Şimdi Ara

1v3 3hp pistol clutch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Giriş
    281 Mesaj

|
    |
    Korkmamalıyım. Korku akıl katilidir. Korku toptan yok oluşu getiren küçük ölümdür. Korkumla yüzleşeceğim, üzerimden ve içimden geçmesine izin vereceğim. Korku geçip gittiği zaman, geçtiği yolu görmek için iç gözümü ona çevireceğim. Gittiği yerde hiçbir şey olmayacak; yalnızca ben kalacağım.
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj
    rank neydi hocam? bide sen buna clutch demişsin, heryeri taramışsın p2000le maşallah.
    |
    |
    AMD Ryzen5 1600 @3800 ghz - Msi B350 Tomahawk Anakart - Msi GamingX GTX1070 - Gskill RipJaws DDR4 16 Gb. 2400 mhz - WD Caviar Black 1 Tb. Hdd. - Samsung EVO PLUS 256 GB SSD- Thermaltake Element T Kasa - Thermaltake Toughpower XT 675W Psu
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serhat.aycin

rank neydi hocam? bide sen buna clutch demişsin, heryeri taramışsın p2000le maşallah.

rank lem
    |
    |
    Korkmamalıyım. Korku akıl katilidir. Korku toptan yok oluşu getiren küçük ölümdür. Korkumla yüzleşeceğim, üzerimden ve içimden geçmesine izin vereceğim. Korku geçip gittiği zaman, geçtiği yolu görmek için iç gözümü ona çevireceğim. Gittiği yerde hiçbir şey olmayacak; yalnızca ben kalacağım.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.