Şimdi Ara

1kg Beypazarı Kurusu 16 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
6
Favori
10.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklısınız...Kilo başına 3 lira ekliyor,emsallerinden ucuza geliyor yine de...
    Konu sahibi arkadaş kargo ile ilgili çalışmalarını bitirsin bakalım,olmazsa alacağız artık mecburen...
  • RUSHAK R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Çok teşekkür ederiz. Hafta içerisinde çözmeyi planlıyorduk ama malum pandemi sürecinden dolayı kargolardan çok geç cevap alıyoruz.

Şuan az çok netleşen fiyatlar var. Piyasaya göre gerçekten iyi fiyatlarla burada olacağız. Aslında şuanda da kargo için çok süpriz rakamlarçıkmıyor ama elbette belirsizliği ortadan kaldırmamız gerekiyor.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• gulumse_kaderine G kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Kargo sorununun cozulmesinin yani sira;
    Margarinsiz tam tereyagli kuru yapacak misiniz?
    Ayrica urunun tam icerigini ekleyebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı satışlar diliyorum öncelikle. Naçizane iki tavsiyem olacak ürünlerle ilgili olarak;

Margarinler hane halkının kullanımından çıkalı çok oldu, üretilen margarinler nereye gidiyor, malesef işletmelerin çoğu ki sizi tenzih ediyorum, terayağ kullanmayıp ya da koklatıp üzerini margarinle tamamlıyorlar. Margarin/terayağ elbet ekonomik olarak farklı noktadalar ama en azından margarinsiz ürün seçeneğini de mutlaka müşterinin önüne koymalısınız, özgür irade sonuçta, herkes içine sinen ürünü alsın. Ha ben olsaydım açık söylemek gerekirse, müşteri kaçırmak, pazar kaybetmek pahasına da olsa margarini fırından içeri sokmazdım..

İkinci husus ise, ürün içeriğinde mahlepten bahsetmemişsiniz ama kuruya mahlep yakışır diye biliyorum,

İyi çalışmalar..
  • GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Ürün içerisinde Süt, tereyağı, margarin, buğday unu, tuz, tarçın ve hamur mayası bulunmaktadır.

Tam tereyağlı kuru konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Geleneksel beypazarı kurusu tadını bozmadan tam tereyağlı kurumuz bir süre sonra sitemizden satışa sunulacaktır.

• @forever @ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Geleneksel Beypazarı kurusunda margarin az miktarda da olsa kullanılmaktadır. Kurumuzun tadını koruyarak tam tereyağlı Beypazarı kurusu konusundaki çalışmalarımız devam etmektedir. Elbette bu ürünümüzü de belli standartı yakaladıktan sonra müşterilerimize bir seçenek olarak sunmak isteriz.

Bazı firmalar(ki genelde Beypazarı dışındakiler) Beypazarı kurusu üzerinde farklı denemeler yapmaktalar. Fakat bizim ürünlerimizde mahlep bulunmamaktadır.

Ayrıca bu vesile ile belirtmiş olayım ki Beypazarı kurusu Beypazarı'nın coğrafi işaret tescilli ürünüdür.
    http://beypazarito.org.tr/cografi-isaret-tescilli-urunler/923-beypazari-kurusu.html

İyi alışverişler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulumse_kaderine -- 15 Mayıs 2020; 15:26:18 >

• Siparişte bize gönderilecek ambalajlar birer kiloluk mu acaba?
  • Kargoyu çözebilirseniz sipariş yağar Beypazarı'ndan arkadaşlar getirir severek yeriz Beypazarına gelmeme rağmen markanızı biliyorum. DOnanımhaber ekibi iyi ürünü uyguna bulduğunda stokta ürün bırakmaz hızla kargo için daha uygun bir çözüm bulmalısınız. Hem siz kazanın hem biz ulaşabilelim.
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Evet. Paketlerimiz 1 kg lıktır.

• emin936 E kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederiz. Kargo konusu şuan en önemli gündemimiz. Kargo firmalarının tekliflerini bekliyoruz.

Ürünümüze güvenimiz tam. Bu lezzeti olabildiğince uygun fiyatlarla ülkemizin dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyoruz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

• Gençlerbirlikli G kullanıcısına yanıt
    El-insaf 100 tane beypazarlıya sorsanız 95'i TADIM der. BEYGAH ın esamesi okunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihatxy1 -- 17 Mayıs 2020; 2:44:24 >
  • Gençlerbirlikli G kullanıcısına yanıt
    Fatih bey merhabalar.

Yazmış olduğunuz mesaja cevap verme konusunda tereddüt ettim fakat bazı imalarınızla insanları yanlış yönlendirmenize cevap verme ihtiyacı duydum. Ürünlerimizde kesinlik süt tozu vb. katkı maddesi bulunmamaktadır.

Üretim aşaması da web sitemiz üzerindehttps://www.beypazarikurusu.com/uretim-sureci.html açıkça resimlerle gösterilmeye çalışılmıştır.

Sosyal medyadan da görüleceği üzere Halis bey ile arkadaşlığınıza binaen iyi niyetle olduğunu düşünmeye çalışarak yardım etmek istediğinizi düşünüyorum. Fakat yapmak istediğinizi iyi niyetli bulamıyorum.

Hem Beypazarı halkının hem de Beypazarına gelen misafirlemizin 15 yıldır teveccühünü kazanmış bir firmayız. Tüm emeklerimizin ve çabalarımızın üzerinde böyle bir ticaret yapma ihtiyacını etik ve ahlaki bulmuyorum.

Donanımhaber forumu herkese açık bir platformdur. Başlığımız altında hiçbir firma konusunda iyi ya da kötü yorumda bulunmadık, sadece ürünümüz ve firmamız konusunda bilgi vermeye çalışıyoruz. Beypazarı kurusunu tanıtmak ve bu anlamda ticaret yapmak istenmesi durumunda yeni bir konu açılabilir ve buradan ürününüz konusundaki bilgi ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Belki istemeyerek de olsa arkadaşınız Halis bey ve firmasına zarar veriyorsunuz.

Hayırlı geceler dileklerimizle..

Merhaba hayırlı olsun
    Geleneksel olan bir gıdanın içinde margarinin ne işi var.
    Orta Asya dan gelmiş bu margarin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Margarin den daha kötü katkı maddesi mı var

• Sayın gülümse kaderine,

Bana yapmış olduğunuz iftiraları size iade ederim. Ben sizin firmanızı kötülemedim.Tadım da iyidir ama bana hitap etmiyor dedim. Bu mu kötü niyet? Asıl ben sizin iyi niyetli olmadığınızı düşünüyorum. Özellikle Beypazarı halkının %95'inin Tadım kuruyu tercih ettiğini söylemeniz çok enteresan. Bunun böyle olmadığını siz benden iyi bilirsiniz. Lütfen konuyu daha fazla uzatmayalım. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin bol kazanç versin.
  • İçinde margarin olan bir kurunun fırsatlık tarafı yoktur bana göre, ayrıca margarinin lezzet verip tereyağının lezzet veremeyeceği bir gıda ürünü tanımıyorum ha maliyetler derseniz anlarım ancak bu millete de az margarin yedirmediler yıllarca, gelip fabrikalarını da buralara kurararak üstelik..tereyağlı kuru çıkarsa deneriz ki bu işi ufak butik üretimler bile yapabiliyorken bir an önce çıkarmalısınız bence de .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 17 Mayıs 2020; 10:51:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsat çok sıcak yanıyor. 🔥🔥🔥

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.