Şimdi Ara

1'inci Mknz. P. Tug. K.lığı DOĞUBEYAZIT AĞRI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
36.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ben de varım kısa dönem piyade.
  • hadi hayırlısı... ağrıda görüşmek üzere arkadaşlar..
    Bursa'dan Mehmet DÖNMEZ
  • arkadaşlar dağıtım nasıl olur acaba? ağrının başka yerlerine gönderirler yoksa doğubeyazıtın karakollarına mı?
  • bursadan ağrıya gitme yolu hakkında önerisi olanlar varmı?
  • hala nasıl gideceğimi bende kararlaştıramadım.. ağrı havaalanında ay sonuna kadar çalışma var dediler thy den...
  • kardeş ben yenişehirden şuan bilet almaya çalışıorum erzuruma gitmeyi düşünüorum
    http://www.facebook.com/profile.php?id=568079750

bi msj atsana bana faceden
  • böyle daha ii olcak haberleşiriz
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TANK
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 1'inci Mknz. P. Tug. K.lığı
    DOĞUBEYAZIT AĞRI

Arkadaşlar KTM 'ye katılım zorunlu mu? Saç sakal kısa olunca inzibata yakalanıyormuşsun alıp KTM'ye götürüyorlarmış. 1-2 gün bekletiyorlarmış. Rezalet odalarda filan kalıyormuşsun. Sizin planlarınız nedir? Ben uzun sakalla direkt doğubeyazıta gidip orda traş olup birliğe teslim olmayı düşünüyorum. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz??
  • Kara yolu ile seyahat edecekseniz aşağıdaki Kabul ve Toplanma Merkezine katılış yapınız ve
    en yakın askeri irtibat bürosuna müracaat ediniz.

ERZİNCAN

Arkadaşlar bu yapmamız gereken birşey mi? Erzincanda teslim olup bizi Doğubeyazıta mı gönderecekler acaba?
  • Erzurum Havaalanı'na indikten sonra Ağrı'ya otobüsle gitmek istiyorum. Bunun için otobüs terminaline ulaşım kolay mıdır havaalanından?
    Ayrıca her saat Ağrı'ya otobüs var mıdır?
    Ağrı'ya otobüsle vardıktan sonra Doğubeyazıt'taki 1. mknz tugayı'na katılmak ne kadar zaman alır?

Bir de KTM muhabbeti var. Sakın katılma demişler en az yirmi yerde, katılmamak, yakalanmamak için ne yapmak gerekiyor. İnzibatlar alıp götürüyormuş da askerleri

Kafa şişirdim kusura bakmayın da tamamen şaşırmış durumdayım.
  • Arkadaşlar az önce biraz bilgi alabildim.Öncelikle kesinlikle ktm katılmayın diyor herkes.Bende Sakaryadayım.Büyük ihtimal İstanbuldan uçak ile(sanırım ağrı havaalanı tadilat nedini ile kapaymış) Erzurum'a ineceğiz.Oradan otobüs ile direk Doğu beyazıta arabalar varmış.Tahmini olarak 3 saat sürüyormuşUçakla gitcekler varsa hepimiz aynı gün gidelim.Bende ayın 12 sinde bilet almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 10 Ağustos 2010; 23:37:22 >
  • Selam arkadaşlar benimde sınıf piyade
    12sinde izmirden erzuruma uçakla geleceğim umarım KTMye katılmadan ağrıya geçebilirim.
    şimdiden hepimize hayırlı teskereler
  • Rötar olmazsa 10 45de Erzurum Havaalanı'nda olacağım. Sonra nasıl gideceğiz Ağrı'ya meçhul. Saç sakal kestirmeden gitmeye karar verdim. KTM korkusu
  • Bu ne ya...Herkes batıda sefa sürmece

Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 1'inci Mknz. P. Tug. K.lığı
    DOĞUBEYAZIT AĞRI
    Açıklamalar 1. Kara yolu ile seyahat edecekseniz aşağıdaki Kabul ve Toplanma Merkezine katılış yapınız ve
    en yakın askeri irtibat bürosuna müracaat ediniz.

ERZİNCAN

2. Hava yolu ile seyahat edecekseniz tercih edebileceğiniz hava alanları aşağıdadır.
    İnişi müteakip, hava alanındaki askeri irtibat bürosuna müracaat ediniz.

AĞRI
    ERZURUM
    ERZİNCAN

Gitmiyorum ulan KTM denen yere de.İStedikleri cezayı versinler...Zaten moral bombok

• Ya arkadaşlar birde merak ettim.Bölümler nedir?

Ben matematikçiyim...Bi arkadaşım gitti oraya daha önce.Mehmetçik dershanesine vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul-reaver

Ya arkadaşlar birde merak ettim.Bölümler nedir?

Ben matematikçiyim...Bi arkadaşım gitti oraya daha önce.Mehmetçik dershanesine vermişlerdi.

Bende matematikçiyim :)
    Zaten dikkat ettimde direk öğretmenler buraya gidiyor.Büyük ihtimal dersanedeyiz:)
    Nasıl rahatmışmı o arkadaş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 10 Ağustos 2010; 2:49:17 >
  • Abi bu adamlar bizi ne demeye aldılar yaf...

Ben birde varya mal gibi fire vermeden çözdüm o soruları...Puanımın iyi olduğuna eminim

Yoksa sende mi tüm soruları büyük bir iştahlıkla çözenlerdensin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul-reaver

Abi bu adamlar bizi ne demeye aldılar yaf...

Ben birde varya mal gibi fire vermeden çözdüm o soruları...Puanımın iyi olduğuna eminim

Yoksa sende mi tüm soruları büyük bir iştahlıkla çözenlerdensin :)

Aynen bende bütün soruları yaptım :) Vay arkadaş olaya bak:)))))))))))))))9
    Okadar demişlerde soruları boş bırak dinlemedik

• Merhaba arkadaşlar ben Iğdrılıyım ve doğubeyazıt bize bağlı olduğu il olan ağrıdan daha yakındır. Eğer isterseniz otobüs ile ığdıra oradan 40dklık bir yolculukla d.bayazıta geçebilrsinz. Orası terör bölgesi gibi görünsede merkezinde pek bişey olmaz. pasajları meşhurdur ki bu pasajlarda elektronik eşyaar falan bolca satılmakta. Ayrıca van hava limanı erzurumdan daha yakın bi yol olabilir size. yada direk ağrı otobüsleri ile de gidebilirsiniz. ama ben ığdır otobüsleini tercih ederim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.