mgc düşük az vuruyolarla uğraşıcaz. o arada pvp yaparak o farkı kapatmaya düşük statlı itemlarımızı değiştiricez .

şunuda bilmek lazım şu an kastığımız pvp ürünleri bc gelince mavi item olucak. gladiator itemlar gelicek lvl 70 itemlarıdır. çok ufak statlar için mesela leg var (30 mgc var 20 sta 20 int) gidip (32 mgc 25 sta) için honor puanlarınızı harcamayın BENCE.

Benim Bildiğim Gladiator İtemleri Arena Denilen Yerden Alıcanaktı.Yani Oranın Honor Puanı Kullanmaya İzin Veriyordu.AB-AV-WSG nin Honor Puanları Farklı Diye Biliyorum.Yoksa Yanılıyormuyum...

• Curse-gaming de sınırlı sayıda 2.00 uyumlu addon gördüm yanlız şöyle bir yazı var Blizz in 2.00 PAtch açıklamalarında ben çıkartamadım yani tam tercümesi nedir bilen arkadaşlar dan rica ederim.
    " - Players can now cast item targetable spells on items that are in your action
    bar. For instance you can cast feed pet and have the food you want the pet to be
    fed in one of your action bars. "
    " A knowledge base has been added to the in-game UI.
    - Searchable database of FAQ's and common support issues. "
    Birde bunlar var
    Ayrıca yeni patch ile kullanan ve anlıyan arkadaşlar varsa macro sistemini nasıl kullanacağız?
    kendi yazdığım ( addon değil ) feed pet macrosuna izin vermiyor peki macrolar artık bir işe yaramayacak mı?
    Yada nasıl kullanacağız macroları nasıl yazılacak instant cast ve benzeri kullandığımız macrolar yalan mı oldu?
    İyi oyunlar ( ? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megulsar -- 8 Aralık 2006; 10:20:58 >
  • Galiba decursive i buldum bir arkadaş bunu deneyebilirmi

http://wow.curse-gaming.com/en/files/downloads/20500/
  • ya şu addon kullandığına dair çıkan lanet uyarıyı durdurabiliecek bi addon bilen var mı ?

ne kadar alışmışız ya.. bişie basıorm cart uyarı cart uyarı oyunu silicem en sonunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Galiba decursive i buldum bir arkadaş bunu deneyebilirmi

http://wow.curse-gaming.com/en/files/downloads/20500/

Maalesef Bu Add Onn Da Çalışmıyor.Sadece Curse Posion Yada Magicleri Algılıyor.Kaldırmak İstediğinde Maalesef İzin Vermiyor...Blizz Olayı Biraz Kişisel Beceriyemi Döktü Nedir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: santanio

zar zor indirebildiğim 4 addon var. lazım olan kullansın başka bişiler indirebilen varsa buraya eklerse sevinirim...
    curse-gaming de sürekli server kapanıyo bağlantı çökmüş durumda.
    eklenler

ctraisassist
    ctmod
    perl
    sct scroll combat text

http://R A P I D S H A R E/files/6440539/wow_addon_2.0.rar

boslukları silersiniz...

sct'yi arıyodum .. çok saol

perl yerine x-perl tavsiye ediyorum hem çok daha renkli hemde acayip kullanışlı ..

müthiş bi frame .

• this file has been deleted...... Rica etsem tekrar upload yapabilirmisiniz..... rapid dosyanın silindişğini söylüyor da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: keshberfo

this file has been deleted...... Rica etsem tekrar upload yapabilirmisiniz..... rapid dosyanın silindişğini söylüyor da.

Çalışıyor arkadaşım ben denedim oldu ( .com ekle boşlukları kaldırınca çıkıyor )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.