Şimdi Ara

1'İNCİ MOT.P.TUG.K.LIĞI - ADAPAZARI SAKARYA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
7
Favori
154.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trenle gelecekler nerde inmeli? son durak-adapazarında mı ,yoksa mithatpaşa'da mı ? ulaşım hakkında bilginiz var mı? bir de komutanlar evci olayına nasıl bakıyor? bazı yerlerde kesinlikle izin verilmiyor ,bazılarında izinler rahatmış.

bi de hangi bankadan hesap açak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 11 Ağustos 2009; 0:39:15 >
  • UP UP UP
  • Bende garanti var çavuşlar iş görürmü?
  • arkadaşlar ben bu gece 23:00 da yola çıkacam yarın orda görüşmek dileğiyleee herkese hayırlı yolculuklar
  • arkadaslar tren ne nasıl gelınıor bılmıorum ama otobusle sakaryaya gıdın 3,5-4 arası teslım olun.... aksam yemegınde rahat ederrsınız.... yanınıza yuklu para almayın... banka olarak kısla ıcınde banka yok... zıraat halkbank akbank teb iş bankası atm lerı var.... bunların harıcınde kart getırmeyın.... cep tel kıtap getırmeyın
    deo ve parfumlerınızı cark kısladakı askerler yasak dıe almak ısterler vermeyın.... saclarınızı kestırın gelın yoksa koyun gıbı kırpılırsınız:))))) herseyden onemlısı 100ytl den cok para ıle gelmeyın... cok elbıse getırmeyın sıvıllerınızın en eskılerı ıle gelın usta asker oldugunuzda yenılerınızı getırırsınız.... ılk gece ıcın sort ve tsort getırın kendınıze... cıplak yatmayın... bot larınızı 1 no buyuk isteyın burda rahat edersınız.... gerı kalanlarıda buraya gelınce anlatırız dedelerınız olarak.... bızlerı 325 ler ıyı karsıladı bızlerde sızı ıyı karsılıcagız.... burada 325kd ler dısında kımse ıle dıalog kurmayın.. zaten kurmanıza ımkan tanımıcaklar ....
    yarın aksama gorusmek uzere .... aksaray ve ızmırden geleneler bakkal yılmaza ugrasın:)

• quote:

Orijinalden alıntı: trimaxsahinabi

quote:

Orijinalden alıntı: the_cooler_king

325. dönem dedenizden bol şanslar. Çünkü fazlasıyla ihtiyacınız olacak.

niye yawww? millet seviniyordu iyi yer diye? korkutma bizi

beyler korkmayın ıyı bı yere gelıosunuz.... bızler burdayız sızlere bıse yapamazlar... annenıze babanıza soyleyın cok ıyı bır yerde olacagınızı... bırde sızden uzun donem askerler sureklı bı se ıster vermeyın ozellıkle sıgara ve para ısterler.. sakın ve sakın vermeyın
  • peki sabiha gökçenden adapazarı uzak mı ve otobüs ve benzeri bir gitme yolu var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: casperemre

peki sabiha gökçenden adapazarı uzak mı ve otobüs ve benzeri bir gitme yolu var mı

sabiha gökçenden adapazarı uzak değil 1 saat fln ama otobus yok ordan. tek seçeneğiniz sabiha gökçenden servis veya otobusle hareme gitmeniz ve ordan otobuse binmeniz. Yada sabiha gökçene değil Atatürk havaalanına gidip ordan metroyla esenlere gidip oyle gelebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarchist -- 11 Ağustos 2009; 14:08:58 >
  • Otobüsle gelecek arkadaşlar vib veya metroya binsinler.En rahatı o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysezgin

quote:

quote:

beyler korkmayın ıyı bı yere gelıosunuz.... bızler burdayız sızlere bıse yapamazlar... annenıze babanıza soyleyın cok ıyı bır yerde olacagınızı... bırde sızden uzun donem askerler sureklı bı se ıster vermeyın ozellıkle sıgara ve para ısterler.. sakın ve sakın vermeyın

Sağolasın. acemelik için kısa dönemleri kandıra kışlasına gönderme ihtimalleri var mı? Bi de ben trenle gelicem de; acaba mithatpaşa durağı mı yakın olur , adapazarı (son durak ) mı yakın olur?

• dedeler torunları unutmayın mantar koruma spreyi getirsek içeri alamaz mıyız? ilaç diye sokturmazlar mı? ya da bu tür şeyleri sokmanın yolu var mı?
  • abi kitap neden goturmeyin dedin anlamadım vallaha, simdi almayacaklar mı benim getircegim iki kitabı? (biri roman, digeri is ile ilgili bi kitap)
  • quote:

Orijinalden alıntı: imansiz1903

abi kitap neden goturmeyin dedin anlamadım vallaha, simdi almayacaklar mı benim getircegim iki kitabı? (biri roman, digeri is ile ilgili bi kitap)

önce denetlemeden geçiyor ,sayfaları mühürleniyor, komutanın hoşuna giderse sana hiç gelmiyor.
  • Merhaba benim nişanlımın askerliği Kocaeli il Jandarma Müdürlüğü'ne çıktı. Kısa dönem Jandarma olarak. ama eğitime Kandıra'ya götürüyorlarmış. sizlerin bahsettiğiniz yerle aynı mı şimdi onu götürdükleri yer?

asker olan herkese hayırlı teskereler...
  • Jandarma Müdürlüğü değil Komutanlığıdır o. Benim tanıdıklarım vardı dediğiniz yerde kısa dönem er olarak yapan rahatlardı. Jandarma her yerde normal askerden rahattır zaten. Ama galiba onlar acemiliklerini Kandıra Cezaevindeki Jandarma Komutanlığında yapıyorlardı. Burası Kandıraya 20 km uzaklıkta. Acemilikten sonra Kandıra ya da başka çevre ilçelere dağıtılıyorlardı. Neyse bilddiklerim bundan ibaret sonuç olarak çok sıkıntı çekmeden Kandıra daki normal askerlik yapanlara göre çok daharahat bir askerlik yapacaklar.
  • quote:

quote:

quote:

oktay çavuşum , 6. takımdan ozanım ben. yardımların için sağol. tüm çavuşlara. yalnız palaskamı o kadar sıkmayaydın keşke diş macunu gibi oldum.

• quote:

quote:

quote:

Sürekli birseyler istermi :) ilginc sizin orda görev neydi? uzun dönemler icin sürekli birseyler istedini söylediğinize göre kantinde olmalısınız sanırım :) Ben de orada uzun dönem askerdim hic bir kısa dönemden herhangi birsey istemedim dedin giibi :)

• Şu an kandıradayım 11 gün oldu daha eğitimler falan yapılıyor.Ortam ne çok iyi ne çok kötü bu arada dağıtımım edok a çıktı.Hayırlı teskereler herkese.
  • ben de edok a dustum. kimi rahat diyor, kimi cok rutbeli var zorlar diyor. bakalım artık ne cıkacak...
  • Bu gün teslim günüm .EDOK teslim olucaz hayırlısıyla.2 günlük ara iyi geldi.Oktay çavuş ve abdulkadir çavuşa ilgileri içib şimdiden teşekkürler.Şafak 3 diyor onlarda.Şimdiden hayırlı teskereler. 329kd yükümlülülerinden 1. takım sertaç:)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.