Şimdi Ara

1'İNCİ J. EĞT. TB. K.LIĞI - GÖLKÖY / KASTAMONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
0
Favori
95.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kastamonu gölköy hakkında bilgi almak istğen atkadaşlar kastamonu otagarda inmeğin kastamonu merkezden minibüsler kalkıyor gölgöye cumhuriyet meydana inin zaten orda sizi mücahit abi diye bir arkadaş bekler hem askeri malzemeci hemde internet cafesi var o sizi kazıklatırmaz ona güvenin birde her gittiğiniz yerde fiyat sorun tuvalate bile gitseniz sim kartlarınızı mutlaka alın cep telefonu kıraya veriyolar yemin töreninden sonra carşıvar mrkzden gölköy uzaklığı 10 dk aralığı var botlarınız cok vurur onlara dikkat edin gölköyde ksd lere ii davranıyorlar internet cafe bilardo halı saha sinama salonu var parfüm kolonya deodrant sokmak yasak açık paket sigara yasak ilaç yasak komutanlar iii ksd ii savranıyorlar ilik haftalarda eğitim sıkıcı sonra rahat yemin törenine yakın yürüyüş bol TAFSİYE EDECEĞİM YERLER SENGÜL PASTANESİ
    KEBABİSTAN ARABA PAZARI HAMAMI (ÇAMAŞIR YIKATMAK)AYDIN ASKERİ MALZEME SAFAK ASKERİ MALZEME SAFAK İNTERNET CAFE (ASKERLERE MAHSUSTUR HAFTA SONLARI SİVİL ALMAZ) BÜYÜK Alışveriş merkezivardır barutçu AVM GİDEBİLİRSİNSİZ KALESİ KULESİ ORTADA DERESİ VARDIR BOL FOTO CEKİNİN HATIRA KALIR HIMM FOTOGRAF MAKİNASI KİRALARLAR ) KENDİNİZE İİ BAKIN TORUNLAR BİLETLER GELİN SİZİ BEKLİYORUZ kartı var bende burdan bilgi alın 0366 214 07 77 size hertürlü konuda yardımcı olurlar orsa 2 tane abla var

343 KSD Lİ AYDIN ERSÖZ

• kastamonu gölköy hakkında bilgi almak istğen atkadaşlar kastamonu otagarda inmeğin kastamonu merkezden minibüsler kalkıyor gölgöye cumhuriyet meydana inin zaten orda sizi mücahit abi diye bir arkadaş bekler hem askeri malzemeci hemde internet cafesi var o sizi kazıklatırmaz ona güvenin birde her gittiğiniz yerde fiyat sorun tuvalate bile gitseniz sim kartlarınızı mutlaka alın cep telefonu kıraya veriyolar yemin töreninden sonra carşıvar mrkzden gölköy uzaklığı 10 dk aralığı var botlarınız cok vurur onlara dikkat edin gölköyde ksd lere ii davranıyorlar internet cafe bilardo halı saha sinama salonu var parfüm kolonya deodrant sokmak yasak açık paket sigara yasak ilaç yasak komutanlar iii ksd ii savranıyorlar ilik haftalarda eğitim sıkıcı sonra rahat yemin törenine yakın yürüyüş bol TAFSİYE EDECEĞİM YERLER SENGÜL PASTANESİ
    KEBABİSTAN ARABA PAZARI HAMAMI (ÇAMAŞIR YIKATMAK)AYDIN ASKERİ MALZEME SAFAK ASKERİ MALZEME SAFAK İNTERNET CAFE (ASKERLERE MAHSUSTUR HAFTA SONLARI SİVİL ALMAZ) BÜYÜK Alışveriş merkezivardır barutçu AVM GİDEBİLİRSİNSİZ KALESİ KULESİ ORTADA DERESİ VARDIR BOL FOTO CEKİNİN HATIRA KALIR HIMM FOTOGRAF MAKİNASI KİRALARLAR ) KENDİNİZE İİ BAKIN TORUNLAR BİLETLER GELİN SİZİ BEKLİYORUZ kartı var bende burdan bilgi alın 0366 214 07 77 size hertürlü konuda yardımcı olurlar orsa 2 tane abla var

