Şimdi Ara

1km menzilden wifi sinyali alıp dağıtabileceğim wifi adaptör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba, evimde internet yok, tek başıma da internet aboneliği açtırmaya maddi gücüm olmadığından dolayı komşuların bir kaçına fiyatının yarısını karşılamak suretiyle internetlerine ortak olmak istediğimi belirtsem de pek sıcak yaklaşmadılar haklı sebepleri de var gerçi. Konuya döneyim, oturduğum yerin yaklaşık 500 metre ilerisinde sürekli ekmek aldığım bir fırın var. Fırın sahibine durumu anlattım ve sinyal arttıcı ile fırının wifi ağını yakalayabilirsem kullanayım diye wifi şifresini verdi. Şimdi benim oturduğum yer ve fırın arasında bir çok bina var ve benim oturduğum daire 2. Katta bu yüzden üst komşunun wifisini bile çekimde güçlük yaşıyorum. AliExpressten wifi sinyal güçlendirici aldım fakat onun da yakaladığı sinyallerin mesafesi yeterince kuvvetli değil. Aldığım bu sinyal güçlendirici tarzında bir cihaz arıyorum, en az 1km menzili olan ve aldığı bu sinyali kendisi modemmiş gibi dağıtabilen bir cihaz. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam tavsiyede bulacaktım ama " arada bir çok bina var " ı okuduktan sonra kafam karıştı. Takip +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.