Şimdi Ara

SİLİNSİN (TAMAMEN KALDIRILSIN LÜTFEN) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
21.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seçili ve kodu girdikten sonra hata verdi ama çekmiş parayı.kontrol de ettim sipariş kısmında çıkmadı. Şimdi aradım genel bir sorun var dediler çekimlerin ekran görüntüsünü istediler gönderdim wp hattına. Düzenlene kadar uzak durmak lazım uğraşıp durusunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.1v1y.com/urun/hotic-2-erkek-bot-kahve-11670260

bunu beğendim. ayakkabıda lacoste falan 44 giyiyorum. bu model için hangisini almalıyım?
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Gelde inanma, bence 85 tl den 99 tl olmuş bunlar
  • İnternet ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsa onlar göremezdi herhalde. Hala gözükmüyor siparişlerde ama onlar görüyorsa sorun olmaz gibi.

https://www.1v1y.com/urun/hotic-2-erkek-deri-bot-lacivert-9864775 Bunu aldım

• Olabilir bilemiyorum mh bana başka insanların da aynı sorunu yaşadığını söyledi. Aradığımda 15. Sıradaydım.Bi arkadaş daha yazmış zaten üstte 3 kere çektiler diye. Genel bir sorun olduğu aşikar. Almayı düşünenler bilgilensin dikkatli olsun.

• bende de aynı problem oldu, karttan 2 kez çekmiş parayı, ama siparişlerimde alışveriş görünmüyor.

aradım şu an 19. sıradayım. bence kimse almasın şu an. sorun var sitede
  • bonus Flash giyim e 100 e 10 bonus geliyor

fiyatlar iyi tip bi boha yaramıyor bu ayakkabıları tasarlayan tasarımcının da bu bir

850 tl lik ayakkabı 99 tl bu devirde bu ayakkabı ya gerçekten 850 tl veren enayi varsa ve burdan biri varsa çabuk söylesin kafamı duvara vuracam, ve ona şöyle diyeceğim, dostum sen hangi mağarada yaşıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 11 Ekim 2017; 11:24:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu gözüme çarptı ama derisi nasıldır, yukarıda bir arkadaşın eleştirdiği gibi ince deriden midir vs..

https://www.1v1y.com/urun/erkek-deri-bot-9864980
  • eyvallah hocam
    ilk sayfada öyle bir mesaj okumuştum da ondan öyle dedim
    teşekkürler, bunlar da fena değil, ilk ikisinin nosu bana uymuyor ama sonuncunun 43'üne bir yeşilleneyim bakalım
  • beyler siteden alışveriş yaparken dikkatli olun ürünü gönderilmeyen yada sahte ürün gönderilen adamlar olmuş şikayet.com a bakın ona göre alışveriş yapmayı düşünün.
  • Valla ben nedense kadın ayakkabılarını erkek ayakkabılarından daha çok beğendim. Tam böyle tarz kızlara göre güzel ayakkabılar var. Erkeklerde ise cins cins ayakkabılar var ya da bana gitmeyecek modeller olduğu için bana cins geliyor

• BU ÜRÜN ŞU ANDA SATIŞTA DEĞİLDİR.

demeye başladı
  • Hotuc kullanmis birisi olarak ve hotic ayakkabi uretim firmasinda calisan arkadasimdan gorup duydugum kadariyla hotic ayakkabi alinmaz. Kullandim 3 modelden de memnun kalmadim. Begenen begenir tabi.

• Eski konuya da yazdim, mumkunse modelleri bir Hotic magazasina gidip gorun. Burada 2 model begendim, magazaya gidip erkek bot/ayakkabi modellerine bakayim dedim, ancak cok kaba geldi tasarimlar bana. ayrica magazada fiyatlar 100-150 araliginda idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MamoGakgo

Mağazada 100-150 TL arasında bot yok, o fiyatlar ayakkabılar için geçerlidir. Yeni sezon botlar 300 TL'den aşağıya değil. Ayrıca, bahse konu bu kampanyadaki bazı ürünler Hotiç'in sitesinde en az iki katı fiyattalar. Sezon başında, botların 99,99 TL olması çok iyi. Suni deriler bile daha pahalı. Kampanyaya buradaki konu üzerine de ilgi oldu, tükenen güzel ürünlerin stoklarını yenileyeceklerini düşünüyorum.

olabilir :) azicik gozume hos gorunen seylerin fiyatlarina baktim, onlar da ayakkabi idi .
  • Şaka gibi 550 TL'den 100 TL'ye düşmüş. İnandırıcı bulmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 11 Ekim 2017; 21:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Şaka gibi 550 TL'den 100 TL'ye düşmüş. Yerseniz.

Magazalarina ugrarsaniz gercekten o rakamlara sattiklarini gorursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 11 Ekim 2017; 21:19:59 >
  • Bebek mezarı gibi hep 44-45 kalmış numara, çöp.
  • 1 kahverengi bot 1 de düz ayakkabı kaptım özellikle düz ayakkabıya ihtiyacım vardı.kargo bedava olsun diye iade etmelik kartlık aldım, cardfinansa 250/30 indirim de yaptı süper oldu.haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Aşağıda ki botu aldım ama numarası büyük geldi. İade edeceğim eğer almak isteyen varsa pm atsın

https://www.1v1y.com/urun/hotic-2-erkek-deri-bot-kahve-9999307
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.