Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
4
Favori
282.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben de aynı 14 mayıs orada olacağım yüzer birlikler sınıf motorcu nereden gideceksin
  • bahriyeli34 kullanıcısına yanıt
    Bursalıyım hocam İstanbul'dan gideceğim. Sabiha Gökçen Hava Limanı'ndan saat 5.25'de Pegasus'la :)
  • Tarık-16 kullanıcısına yanıt
    benim de aynı kardeşim 5.25 sabiha gökçen eren ismim :)
  • bahriyeli34 kullanıcısına yanıt
    Tanıştığıma memnun oldum biz burdan 2 kişi geleceğiz :)
  • Merhaba Arkadaşlar,

Haziran 19'unda HATAY İSKENDERUN DNZ KUVVETLERI ER EGİTİM KOMUNTALIGINA teslim olacak varmıdır ?

İletişimi geçersek orada görüşrüz. Ben kısa dönem olarak gidiyorum. Statü ; Muhafız
  • usunter U kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım, İzmir'den geleceğim ben de, önceden Haziran 18'ine bilet almıştım uçakla Adana'ya oradan da otobüs aktarma iskenderun. ben de kısa dönem Muhafız statüsünde gidiyorum, Hayırlısı olsun. Doğum yerimdir İskenderun on numara yerdir ama uzun yıllardır ziyaret etme fırsatım olmamıştı, güzel oldu. tek sıkıntımız aşırı sıcak ve nem. ondan başka sıkıntı çekmeyiz diye umuyorum
  • Geçen Cuma acemilik bitti. Gidecek olanlara Allah sabır versin sıcak hiç çekilmiyor. Kantin, telefon vs. sıra beklemek de tam bir işkence.
  • Tarık acemilik nasıldı kardeşim ?

Kısa dönem olarak haziran 17 sinde uçağa biniyorum istanbuldan ... 1gün otelde yatıp 18inde teslim olcam

Mesajla telinizi yollayın iletişim kuralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hedefteki donanma2 -- 11 Haziran 2015; 17:07:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.