343 KSD Lİ AYDIN ERSÖZ

343 KSD Lİ AYDIN ERSÖZ [simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: Exceptionn

arkadaslar öncelikle selam ben 15 ay askerligimi gölköyde yaptım acemi birligim 3. bölük tü sonra dagıtımımız okundugunda yine aynı yerde kaldım kısmet ne diyelim karargah bölügüne geldik usta birligine bir kac gün orda kaldıktan sonra oguzhan binbası bizi bölüklere yani birim yerlerimize verdi benim sansıma 5. bölük geldi ve usta birligimi tamamiyle 5. bölükte revir cavusu olarak yaptım tertibim 89/2 az önce okudum yorumları ksd ler var forumda onlarla aynı dönem yapmıstım sanırım hatırlarlar belki herneyse gölköy güzel yerdir kastamonuda güzel bir şehirdir biraz sıkıntı cektik ama cok sükür bitirdik geldik ben teskere aldıgımda alay oluordu orası inşaat halindeydi 5. bölük bizim otaraf arazi falan revir yapılıordu egitim alanlarınız kısa dönem arkadasların acıkladıgı gibi toz toprak içindeydi ama arkadas demiş eczaneden maske alın :D arkadaslar maske alsanız bile takmanıza izin vermezler yazıları okudukca duygulandım inanın cunku ben o taburun ön nizamiyesinden acemi olarak girdim arka nizamiyesinden teskere elimde izin kullanmadan askerligimi bitirdim cıktım ama alay oldu diye biliorum suan bazı komutanlarımla görüştüm onlarda zaten hep taini cıkmıs gitmişler gölköy taburunun her karısına ayak bastım yeri geldi bunaldık yeri geldi sıkıldık kafayı yicek gibi olduk ama güzel yerdir rahat yerdir emin olun buna acemi askerlere cok önem verilior ben acemiyken daha rahattım usta olunca orda cok zorlandık ama 3 ay falan sonra tabi cok güzel gecti donanım haber sayesinde tertiblerime selam söylemek isterim sivaslı eser abi konya konarili köyü beytullah kacar bursalı ceylan giresunlu laz ceyhun :) hepinizi cok özledim lan güzel günlerdi sayamadıgım taburda olan tüm tertiblerime badilerime selam olsun burdan ayrıca kısa dönem abilerimede selam olsun hıı birde unutmadan eger bir gün revire giderseniz soner yüzbası veya erdal yüzbası ordaysa 5. bölük adanalı hüseyinin size cok selamı var komutanım diyin rdm komutanı metagan tegmenim siizi de unutmadım daha kimler kimler garas cavusu badim emirhan sende aklımdasın kardesimlerim benim zor günlerdi ama cok güzel günlerdi SELAM OLSUN TÜM MEHMETCİKLERİMİZE ha birde :) filama yarıslarında kosamazsanız durun nefes alamıor gibi yapın arkadan gelen ambulans sizi alır bişede olmaz korkmayın :D cok merak ettiginiz seyler varsa burda sorun elimden geldikce cvp lıcam size arkadaslar sonucta 15 ayımı ben o taburda izin kullanmadan gecirdim ewim gibi olmustu orası hepinize hayırlı teskereler allaha emanet olun DOGUBEY İNTERNET CAFE SAHİBİ SEHER ABLA VE MEHMET ABİ kalbimdesiniz :)

kastamonu gölköy hakkında bilgi almak istğen atkadaşlar kastamonu otagarda inmeğin kastamonu merkezden minibüsler kalkıyor gölgöye cumhuriyet meydana inin zaten orda sizi mücahit abi diye bir arkadaş bekler hem askeri malzemeci hemde internet cafesi var o sizi kazıklatırmaz ona güvenin birde her gittiğiniz yerde fiyat sorun tuvalate bile gitseniz sim kartlarınızı mutlaka alın cep telefonu kıraya veriyolar yemin töreninden sonra carşıvar mrkzden gölköy uzaklığı 10 dk aralığı var botlarınız cok vurur onlara dikkat edin gölköyde ksd lere ii davranıyorlar internet cafe bilardo halı saha sinama salonu var parfüm kolonya deodrant sokmak yasak açık paket sigara yasak ilaç yasak komutanlar iii ksd ii savranıyorlar ilik haftalarda eğitim sıkıcı sonra rahat yemin törenine yakın yürüyüş bol TAFSİYE EDECEĞİM YERLER SENGÜL PASTANESİ

