Şimdi Ara

1TB oyuncu SSD fiyatları yarı yarıya düştü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse benim kadar kazıklanmamıştır 250 gb ssd yi 450 tl ye alacak kadar
  • Yok
  • 3 yıl önce ssdler aşırı pahalıydı fiyatlar düşsün teknoloji ilerledikçe o zaman alayım dedim 3 yıl sonra bugün fiyatlar inanılmaz şekilde düştü ama Türkiye fiyatları hala aynı siz anladınız onu Teşekkürler Ülkem

• 120 yi 400 e almıştım.

• İndirimler düşük kalite SSD lere vurmuş. samsung 970 Evo/PRO, intel optane gibi SSDlerde tık yok.
  • Oyuncu ssdleri beş para etmez ben genel kullanım için olanların fiyatının düşmesini bekliyorum :))

• Oyuncu SSD'side ilk defa öğreniyorum DH sağolsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuncu ssd'si nedir aga ya?
  • Biz kapsam dışıyız tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüksek hızlı bellek amdde esas işe yarıyo, intelde yaramıyor demiyorum ama ryzen işlemciler epey faydalanıyor yüksek hızlı bellekten. Mantığı çözemedim, bir hata var.
  • Ya bu özellikle dizüstü firmalarının nedir bu dönüşlü harddisk sevdası, madem bu kadar düştü fiyatlar, en azından, bari EN AZINDAN büyük ssd yerine ufak ssd+hdd koyun, tüm dizüstüler uçsun günlük performansta

• Oyuncu ayağına ne sağdılar çoluğu çocuğu. 150 tl lik kulaklığı 800 Tl ye mi satan ararsın, gürültüden başka hiçbir işe yaramayan mekanik klavyeleri 1000tl ye mi satan ararsın, 144hz mönitörler kennys olacağını sanan çocuk mu ararsın, 0 ekstra işlevi olan 2-3 kat fiyata satılan gamer anakartlar mı ararsın....
  • Yakında fabrikaları sel basar, yıldırım çarpar. Sonra nand bellek üretimi sıkıntıya girer yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha beter ol fakir akıllı

• amazondan baktım da doğru

• Adata su650 960gb ssd sipariş geçtim. Şu an gittigidiyorda 700e satılıyor, f/p oranı oldukca iyi. Puanıydı, iadesi falan derken 380 tl ye geldi. 3 - 4 sene gitsin yeter.
  • 1 TB SSD yazdigimda ilk cikan linkti o.
  • Xagdas kullanıcısına yanıt
    artık birşeyler yapılmalı halk olarak. kan emiciler iyice azıttı. her şey para denilen kağıt parçasına, çalarak-kazanarak sahip olanlar için üretilmiyor. para değil, emek önemli. bunun i.in birşeyler yapılmalı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.