Şimdi Ara

1'İNCİ J. EĞT. TB. K.LIĞI - GÖLKÖY / KASTAMONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
0
Favori
95.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yanına cep telefonunu yada sim kartını alacak var mı? Bir sorun olur mu acaba?
  • ben getircem ikisinide
    quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

Arkadaşlar yanına cep telefonunu yada sim kartını alacak var mı? Bir sorun olur mu acaba?
  • Yasak değil mi? Cezası var mı?
  • Ben, tel de sim kart da götürmeyi düşünmüyorum...

Çöm çöm ortada dolanırken çarpılıp daha ilk günlerden komutanların dikkatini çekmek hoş olmaz. (Ayrıca beraber zaman geçireceğim bölükteki arkadaşlarımı da yakmak yakışmaz...)

Duruma göre ustabirliğinde ufak bir tel götürebilirim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surveillance -- 10 Ağustos 2010; 21:45:59 >
  • tertipler bende mersinden gölköye geliyorum. perşembe günü görüşürüz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: em12ee

ben getircem ikisinide
    quote:

Arkadaşlar yanına cep telefonunu yada sim kartını alacak var mı? Bir sorun olur mu acaba?

eşşeğin burnuna su kaçırma! rahat yer dediler diye bölüğün ortasına zıçmamamk lazım
  • Sadece sim kartı getirsek o da mı yasak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Ben, tel de sim kart da götürmeyi düşünmüyorum...

Çöm çöm ortada dolanırken çarpılıp daha ilk günlerden komutanların dikkatini çekmek hoş olmaz. (Ayrıca beraber zaman geçireceğim bölükteki arkadaşlarımı da yakmak yakışmaz...)

Duruma göre ustabirliğinde ufak bir tel götürebilirim belki.

aynı fikirdeyim.
    acemilik bitene kadar tel kullanmıycam sonrasında duruma göre bakarız ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byzas

quote:

Orijinalden alıntı: em12ee

ben getircem ikisinide
    quote:

eşşeğin burnuna su kaçırma! rahat yer dediler diye bölüğün ortasına zıçmamamk lazım

Mesajı tam anlamamışınız kardeşlerim ben sadece geticem dedim ,bölüğe sokcam demedim ! , eski telefonumu getirip bölüğün yakınındaki markete berbere ne biliyim manava vermeyi düşünüyorum çıkınca alcam rahat edeyim diye, sizinde önerileriniz için teşekkürler yinede;)

• Saat kaçta teslim olmayı düşünüyorsunuz arkadaşlar.Ben öğle yemeğinin ardından 1 gibi teslim olmak uygun geliyo.Topluca teslim olursak kapıda daha çok yığılma olur çok arama yapmadan sorun çıkarmazlar gibme geliyor.
    Bu arada ne kadar çok adam gidiyor bizim buraya yaw
  • Arkadaşlar ben 23:15 METRO ile sabah 8de kastamanonuda olurum. güze bir kahvaltı biraz şehir turu öğlen yemeği derken saat 3 gibi teslim olurum. Görüşeceğim çok arkadaşımın olacağı kesin gibi sırf bizim otobüs asker konvoyu gibi yani yazılanlara bakarsak Sim kart getirecektim hatta küçük bir poşete koyarak pudranın içine sakladım ama sonra dışarı nasılsa çıkamicaz diye düşünüp vaz geçtim. Usta olunca göndertirim aile kartı ile idare edicez acemilik zarfınca artık
  • Pudra dedin de hakkatten işe yarıyormuş yahu koca gün yapılan yürüyüşün tüm sıkıntısını giderdi.. tertiplerim hayırlı akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

Pudra dedin de hakkatten işe yarıyormuş yahu koca gün yapılan yürüyüşün tüm sıkıntısını giderdi.. tertiplerim hayırlı akşamlar

