Şimdi Ara

1kg Beypazarı Kurusu 16 tl (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
6
Favori
10.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargo anlaşma fiyatını beğenmeyen bir ben miyim?
    O kadar anlaşma anlaşma dediniz ki biz de güzel bir fiyat bekliyorduk. Sonuç hüsran...
    Neyse ben malzeme alıp evde yapmayı denicem.

150 g tereyağı, (250 gr migros tereyağ: 10,45 TL)
    1 su bardağı süt,(1 lt migros süt 3,95 TL)
    4-4,5 su bardağı un, (2 kg migros un 6,45 TL)
    1 paket instant maya,(1.5 TL)
    1 tatlı kaşığı tuz,
    1 çay kaşığı tarçın.

Toplam: 22.35 TL
  • Ben Ankaradayim gidip kendim alip gelsem 16 lira yakit yakar anca zaten :) Bayramdan sonra ortalik biraz duzelirse oyle yapayim :D
  • epttavm den ilan açılması en doğru doğru karar bence.
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

En pahalı varyasyonumuz 1kg kuru satın alındığında kargo dahil 32 tl ödenecektir. Bu fiyat bile N11 epttavm gibi platformlarda satılan ürünlere kıyasla kargo dahil avantajlı olduğu görülecektir. Ayrıca müşterilerimize 3 kg ve üzeri sipariş vermelerini öneriyoruz.

4 kg büyük kesim kuru satın alındığında 1kg ı kargo dahil 20.75 tl ye gelmiş oluyor.

Ürün fiyatını yükseltip kargo ücreti düşük göstermek gibi ticari yöntem uygulamıyoruz. Fiyat politikamızın şeffaf olduğunu düşünüyoruz.

Kendi web sayfamız olan www.beypazarikurusu.com üzerinden satışlarımıza devam etmeyi düşünüyoruz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulumse_kaderine -- 18 Mayıs 2020; 19:55:8 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• press-tij kullanıcısına yanıt
    Biz de beğenmiyoruz

Ürün fiyatını artırmadan uygun gönderme seçenekleri konusunda çok çalıştık ama mevcut durum bu şekilde.

Fakat du durumda bile fiyatlarımızın internet ortamındaki en uygun fiyat olduğunu düşünüyoruz.

Siz zahmet etmeyin biz size gönderelim.

• Yukarıda geçen gün alan arkadaş 4 kg için 12 TL ücret ödemişti ancak o kg/kargo ücretine göre kanaatimce anlaşmalı halde bu ücretler çok fazla.

Ben kargo fiyatları belli olunca deneme amaçlı alacaktım ancak maalesef vazgeçtim.

Diğer arkadaşımızın dediği gibi konu organik ürünler bölümüne de açılabilir zira artık sıcak bir fırsat görememekteyim.

Bol kazançlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 18 Mayıs 2020; 20:18:54 >
  • Şu arkadaş kocaman paketleri kendi aldığı dahil 12-13 tl ye göndertiyor. Keşke bu arkadaşa danışsaydınız, daha ucuz olurdu.https://forum.donanimhaber.com/kargo-80-indirim-5-tl-ptt-aras-surat-mng-yurtici-2d-cinemaximum-bileti-10-tl--131153607

Maalesef benden de pas. Şehrime gelen yöresel ürünler pazarından 5 er kg alıyorum her gelişlerinde.. Devam.
  • Ara ara takip ediyordum üzüldüm.Anlaşma yapmadan öncede 16 tl civarı kargo çıkıyor dediğinizi hatırlar gibiyim anlaşmadan sonrada pek birşey değişmemiş gibi.
  • Çenem hart diye düştü...
  • press-tij kullanıcısına yanıt
    Orijinali gibi yapmaya imkan yok...İki defa fırınlanıyor bu kuru denen mamül...Fırında yakacağın elektriği de ekle...Üstelik taş fırındaki gibi kurutamaz ev fırını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 18 Mayıs 2020; 23:47:36 >
  • Ürünü denemeyi düşünüyordum. Kargoyu görünce benim için mevzu kapandı.
  • Bu kargo fiyatlarıyla başlamadan biten bir fırsat olmuş forum için..ayrıca münferit firma anlaşmasıyla fiyatlar tabiki yüksek oluyor,o yüzden size ilk gün n11,gg seçeneklerini önermiştim,ordaki uygun kargo fiyatlarına başka hiç bir şekilde ulaşamazsınız..neyse hayırlı işler dilerim..
  • Maalesef kargo firmaları böyle. geçen hafta mersinden kerebiç tatlısı sipariş verdim. kerebicin kilosu 57 lira. 18 lirada kargoya verdim. ve kerebic berbattı.
    siz 3-4 kilo aldığınızda uyguna gelir demişsiniz ama mesela ben hiç yememiş biri olarak ilk defa alacağım ve kusura bakma 4 kilo almam. 1 kilo alır denerim hoşuma gitse bile diğer siparişte bile 3-4 kilo sipariş vermem dostum. verebileceğim maksimum 2 kilodur. onu da evde tek ben tüketeceğim.
  • Bu kargo fiyatlarıyla arabaya atlayıp Cihan Taş Fırın'dan almak daha uygun gibi. Size kolay gelsin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulumse_kaderine

