Şimdi Ara

1TB oyuncu SSD fiyatları yarı yarıya düştü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerde satiliyormus bu ssd'ler bir de biz gorelim.

• renega kullanıcısına yanıt
    Oyuncu teması adı altında oyuncuya ne kattığı önemli hocam.

Pazarlama stratejisi zaten çoğu.
  • Amazon'dan 500 gb samsung 860 evo aldığımda farkettim fiyatların aşağı yönlü hareket ettiğini.

500 tl'ye önceden 128 gb ssd alamıyorduk, fena değil fiyatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tensi T kullanıcısına yanıt
    Eski fiyat o. 850nin yerine 860 cikti
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-500gb-860-evo-sata-3-0-okuma-550mb-yazma-520mb-ssd.html

• 1TB NVMe SSD ne var?

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Oyuncu ssd'si nedir cidden. Belki de yükleme hızı oyunculuğun en gereksiz kısmı olabilir.

• Oyuncu SSD nedir arkadaş? SSD, SSD dir. Sallamayın bu kadar da.

• Bundan çook yıllar öncesi hatırlar mısınız bilmem flash disklerin fiyatı uçuyordu, ben o zamanlar çocuktum, 25 liraya 1gb disk almıştım. Bu da böyle bir anımdır.

• oyuncu ssdsi nedir arkadaş bedavaya mı çalıştırıyorsunuz editörleri.

• RGB yoksa neyine oyuncu diosunuz, RGB olunca kafadan vuruoz

• yakında oyuncu ssd diye rgb li ssd modelleri çıkar

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Var zaten
  • Yarı yarıya ucuzladı 2 senede fiyatlar onda sıkıntı yok da 100$ dediğiniz ssdler aliexpresste satılan türler sanırım amazon üzerinde en ucuz ssd 110$ o da aliexpress kıvamı bir markanın sanırım. Samsunglar 150$.

Ayrıca kimse fiyatlar düşmedi demesin. Doların bu haline rağmen bile fiyatlar inanılmaz düştü. 2-3 sene kadar önce 70$ a ki indirimdeydi samsung 850 evo 250gb almıştım 230 lira etmişti diye hatırlıyorum bu fiyat amazon abd fiyatıydı tabii türkiyede 400 ler seviyesinde belki daha bile üstünde olabilir. dolar o zaman 3 tl iken şimdi 5.3 seviyesinde ama daha geçen gün 230 liraya n11de 860 evo 250gb satıldı. Yani fiyatlar burada bile düştü bunu görmemek için kör olmak gerekir.

• Başlığa aldanmayın fiyat düşüşü bize değil. Helgaya hansa cony ye corca falan. Ahmet mehmete en iyi ihtimal aynı fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuncular 970 evo kullanıyor,
    Oyuncu ssd hiç üretilmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu aralar bende 1 tb ssd kovalıyorum. Sata olanlar 700 - 1100 arası, nvme olanlar 1200 - 1500 arası fiyatlara satılıyor. Her ne kadar performansa çok etki etmeyecek olsada az kastırıp nvme alsammı diye düşünmüyor değilim. Sanırım önümüzdeki hafta bir karara varmış olurum.
  • sizce ne kadar daha düşer?
    yakında ssd almayı planlıyorum bekleyeyim mi?
    yoksa trde fiyatlar düşmez artar kuralı işlemeye geçer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ekrem71 link alabilir miyiz? Haberin kaynağı neresidir? Nerede 100 dolar? Yani ben de diyorum ki misal ssd dagırıyorlar....

• Sene 2004'te 744euro'ya canavar gibi pc kurmuştum. Sene 2019 aynı paraya (4.440tl) iyi bir masa üstü kurulabilir.

• Gelişmiş ülkelerde teknoloji bedavadan biraz pahalı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.