Şimdi Ara

1V1Y Altınyıldız Takım Elbiseler 149.90 Başlayan Ürünler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
1.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: inishmore

Slim fit 52 beden uyacaktır. Omuzlarınız darsa 50 beden de uyar. Göbek varsa 54'e kadar çıkabilir beden. Ama ortalama dediğim gibi 52 olacaktır size.

eyvallah hocam saolsın 52 alırım galiba
  • Klasic mi slim fit mi bu takimlar. Bilen var mi? Yazmiyor urunun altindaki icerikte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanları kandırmayın,altınyıldız'ın nano diye tabir ettiği takım elbiseyi nereden alıyosun 100 tlye ?
    Çakmadır o, daha 2 ay önce aldım 2 takım kampanyasıyla flan 700 tl verdim.
    2 takım+2 gömlek+2 kravat.
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Bugun Olivium Avm de ayni kampanya 599 du. Ekleme yapmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

İnsanları kandırmayın,altınyıldız'ın nano diye tabir ettiği takım elbiseyi nereden alıyosun 100 tlye ?

Kazıklanmışsın. Network takımı 300 e aldım o da mı sahte?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

quote:

İnsanları kandırmayın,altınyıldız'ın nano diye tabir ettiği takım elbiseyi nereden alıyosun 100 tlye ?

Kazıklanmışsın. Network takımı 300 e aldım o da mı sahte?

Bana 5 takım al 100 tl'den altınyıldız limited edition nano konseptinden sana 700 tl göndereyim.
    Network piyasasını bilmiyorum yorum yapamıcam.
  • quote:

Orijinalden alynty: yekilord

quote:

Orijinalden alynty: Subsie

Ynsanlary kandyrmayyn,altynyyldyz'yn nano diye tabir etti?i takym elbiseyi nereden alyyosun 100 tlye ?
    Çakmadyr o, daha 2 ay önce aldym 2 takym kampanyasyyla flan 700 tl verdim.
    2 takym+2 gömlek+2 kravat.

Kazyklanmy?syn. Network takymy 300 e aldym o da my sahte?

Bana 100 tl' den altynyyldyz limited edition nano konseptinden 5 takym al sana 700 tl göndereyim. 200'tl de komisyonun olsun ?
    Network bilmiyorum yorum yapamycam o yüzden.
  • Bu başlığı nedense her seferinde "Altlimtsiz" şeklinde görüp heyecanlanıyorum, bir yerde alt limitsiz çek mi dağıtılıyor diye.
  • Beyler ortalama bir mcr diye bir marka var. Altınyıldız kumaş kullanıyor 83 yün 13 viskon 3 elastan .. 200 tl ye nasıl. Kaliteli olur mu. Günlük kullanıma nasıl

• quote:

quote:

Orijinalden alynty: yekilord

quote:

Orijinalden alynty: Subsie

Ynsanlary kandyrmayyn,altynyyldyz'yn nano diye tabir etti?i takym elbiseyi nereden alyyosun 100 tlye ?
    Çakmadyr o, daha 2 ay önce aldym 2 takym kampanyasyyla flan 700 tl verdim.
    2 takym+2 gömlek+2 kravat.

Kazyklanmy?syn. Network takymy 300 e aldym o da my sahte?

Bana 100 tl' den altynyyldyz limited edition nano konseptinden 5 takym al sana 700 tl göndereyim. 200'tl de komisyonun olsun ?
    Network bilmiyorum yorum yapamycam o yüzden.

http://www.1v1y.com/urun/altinyildiz-58594-takim-elbise-lacivert-10073112?cid=86137
    http://www.1v1y.com/urun/altinyildiz-58594-takim-elbise-siyah-10073242?cid=86137
    İşte nanolu kumaş
    180 lira tanesi, 5 tanesi 900 eder kupon, banka kampanyası, kupon vsvs indirilir 800'e hallederiz.

Velhasıl kelam bu fiyatlar internette hayal değil.
    Ancak şunu bilin takımlar pahalı değil.Mağazalar kazık.Dükkanın kirası çalışanların maaşları vsvs. Sizde haliyle kazıklanmış oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 14 Mart 2016; 0:06:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mebust M kullanıcısına yanıt
    Ilk defa duyuyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

öğretmenler giymemeye başlayınca ortada kaldı gariban takımlar.

• 100 TL için bahseedilen ürün Altınyıldızın kendi takımı değil, kaldıki alan arkadaş Altınyıldız Limited edition 100 tl dememiş, kendi de yazmış Moda di Centone nin altın yıldız nano kumaşı ile yaptırdığı takımlardır.

Takımların kumaşı altınyıldızın %25 civarı yün içeren nano kumaşları. Giyibilir kullanılabilir uygun fiyatlı normal ürünler. İstanbuldaki outlet di centonelerin hepsinde bulabilirsiniz internete bile gerek yok. Bilginiz yoktu büyük ihitmal ama sadece ürünler oldukça eski sezonun ürünleridir. Eğer marka takıntınız yoksa, iyi fiyata almışşınız, güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Bana uygun bedende (46/6 ya da 48/6) 200 liraya %88 yün içerikli takımlar var. Hem de tercih ettiğim siyah, gri ve lacivert renklerde. N'apsam bilemedim :/ !?

Altınyıldız takımlarından alıp almamakta kararsız kalmıştım, lakin trendyol 'da takip ettiğim Pierre Cardin takımlarından bir tanesini 175 liraya sipariş ettim.

Slim fit kesim
    %100 Yün

1V1Y Altınyıldız Takım Elbiseler 149.90 Başlayan Ürünler

Bir gelsin de, merak ediyorum, kalitesini-kesimini-kalıbını. Eğer gönlüme sinerse, 175 liraya gayet uygun sayılır.

• yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    Bugünkü butiklerde pierre cardin takım elbise bulamadım, link var mı

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Butik gece kapanmıştı, lakin eminim yakın tarihte tekrardan açılır. Takip etmekte fayda var.

Ürün link bu idi: LİNK
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Morhipo'da da Pierre Cardin icin sepette yuzde 50 indirm mevcut.

• Gecen hafta siparis vermistim bugun geldi takim elbise. Herhangi.bir defo, kirisiklik, ezilme buzulme yok. Kumasi da cok hos. Altinyildiz nano trio.gh modeli. 150 liraya gore memnun edecegini dusunuyorum

• Bende markasından geçen takım aldım sepet yarısı avantajx puan derken 140 e mal oldu 2 takım aldım slim % yün. Aynı takımı laciverti Pierre cardin dükkana gidip sordum 500 tl dediler. Netten almakta fayda var artık dükkan maliyetleri çok yüksek

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.