Şimdi Ara

1'İNCİ J. EĞT. TB. K.LIĞI - GÖLKÖY / KASTAMONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
0
Favori
95.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskişehir :) kütük elazığ da ama...Ankara üstünden gelicem sanırım
  • Arkadaşlar bende sizleyim hatta bazılarınızla aynı otobüste:) (metro 23:15) - yakın bir arkadaşım burada yaptı askerliğini ve bana anlattıklarını paylaşıyrum benim bi arkadaşım geçen sene bitirdi askerliğini kastamonuda yaptı. Torpilli yeriymiş:) sıcak su 24 saat diğer dönemlerden yani askerliğini uzun yapanlardan farklı yerlerde kalıyormuşuz dağıtımda civar ilçe karakolları .. işin özeti çok iyi yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatansever1i

Arkadaşlar bende sizleyim hatta bazılarınızla aynı otobüste:) (metro 23:15) - yakın bir arkadaşım burada yaptı askerliğini ve bana anlattıklarını paylaşıyrum benim bi arkadaşım geçen sene bitirdi askerliğini kastamonuda yaptı. Torpilli yeriymiş:) sıcak su 24 saat diğer dönemlerden yani askerliğini uzun yapanlardan farklı yerlerde kalıyormuşuz dağıtımda civar ilçe karakolları .. işin özeti çok iyi yer.

senin kac numara otobuste
    ekle msn i sende
  • Hayırlı olsun beyler. Yorumların geneli iyi bir yer olduğunu söylüyor. İnşallah öyledir. Ben de İstanbul'dan gidiyorum. Metro 11.15'e bilet ayırdım. 25 numaralı koltuktayım. 6 kişi mi olduk ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMRINHO -- 10 Ağustos 2010; 3:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlysamet

quote:

Orijinalden alıntı: vatansever1i

Arkadaşlar bende sizleyim hatta bazılarınızla aynı otobüste:) (metro 23:15) - yakın bir arkadaşım burada yaptı askerliğini ve bana anlattıklarını paylaşıyrum benim bi arkadaşım geçen sene bitirdi askerliğini kastamonuda yaptı. Torpilli yeriymiş:) sıcak su 24 saat diğer dönemlerden yani askerliğini uzun yapanlardan farklı yerlerde kalıyormuşuz dağıtımda civar ilçe karakolları .. işin özeti çok iyi yer.

senin kac numara otobuste
    ekle msn i sende

otobüs yerim 21 ferhatbelgee@hotmail.com herkese ii gecelr ben yatar çarşamba görürürşüz..

• metro 23:15 otobusunde

5
    21
    25
    30

bizim yokmu arttiran
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsilver

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: art_ist

yaa arkadaslar ben haremden alacam ama haremden başka kastamonuya gıden varmı.en azından hangı fırmadan alım.Beraber gıderıs.bilgi vrırsenız sevınırım.

Ben telefonla ancak harem ulusoy u düşürebildim. Gece 12 arabasını aldım.

Hocam bizde aynı araçtayız sanırım ancak bildiğim kadarıyla 12 arabası yok internetten baktım ondada 23 yazıyor. Ama haremden bahsediyorsan 12 olabilir

Çağrı merkezi düşmeyince haremi aradım. İnternetten saatlere bakmıştım. Gece 23 arabası dedim, öyle bir araba yok 24 var cevabı aldım. Şaşırdım biraz olsun alıyorum dedim. Belki Harem ve Esenler arasındaki saat farkından kaynaklanıyordur.

aynen öyledir. 23 te esenlerden kalkıp büyük ihtimalle 12 de haremde olacak. 5 kişi olduk o zaman sen kaçtasın?