İyi akşamlar pudrayı nasıl yaptın ayakların üzerine serpiştiirdinmi
  • Burdan anlatması zor fakat; ayaklarıma ve yoğun sürtünme sonucu tahriş olan hassas bölgelere serpiştirdim desek daha doğru olur
  • Benim hatun okumuyodur umarım bu konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

Benim hatun okumuyodur umarım bu konuyu

Ne olacak canım okusun, pişik olmak ayıpmı
    Bu arada sıcaklık değerlerine baktımda
    http://www.dmi.gov.tr/veridegerlendirme/il-ve-ilceler-istatistik.aspx?m=KASTAMONU
    Şu an sıcaklık zirveden inişe geçmiş eylülde hava rahatlar,istanbula oranla nemide düşük inşallah çok sorun yaşamayız.

• Daha önce burada askerlik yapmış bir arkadaşımla çok kısa görüşme fırsatım oldu. Burası öğretmen evinden çevirmeymiş. Oldukça rahat geçmiş, tabi bu birazda o zamanki binbaşı ile alakalıymış. Çok iyi ve her konuda yardımcı olan birisiymiş. Dağıtım olmuş, bizimki Ankara nın yolunu tutmuş dağıtım sonrası. Ankara'nın doğusu çıkmamış o zamanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

Daha önce burada askerlik yapmış bir arkadaşımla çok kısa görüşme fırsatım oldu. Burası öğretmen evinden çevirmeymiş. Oldukça rahat geçmiş, tabi bu birazda o zamanki binbaşı ile alakalıymış. Çok iyi ve her konuda yardımcı olan birisiymiş. Dağıtım olmuş, bizimki Ankara nın yolunu tutmuş dağıtım sonrası. Ankara'nın doğusu çıkmamış o zamanlar.

Sanırım bizi zonguldaktan artvine kadarlık bir dağıtım spektrumu bekliyor.Bu kadar kısa dönemi anca o şekilde eritirler.Hataydaki jandarmalar genelde doğu ve güneydoğuya gidiyormuş.Ama gende belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtmmk

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

Daha önce burada askerlik yapmış bir arkadaşımla çok kısa görüşme fırsatım oldu. Burası öğretmen evinden çevirmeymiş. Oldukça rahat geçmiş, tabi bu birazda o zamanki binbaşı ile alakalıymış. Çok iyi ve her konuda yardımcı olan birisiymiş. Dağıtım olmuş, bizimki Ankara nın yolunu tutmuş dağıtım sonrası. Ankara'nın doğusu çıkmamış o zamanlar.

Sanırım bizi zonguldaktan artvine kadarlık bir dağıtım spektrumu bekliyor.Bu kadar kısa dönemi anca o şekilde eritirler.Hataydaki jandarmalar genelde doğu ve güneydoğuya gidiyormuş.Ama gende belli olmaz

Zonguldak, Artvin, Trabzon gibi şehirlerdeki birliklere de jandarma dağıtımı yapılmış, sonuçlarda görünüyor.

İnternette bazıları kısa dönem jandarmalar kesinlikle bulunduğu ilden ayrılmaz derken bazıları da kısa dönemler komşu illere de dağıtılabilir diye yazmışlar.

Ben de öğleden sonra 2-3 gibi teslim olmayı planlıyorum bu arada.

Ekleme: Saç traşı olacak mısınız, ben yarın olmayı düşünüyorum? Yanlar ve arka 5 numara, üstler biraz daha uzunca, subay traşı gibi yani... İlla 3-4 numara derlerse orada bir daha kestiririz... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surveillance -- 11 Ağustos 2010; 0:48:40 >

• kardes bende 22,30 arabasına aldım ulusoy fırması, haremden bineceğim.artık sabah sabah ayı oynatırıs orada napalım :) gercı ortalama sabah 8 de butun mıllet dokulmus olacak.orada takılır, hepp beraber toplanır gole gıderıs.Hem el ele tutusur kaybolmayısada :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.