Merhabalar…
    Öncelikle burada markamıza ve ürünümüze gösterdiğiniz ilgiye ve olumlu, olumsuz yorumlarınıza teşekkür ederiz. Kargo ücretlerindeki belirsizliğin ne kadar önemli olduğu kanısına varmamızda bize yardımcı oldunuz. Bu sebepten yola çıkarak kargo firmaları ile yaptığımız yoğun pazarlıklar sonucunda fiyat belirlemesini gerçekleştirdik. Bu anlamda müşterilerimizin lehine olabilecek her seçeneği değerlendirmeye çalıştık ve daha ekonomik teklifler olmasına rağmen daha hızlı gönderim ve taşıma esnasında yaşanabilecek sorunların daha az olacağını düşündüğümüzden dolayı cüzi bir miktar daha fazlasına Yurtiçi Kargo ile anlaşma sağladık.
    Bu anlaşmaya istinaden kargo fiyatları aşağıdaki gibi olacaktır.

1 kg. ve 2 kg. 16.00 TL
    3 kg. ve 4 kg. 19.00 TL
    5 kg. ve 6 kg. 25.00 TL
    7 kg. ve 8 kg. 29.00 TL
    9 kg. ve 10 kg. 33.00 TL

Ücret belirlenirken sepetteki tüm ürünlerin toplam ağırlığı dikkate alınmaktadır.

Maalesef 1-2 kg lık kargo birim maliyetleri bizce yüksek kalmakta, 3 kg ve üzeri daha ekonomik görünmektedir.

Bir an evvel bitmesini ülkece beklediğimiz bu pandemi sürecinden sonra sizleri Beypazarı’na ve Kuru Fırınımıza bekleriz.

Teşekkürlerimizle Tadım Kuru Fırını.
    Bu kargo fiyatlarıyla size hayırlı satışlar.
  • Bir sürü varyasyon, ürün ve fiyat var tabi ki.. Ancak gerçeği göz ardı etmemek gerekiyor. Bizim için kargo konusunda birinci öncelik maalesef fiyat olamıyor. Ürünün kolay hasar görebilen yapısı bizi kaliteli hizmet veren firmayı bulmaya yönlediriyor. 1-2 lirayı arayamıyoruz. Atıp tutmaktan tamamen kırılıp, ezilmiş koliler oluyor. Ayrıca zaman çok önemli. Beypazarı'ndan İstanbul a 6 günde giden kargo var. Pandemi sürecinde kargoların inanılmaz yoğunlukları var. %50 nin üzerinde zam yaptıkları konuşuluyor bu süreçte.

Biz Beypazarı'nda fırınımız da üretip sattığımız ürünü araya herhangi bir aracı koymadan aynı kalitede ve aynı fiyatta sizlerle buluşturmak istiyoruz. Ki aslında büyük ölçüde de internet ortamının kargo dahil en ekonomik fiyatına sahibiz..

Ürünümüze gelince, tabi kimse kendi ürünü için kötü demez. Ürün hakkında bilgiyi ya Beypazarı'ndan bir tanıdık bulup sormanız, ya da bir şekilde tatmanız gerekiyor. Beypazarı dışından aldığınız ürünler içinse şöyle bir yorumda bulunabiliriz, taze mi, Beypazarı'nda mı üretilmiş? Bu iki soru çok önemli. Çünkü Beypazarı kurusu Beypazarı adına tescillidir ve Coğrafi İşareti alınmıştır.

Teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

• İstanbul'dan sipariş verecek arkadaşlar kendi aralarında anlaşıp bir arabaya atlayıp Beypazarına gidip gelse kargo daha ucuza gelir. 😂😂
  • denizkent D kullanıcısına yanıt
    Ben daha farklı bir şey düşündüm...Satıcı arkadaş kamyonetine doldurup İstanbul'a gelsin...Bir noktada buluşup alışverişi yaparız...Kamyoneti boşaltır gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Orijinali gibi yapmaya imkan yok...İki defa fırınlanıyor bu kuru denen mamül...Fırında yakacağın elektriği de ekle...Üstelik taş fırındaki gibi kurutamaz ev fırını...
    Hamur isi yapmaya bu karantina doneminde baslamis biri olarak bugun ilk defa yaptim ve en az hazirlar kadar iyi oldu. Ayrica en iyi ve en taze malzemelerle yaptigim halde hem maliyeti dusuk hem de gonul rahatligiyla yiyebiliyoruz.

1kg Beypazarı Kurusu 16 tl
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.