Evet beyler öyleymiş bende ulusoydan aldım 28 numarada bende :) hadi hayırlısı.
    Birde siz tıraş oluptamı binceksiniz yoksa ordamı olucaz napıcaz :S

• traş olup binmek daha mantıklı. bir de orada kıldan tüyden işlerle uğraşmamak lazım bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRINHO

traş olup binmek daha mantıklı. bir de orada kıldan tüyden işlerle uğraşmamak lazım bence :)

aynen katılıyorum
    herzamanki berberime gidip adam akıllı bir traş olup msaj yaptırıcam nede olsa aylarca yokuz :)
  • Bende öle yapim madem :D 3 vurduruoruz yani hee sçtık yaf hepten sıkıntı bu iş..
  • yahu dert ettiğiniz şeye bakın
    altı üstü saç :)
    en büyük derdimiz bu olsun :)
  • Haklısın tertip hadi hayırlısı , Allah hepimizin en çokta bekleyenlerimizin yardımcısı olsun ..
  • GÖLKÖY 1'İNCİ J. EĞT. TB. K.LIĞI
    GÖLKÖY KASTAMONU Devrelerim bende burdayım ekleyin dakduklu@hotmail.com
  • Jandarmada acemilik 15 gün diyorlar , öyle olursa bizim yemin törenide 15 gün soramı oluyor acaba ? :S
  • Merhaba arkadaşlar gölköyleilgili biraz araştırma yaptım.Öncelikle daha önceden ordan askerliğini yapmış olanlar türkiyedeki en rahat acemi birliklerinden biri olduğu konusunda hem fikirler.daha acemi birliğindeyken internet bilardo her gün sabaha kadar banyo vs. vs. gibi özellikleri mevcut deniliyor.ulaşım' a gelince merkez e 10 km kadar uzaklıktaymış.yani kastamonu merkezden oraya kalkan minibüsler varmış.oranın halkı askeri zaten seviyormuş.yalnız dikkat ettiğim ve farklı formlardan okuduğuma göre daha önceden orda yapanlar meslekçi olmayın diyorlar buna şöförlerde dahil,bunların bir çoğu doğu ya gidiyormuş ama geri kalanı normal jandarma yetiştiriyor batı karadeniz ve iç anadolu ağırlıklı olarak.Hakkımız da hayırlısı olsun derken burdan devrelerime selamlar.335.dönem yedek subay adayı Ramazan oğuz..
  • arkadaşlar selamlar,
    hakkaten güzel haberler alıyoruz oraya gidenlerden de izmir'den nasıl gidicez oraya şimdi??
    bilen varsa bi aydınlatsın lütfen
  • Kısa Dönem : Taner / Lüleburgaz
    Jandarma Genel Komutanlığı 335. Dönem Gölköy 1.'inci J. EĞT. TB. K.LIĞI KASTAMONU
    BEN GELİYORUM !

Arkadaşlarıma Trakya'dan selam olsun
  • mrb arkadaşlar çıkabilecek en iyi yerlerden birisi çıkmış sizlere emin olun hiç kötü yorum görmedim nette

4 hafta acemi eğitimi alacaksınız 15, 17 gün filan değil

Meslekçi vs gruplar uzun dönemler için geçerli sizinle alakası yok bol bol yürüyüş 1-2 atış hoppp acemilik bitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 10 Ağustos 2010; 8:28:16 >
  • antalya'dan gölköy'e +1.
    hepimize hayırlı olsun arkadaşlar :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: art_ist

yaa arkadaslar ben haremden alacam ama haremden başka kastamonuya gıden varmı.en azından hangı fırmadan alım.Beraber gıderıs.bilgi vrırsenız sevınırım.

Ben telefonla ancak harem ulusoy u düşürebildim. Gece 12 arabasını aldım.

Hocam bizde aynı araçtayız sanırım ancak bildiğim kadarıyla 12 arabası yok internetten baktım ondada 23 yazıyor. Ama haremden bahsediyorsan 12 olabilir

Çağrı merkezi düşmeyince haremi aradım. İnternetten saatlere bakmıştım. Gece 23 arabası dedim, öyle bir araba yok 24 var cevabı aldım. Şaşırdım biraz olsun alıyorum dedim. Belki Harem ve Esenler arasındaki saat farkından kaynaklanıyordur.

ulusoydan almayı düşünüyorum, büyük ihtimal haremden binerim. umarım yer vardır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.