Şimdi Ara

1TB HDD:199₺,RX 580(8GB):1099₺,Viewsonic 144hz:999₺,480GB SSD:299₺,8GB 3000MHz:189₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
4.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    o benim sanırım :d evet indirim bitti 2100 oldu sonra tekrar 1800 liraya indirdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifaydin37

o benim sanırım :d evet indirim bitti 2100 oldu sonra tekrar 1800 liraya indirdiler.
    Sağolun hocam valla. İtopya'dan hemen corsair carbide spec 550w kasa + gtx 1660 ti ekran kartını görmemle almam bir oldu
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    herkes incehesaba odaklanmışken bende dahil, itopyanın facebook hikayesini gördüm gamer indirimleri diye baya şaşırdım :d gece gece ansızın indirim yaptılar, bizde rekabetten yararlandık 🤓 Ama umarım bu evo 1660ti modeli, asus dual 1660ti modelleri gibi değildir çünkü onlar 80 derece altına düşmüyor:(

• Coming kullanıcısına yanıt
    bios güncellemelerine bakılırsa yeni işlemcilere destek 3 ay önce bios güncellemesi ile gelmiş . bios yüklemen gerekebilir gibi görünüyor ama daha önce almış birileri cevaplarsa daha iyi olacak . kısaca : kesin olarak bilmiyorum tahminen yüklemen gerekebilir :)
    hayırlı olsun :)

Version
    7A38v94
    Release Date
    2019-07-08
    File Size
    9.99 MB
    - Support Ryzen 3000 series CPU.
    Ryzen 9 3900X/Ryzen 7 3800X/Ryzen 7 3700X/Ryzen 5 3600X/Ryzen 5 3600/Ryzen 5 3400G/Ryzen 3 3200G
  • burr_an kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim peki bu microatx anakart beni kaç sene götürür bu sistemle 1660ti de aldık yanına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssgg kullanıcısına yanıt
    Bios update elbette isteyecek hocam son versiyon bios yüklü değilse. Ama 450 chipset anakartlara ram ve işlemci takmadan bios atabiliyosun USB portu üzerinden. İnternette biraz araştırırsan kolay bir islem

• quote:

Orijinalden alıntı: Coming

Çok teşekkür ederim peki bu microatx anakart beni kaç sene götürür bu sistemle 1660ti de aldık yanına
    anakart seneye çıkacak olan zen 3 serisini de destekleyecek, amd'nin demesine göre soket değişimi olmayacak yeni nesilde. muhtemelen ondan sonraki seri desteklenmez. aldığınız ekran kartı düşük seviye bi kart, 1 sene sonraya kadar ultra açar ama sonrası için ayar düşürmeniz gerecek oyununa göre. 1080p için o da tabi. anakart sizi ne kadar götürür değil ekran kartı ne kadar götürür diye sormanız lazımdı çünkü bmw'ye megane motoru takmış gibi oldunuz.

eğer kart yeni üretildiyse üstünde ryzen 3000 series ready yazar, yazmıyorsa kendiniz usb ile bios güncelleyeceksiniz. güncelleseniz bile performans sorunu olacak mı olmayacak mı şans işi tamamen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vasto Lorde -- 26 Ekim 2019; 1:54:45 >

• Bir adet rx590 aldım fiyatı güzelken ama hata mı yaptım bilmiyorum, kullanan bilen varsa bi yardımcı olur mu iptal ederiz gerekirse.

1TB HDD:199₺,RX 580(8GB):1099₺,Viewsonic 144hz:999₺,480GB SSD:299₺,8GB 3000MHz:189₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalrhymex -- 26 Ekim 2019; 2:24:40 >
  • fatalrhymex F kullanıcısına yanıt
    yani hocam biraz öyle olmuş, 300 tl vererek bir üst modeli olan 1660 ti alabilirdiniz, ama sıkıntı etmeyin rx590 bu fiyatlara zor bulunuyor her türlü kârdasınız

• quote:

Orijinalden alıntı: arifaydin37

yani hocam biraz öyle olmuş, 300 tl vererek bir üst modeli olan 1660 ti alabilirdiniz, ama sıkıntı etmeyin rx590 bu fiyatlara zor bulunuyor her türlü kârdasınız
    Aslında niyetim oydu da hocam çalışıyorum imkan bulamadım almaya telefonum çekmeyen yerdeydi. Molaya çıktığımda da indirimli fiyatı bitmişti bunu aldım. Umarım pişman olmam teşekkür ederim cevabınız için.

İtopya bir güzellik yaptı 10-15 dakika kalmadan ürün stokları bitti, sonra tekrar üstüne zam koyarak indirim yaptı, şuan 1800 ₺ olması gerekiyor.

• arifaydin37 kullanıcısına yanıt
    2177 lira diyor hocam

1TB HDD:199₺,RX 580(8GB):1099₺,Viewsonic 144hz:999₺,480GB SSD:299₺,8GB 3000MHz:189₺

bitirmişler demek 😅 ama 1800 olduğunda 1-2 tane satılmıştı, 1500 ₺ cidden çok iyiydi, bir daha geleceğini sanmıyorum

• Keşke imkan olsaydı da kaçırmasaydım hocam, 1500 den alan arkadaşlar kartlarını güzel günlerde kullansınlar inşallah, benim nasip rx590 aymış hayırlısı bakalım

• Hocam 1 tb hdd nerde 199 tl??

• Ekran kartı fiyatlarına ağlaya ağlaya baktım resmen

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.