Şimdi Ara

1mbit sınırsız 10mbit sınırsız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • halihazırda kullandığım paket 1mbit sınırsız fakat kullandığım fiyatla aynı fiyata
    10mbit sınırsız 25gb adil kotalı seçenek var

babam taahüt vermek istemediğinden dolayı uygun tarifeye geçmiyoruz

fakat taahüt vermeden 1mbit sınırsızımı her hangi bir ücret vermeden 10mbit sınırsıza 25gb adil kotalı tarifeye geçirebilirmiyim

• 1mbit ile devam et bence sakın değiştirme :) 10Mbit 25 gb kota hiç bir işine yaramaz hız rakamına kanma sakın öyle bişey yok..
    Benimde 16mbit hız 75 gb kota aklımı çeldi geçtim hiçbir zaman 3 mbit hızı bile tam göremedim anında kota doluyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 27 Kasım 2014; 5:14:35 >
  • adil kota kullanımı dolduktan sonra 3mbit diyor bu bile yeter bana
    istanbulda 8mbit internete alışmıştım ankarada
    1mbit gerçekten çok yavaş dizi izliyemiyorum ,telefonda bile net hızı bazen yetmiyor,

uygun modem kullanır ve bu modemin arkasında yazan adaptör değerleriyle bağlanırsa 10mbitse 9.5 -9.8 mbit kablosuzdan yayın alırsınız
    tabi evinize gelen kablolu hat çok bölünmeye uğramaması lazım

adslde komşunun wifisinden 20mbit görüyorum ama kendi internetimi kullanmak istiyorum

eskisi gibi oyunda indirmiyorum filmde indirmiyorum

dizi izliyorum oda 1 ayda 25gb adil kotayı geçsemde gene 3mbite düşücek şu an 1 mbitten daha hızlı çezbeden şey bu

ama fiyat farkı oluşmadan taahüt vermeden bu işi çözmek istiyorum
  • FoRaSTeRo kullanıcısına yanıt
    Online işlem merkezinden yapılabiliyor tarife değişimi taahüt vermeden ben 10-15 senedir kullanıyorum hiç taahüt vermedim daha :D fiyat farkı oluşur mu bende merak ediyorum.Genelde ay sonu değiştirin diyorlar paketleri forumda..ben bu ayın 13'ünde değiştirdim tarifemi normalde 66 tl ödüyordum 72 tl lik ultranete geçtim bakalım ne olacak :D
  • 10 mbps sınırsız internet taahhütsüz 29 lira

direk online işlem merkezinden ya da telefonla arayarak geçebiliirsin

1 mbps yerine 3 mbps üç kat hızlanıcak internetin adil kullanım noktasını geçsen bile
  • Bide şöyle bi kampanya var 2yil tahütlü teledünya standart paket + hd kutu + 10mbit internet 25gb adil kotali +modem 29 tl,, şuan sinema pakedi+ teledünya +kablo nete 51,4 tl veriyoruz değer mi sizce taahüt vermeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 1mbit çekilecek çile değil. Bence hangi kampanya olursa olsun birine geçin.

Ben 2 yıl taahüt yaptım, 25 mbit 75 gb kotalı internet + teledünya üst paket + kablo tv + modem ve hd kutu 40 lira civarı bi para veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

1mbit ile devam et bence sakın değiştirme :) 10Mbit 25 gb kota hiç bir işine yaramaz hız rakamına kanma sakın öyle bişey yok..
    Benimde 16mbit hız 75 gb kota aklımı çeldi geçtim hiçbir zaman 3 mbit hızı bile tam göremedim anında kota doluyor :D

dandik ttnet ile uydunet'i bir tuttuğunu başkasına söyleme bari

aslında her türlü daha kârda olursun 10mbps 75gb'a geçersen. çünkü 75GB'a kadar 10mbps kullanacaksın daha sonra hız 3mbps'e düşecek, yani her türlü şu an ki halinden daha iyi olur. taahhüt vermeden de geçebilirsin hiçbir sıkıntı olmaz. 10mbps'de docsis 2.0 modem yeterli oluyor (aslında 33mbps'e kadar yeterli ama Türksat'ın kurutunluları işte 20mbps dahil olmak üzere docsis 3.0 ile veriyorlar )

• Eğer tarife değiştirme imkanınız varsa değiştirmelisiniz.

