Şimdi Ara

1KG Çiğ BADEM içi 24.29 TL Sömürdük Tükendi.., (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
5
Favori
5.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1KG Çiğ BADEM içi 24.29 TL Sömürdük Tükendi..,
    Ürün sayfasında sorulan sorularda satıcı sistem hatası deyip o fiyata ürünü gönderemeyiz diye belirtmiş. Kısacası siparişler iptal olur. Trendyol belki çek tanımlar.
  • elnino19 kullanıcısına yanıt

Son 24 saatte 4290 kişi tarafından satın alınmış😀(Uygulamadan bildirim geldi).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyat hatası işi bana artık masum gelmiyor. Sanki Trendyol hit almak satış yapmış olmak için böyle saçmalıklarla bizi uğraştırıyor gibi geliyor
    Ne yani şimdi bu fırsat ürünü diye alıyoruz yok sistem hatası yok bilmem ne. Sistem nasıl sürekli böyle gerzek gerzek hatalar yapıyor anlamıyorum.

• Para cüzdanda duruyordu eğer iptal olursa kupon falan durduk yere uğraşmış olacağız.
  • Sipariş iptal edilip 10 TL kupon yüklenmiş.

• Trendyol siyah etiket koyup SÜPER FIRSAT diye yazıyor, biz ürünü alıyoruz üstteki arkadaşların da dediği gibi hit kazanıyor, belki başka ürünler de alınıyor yanında. Ondan sonra siparişler iptal. Böyle saçmalık olabilir mi?

Madem sorun trendyol kaynaklı, trendyol satıcı firmaya ödemeyi yapsın, ürünü göndersinler o zaman.

Trendyoldan siparişimin iptal edilmesine gerçekten bıktım, olur olmadık şeyler bile iptal oluyor artık. Bu ürün de gelmezse, tüketici hakem heyetine konuyu taşıyacağım.

• benimki iptal olmamış hala

• iptal yok bende de, adam dükkanı falan kapatmış battı heralde

• b0Ni kullanıcısına yanıt
  • 10 tl kupon vermisler, merak ettigim şey satici ne kadar zarara ugradi cidden merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata359

Trendyol siyah etiket koyup SÜPER FIRSAT diye yazıyor, biz ürünü alıyoruz üstteki arkadaşların da dediği gibi hit kazanıyor, belki başka ürünler de alınıyor yanında. Ondan sonra siparişler iptal. Böyle saçmalık olabilir mi?

Madem sorun trendyol kaynaklı, trendyol satıcı firmaya ödemeyi yapsın, ürünü göndersinler o zaman.

Trendyoldan siparişimin iptal edilmesine gerçekten bıktım, olur olmadık şeyler bile iptal oluyor artık. Bu ürün de gelmezse, tüketici hakem heyetine konuyu taşıyacağım.
    Tirenyolu sadece alır. Hiçbir zaman vermez. Ya müşeriden alır ya da satıcıdan. O sadece aracı. Yükü satıcı veya alıcı çeker. Sistem bu şekilde. İptal olan siparişlerden bile kazanırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3 kilo almistim iptal edip 10 tl yuklemisler bari siparise gore bi kupon verselerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan0301

Ben 3 kilo almistim iptal edip 10 tl yuklemisler bari siparise gore bi kupon verselerdi

10 mu? 50 TL üstü sipariş iptal olunca 25 TL tanımlamıyorlar mıydı?

• 10 TL alt limitsiz
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam hic bilgim yok firsati gorup yapistirdik siparisi ama bosa gitti. 25 olsaydi daha iyiydi tabii
  • 10 TL alt limitsiz vermişler yine çöp..
  • AvYusuf A kullanıcısına yanıt
    Mrb alt limitsiz 10tl yi kullanmayacaksaniz ben kullanabilirmiyim?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.