343 KSD Lİ AYDIN ERSÖZ

• kastamonu gölköy hakkında detaylı bir yazıhttp://fikiralemi.com/2012/06/25/kastamonu-golkoy-jandarma/
  • gölköyde ikiz kardeşim geçen sene acemiliği yaptı arkadaşlar kaydırma birligi idi yeminden sonra en batısı tokat olmak üzere doguya dagıtıldılar kardeşim tokatta yaptı gölköy kastamonu gittikten sonra zaten bulursunuz yakın kastamonuya dolmuşlar kalkıyor askerliginizin en güzel gecek yeri burası ondan sonraki tam bir işkence yemin töreni muhteşem olmuştu

343 KSD Lİ AYDIN ERSÖZ

• bende bugün, arkadaşımdan aldığım sarsıcı haberle yıkıldım.. 337 kd olarak (2010) yılında gölköyde askerlik yapmıştım.. gölköyde 5. bölükte komutan olan uzman çavuş kamil çelikkaya nın şehit oluşunu bugün öğrendim. kamil komutan 5 ağustosta hakkaride şehit olmuş... onun gibi neşeli ve espirili komutan tanımamıştım... Allah mekanını cennet eylesin kamil komutanım.. nur içinde yatasın...
  • aynı yolun yolcusuyuz. görüşmek üzere yoldaşlarım
  • yazları bile sabah buz tutyordu arkadaş ben 3 tertıp gıttım genelde iyi ortamı vardı şeker pancarı tarlası yukarı cıkarsak polis okulu felan vardı ucu bucag yok gıbıydı uzu mesafe kosu yerı sacmaydı yokus asagı koşu pistimi olur vardı orda ot yol yaprak topla taş topla usta birliğim de kastamonu il jandarma ordan abana ilçe jandarma dene 10 metre felanda kışın hep yağmur doğal olrak yazında konserler aktivitelerle dolu bir yerdi bitti gitti konuyu görünce aklıma geldi unutmuştum yani askerlik denince aklıma ilk nefte diktiğim gün geliyor başka bir şey yok santralci oldugumdandır belkıde
  • Torunların içini rahatlatayım dedim :))

337 K. D GÖLKÖY JD.

Yer olarak genelde orta halli bir askerlik yeridir.

AMAN DİKKAT ÇOK SOĞUKTUR : ASKEREİ BERE ELDİVEN Mümkünse bogazlık alın

Benim zamanımda GÖLKÖY dagıtım yeriydi ( 2000 Kisiydik)
    Herkes doguya gitti .Simdi Batıyada veriyorlar galiba.
    2000 kisiden 50 kisi kaldı Gölkoyde 1950 kisi doguya gitti
    Yemekleri idare eder cok kalabalık olucaktır.

Merkezden Gölköy uzak degil taksiyle 5 kisi gidin zaten askerler belli olucaktır merkezde
    Otobüste veya ucakta muhabete girin taksi tutar gidersiniz beraber Gölköy :))

Ekstara sorucagınız olursa PM atın Simdiiden Hayırlı tezkereler torunlarım :)
  • gölköööyyyyy 2 sene oldumu beee yahu ne soğuk memleketti
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravery2011

Torunların içini rahatlatayım dedim :))

337 K. D GÖLKÖY JD.

Yer olarak genelde orta halli bir askerlik yeridir.

AMAN DİKKAT ÇOK SOĞUKTUR : ASKEREİ BERE ELDİVEN Mümkünse bogazlık alın

Benim zamanımda GÖLKÖY dagıtım yeriydi ( 2000 Kisiydik)
    Herkes doguya gitti .Simdi Batıyada veriyorlar galiba.
    2000 kisiden 50 kisi kaldı Gölkoyde 1950 kisi doguya gitti
    Yemekleri idare eder cok kalabalık olucaktır.

Merkezden Gölköy uzak degil taksiyle 5 kisi gidin zaten askerler belli olucaktır merkezde
    Otobüste veya ucakta muhabete girin taksi tutar gidersiniz beraber Gölköy :))

Ekstara sorucagınız olursa PM atın Simdiiden Hayırlı tezkereler torunlarım :)

Ben de acemiyi KASTAMONU 5'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/GÖLKÖY'de yapacağım.

Yanıma bere, eldiven, boyunluk, içlik aldım. İnşallah üşümem

• içlikleri üstüste giyebilirsin bile
  • Hadi hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.