Belirttiğiniz gibi oyun ve film indirmiyorsanız 25 GB'lık kotanın yeteceğini düşünüyorum.
  • Aslında şöyle bir durum var indirme yapacağın yüksek boyutlu oyun,bluray film vs... bunları ay sonlarında (kota sıfırlanmasına 2-3 gün kala) indirmeya başlamak daha mantıklı gibi.. çünki hızın kotayı geçsende kesilmiyor uzaktan modemini resetleseler bile torrent çalışırken buna izin vermiyor :D ayrıca hız denildiği gibi 3 'e düşmüyor 1 bile zor görüyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 28 Kasım 2014; 0:38:24 >
  • FoRaSTeRo kullanıcısına yanıt
    Ödediğiniz fatura ücretinizde herhangi bir değişiklik olmadan 10MB25Gb AKNli tarifeye geçebilirsiniz , yeni tarifenizde herhalükarda en düşük hızınız 3 mbit olacaktır.

İster internet yoluyla uydunetin sitesinden online işlemler sayfasından isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak sorunsuz(taahüt,ek ücret vs olmadan) geçebilirsiniz.
  • 2 yıl taahüt verip 29tlye teledünya internet pakedinide babama söyledim sinema tvsinden kopmak zor geldi pazartesiye kadar düşüncek

taahüt vermezse hızı artırıcam fiyat aynı kalıcak

yazın atıl duruma geçiyor 3 ay boyunca bunu söylüyor.. haklıda

birde hd alet veriyorlar eski krtı alıyorlar değil mi elimizden o kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoRaSTeRo

halihazırda kullandığım paket 1mbit sınırsız fakat kullandığım fiyatla aynı fiyata
    10mbit sınırsız 25gb adil kotalı seçenek var

babam taahüt vermek istemediğinden dolayı uygun tarifeye geçmiyoruz

fakat taahüt vermeden 1mbit sınırsızımı her hangi bir ücret vermeden 10mbit sınırsıza 25gb adil kotalı tarifeye geçirebilirmiyim

Kesinlikle kal değiştirme hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Hocam 1mbit çekilecek çile değil. Bence hangi kampanya olursa olsun birine geçin.

Ben 2 yıl taahüt yaptım, 25 mbit 75 gb kotalı internet + teledünya üst paket + kablo tv + modem ve hd kutu 40 lira civarı bi para veriyorum.

Yaz fırsatı ile aynı özelliklere 60 lira veriyorum ilk 3 ay ücretsiz, yani daha hiç ücret ödemedim 1,5 ay oldu. Üst paket dahil 40 lira nasıl oluyor ki?

Yazın kahverengi fırsat kampanyasından faydalanmıştım. İkinci yıl 20 lira zam gelecek.

http://www.uydunetinternet.net/uydunet-kahverengi-firsat/

• 1 mbit ne ya nasıl dayanıyorsun? bende 50mbit 250 gb var ayın 25inde kota doldu üç gündür aklımı kaybettim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkovic -- 29 Kasım 2014; 19:31:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkovic

1 mbit ne ya nasıl dayanıyorsun? bende 50mbit 250 gb var ayın 25inde kota doldu üç gündür aklımı kaybettim ...

Hocam öğle deme..

Ben 2 sene 1mbit Sınırsız net ile çok rahat nette Youtube videolarını ve Film sitelerindeki filmleri donmadan izledim..

Keza Online Konsol ve Mobil de oyunlarda kopma olmadan hergün FPS De eğlencenin dibine vurdum...

Jpg,Mp3.Mp4 Ve part part da olsa film ve kısa videolar Vs 1mbit net fazlasıyla iş görüyor..

Evet oyun indirmede yada upload yapmada kesinlikle çöp net diyebilirim..

Mesela şöyle örnek vereyim ios da Pc itunes den 3 saatlik bir yazılım güncellemesini İndiremedim ikide bir 1mbit olduğu için kopmalardan...

Ama onun haricin de valla hakkını yiyemem 1mbit de olsa koca 2 senem geçti..

29tl herşey dahil kampanyasına geçtim ben de ..10mbit ha 3mbit bile olsa bana yterde artar.

• vaadedilen hızı vermiyor diyenler burası uydunet bölümü
  • Zenmatede 7 ile 8 normalde 8 ile 10 arasi takilmaca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.