Şimdi Ara

1kg Beypazarı Kurusu 16 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
6
Favori
10.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Beypazarına gelenler Tadım Kuru Fırınını bilirler.

www.beypazarikurusu.com internet sitesi üzerinden satışlar başladı.

Herhangi bir aracı olmadan Tadım Kuru Fırını olarak bu hizmet sunuluyor. Kurularınız kesinlikle taze olarak gönderilecektir. Zaten üretim günlük yapılıyor.

Ürün fiyatları Beypazarında fırında satılan fiyatlarla aynı.

1kg Beypazarı Kurusu 16 tl
    Normal Kesim Beypazarı Kurusu 1 kg - 16 tl
    https://www.beypazarikurusu.com/beypazari-kurusu-buyuk-kesim-1000-gr.html

Küçük Kesim Beypazarı Kurusu 1 kg - 17 tl
    https://www.beypazarikurusu.com/beypazari-kurusu-kucuk-kesim-1000-gr.html

Hafta içi saat 16.00 dan önce verilen siparişler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. Kargolarınız anlaşmalı kargo firması tarafından alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kargo bedava değilse lükse kaçar bu tüketim

• Kargo ?

• Kargo bedava şart tutmaz yoksa

• Alıcı ödemeli kargo ne olaki acep?Ne ücret. Nede kargo firması belirtilmemiş. Ürünü aldım 16 tl ye 16 tl de kargo ücreti çıkarsa.

• kargoya bişey yapın alalım hocam. kaç lira kargo geleceği belirsiz bu şekilde.
  • Sitede fırında satılan aynı fiyat ile satılmaktadır. Bu fiyat yükseltip kargo ücretsiz gibi bir uygulama yapmak istemedik. Beypazarı kurusu olarak internet üzerinde satışı yapılan çoğu ürünni gerçek beypazarı kurusu değil ayrıca fiyatları da kontrol edebilirsiniz. Hem kurumuzla hem de fiyatlarımızla iddialıyız. Kargo için ise özür dileriz ama ücretsiz olması çok mümkün değil.

• Online mağazanız hayırlı olsun. Buraya özel bir indiriminiz olmazsa birazdan konunuzu silerler. O yüzden bir kampanya düzenlemelisiniz.

• bir firmayla kargo için anlaşabilirsiniz 5 lira falan kargo eklenirse sorun olmaz toplu alım yapanlar için.
  • Konu ücretsiz kargo değil. Ne kadar kargo ücreti veriecek. Anlaşmanız hangi kargo ile. Satış yapmanız için bu bilgiler önemli .saygılar
  • Kargo bedava olursa düşünülebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GateFLY kullanıcısına yanıt
    3kg a kadar olan kargolarınızda 13 15 tl arası bir ücret çıkmaktadır. Önerileriniz doğrultusunda kargo ücreti konusunda bir çalışma yapacağız. Teşekkür ederiz.

• 13 15 lira kim verir kargoya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulumse_kaderine

Sitede fırında satılan aynı fiyat ile satılmaktadır. Bu fiyat yükseltip kargo ücretsiz gibi bir uygulama yapmak istemedik. Beypazarı kurusu olarak internet üzerinde satışı yapılan çoğu ürünni gerçek beypazarı kurusu değil ayrıca fiyatları da kontrol edebilirsiniz. Hem kurumuzla hem de fiyatlarımızla iddialıyız. Kargo için ise özür dileriz ama ücretsiz olması çok mümkün değil.
    Uygun kargo anlaşması yapan internet siteleri var. Onlarla bir görüşüp, fiyat teklifi alın isterseniz.
    Kargo belirsizliğinde doğru düzgün kimse sipariş vermez.
  • Ben de güzel bi kampanya veya kargo anlaşmasıyla sipariş vermek isterim.
  • N11, GittiGidiyor da yaparsanız satışları hem kargo uygun olur hem de talep patlaması..Ancak ürününüzün içeriği nedir Beypazarı kurusunu bile bozdular..palm yağı şeker ekliyorlar artık..hatta Halk ekmek fabrikasının bile kurusu katkılı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 10 Mayıs 2020; 19:13:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Beypazarı halkının da en çok tükettiği markayız. Prensip şu. Yemediğimiz şeyi yedirmiyoruz. İnanın her akşam evimde çay ile tüketiyorum. Hatta çoğu zaman sahur u kuru ile yapıyorum.
    Diğer bir konu ise fiyat ve kargo konusu. N11 gittigidiyor vb düşünmüyoruz şuan için. Ayrıca bu platformlarda satılan ürünlere bakarsanız en az 30 35 tl ücretler göreceksiniz. Bu haliyle bile daha avantajlıyız. 3 kg a kadar yaklaşık 15 tl kargo çıkmaktadır. 3kg sipariş verildiğini düşürsek kg fiyatı yaklaşık olarak 21 tl civarı olacaktır. Ama illaki kargo konusu ile ilgili iyileştirme yapacağız. Teşekkür ederiz.

• ankaradan beypazarına gıt gel 13 tl tutmuyor nedır bu fıyat cok zor satmaz

• Tarım marketten alıyoruz, çok güzel. Ama pahalı tabi. Beypazarı'ndan getirirdi arkadaş, kaliteli ise ve kargo işi çözülürse değerlendirilebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankaradaki müşterilerimizi fırınımıza bekleriz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.