Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
4
Favori
282.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufucuk41

quote:

Orijinalden alıntı: caglardeniz

daha önce acemilik yapn arkadaslar kuvveti ve sınıfı sahil güvenlik olanlar nereye düşüyorlar mutalaka yapan arkadaslarınız vardir

sahil güvenlik yapanlar genelde bodrum ya da marmaris diye duydum dostum..

dağıtım sadece sahil güvenlik için mi geçerli
  • quote:

beyler yarın 18,20 ucagı ile adanaya uçuyorum vakit kaybetmeden iskenderuna geçicem bi otele yerleşcem sabah 8,30-9,00 gibi kalkarım garajdan alabilirim sizleri :) sanırım ilk giden ben olucam cunku cumartesi sabaha ucak bileti bulamadım 350 milyon olmus bi bilet

o zamzn garajda buluşalım arkadaşlar. Ben yanıma cep telefonu almayacağım. Nasıl haberleşebiliriz? Olur da zamanında orada olamayız falan bekleyenlere yazık olur.
    tomahawk dan ve chemist den cevap bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: giza

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: giza

biz ilk girdiğimizde bi onbaşı;

kumaş pantolon gömlek askerlik yapacaksınız.
    hiç bi şey yapmayacaksınız dedi.

ve dediği gibide oldu.hakikaten hiç bir şey yapmadık.
    diyebilirim ki şu an askere gidenler arasında torpilliler hariç en rahat acemi birliği..

ustayı bilemem.....

ewt bende kime desem iskenderun diye torpil mi wardı diye soruyo

doğru söylüyorlar.koğuştaki arkadaşlarınızla biraz samimileştikçe
    kim albay çocuğu,kim paşa yeğeni kim bakan torunu hepsi su yüzüne çıkar..

Meslekçiler var benim gibi. Herkesi torpilli sanmayalım :) Gemi inşaatçıların %99'u iskenderun'a düşüyor.

• quote:

quote:

beyler yarın 18,20 ucagı ile adanaya uçuyorum vakit kaybetmeden iskenderuna geçicem bi otele yerleşcem sabah 8,30-9,00 gibi kalkarım garajdan alabilirim sizleri :) sanırım ilk giden ben olucam cunku cumartesi sabaha ucak bileti bulamadım 350 milyon olmus bi bilet

Hiç sorma dostum ben de 12si sabaha 209TL'ye aldım nası koydu anlatamam

bende izmirden 99 aldım ama gece 3 bucukda anca acabildim.baktım thy acılmıyor bende mobil.thy.com dana symbian cep telefonundan girdim ve aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: georghe07

quote:

o zamzn garajda buluşalım arkadaşlar. Ben yanıma cep telefonu almayacağım. Nasıl haberleşebiliriz? Olur da zamanında orada olamayız falan bekleyenlere yazık olur.
    tomahawk dan ve chemist den cevap bekliyoruz.

ben 10 11 gibi garajda olurum sanırım kaç gibi birliğe gitmeyi düşünüyosunuz

• c.tesi sabah 8-9 gibi ben de iskenderunda olacam bi traş olur yemek yer teslim olurum,bu saatlerde otogarda olacaklar varsa buluşup beraber gidebiliriz.yığılma olacağını pek sanmıyorum giden gitti zaten biz bir hafta geç gidiyoruz ama yine de öğlen gibi teslim olurum.
  • bende yarın eskişehirden 21,15de gidiyorum
  • gece kacta gelıyorsun kardeş ? yarınmı bi hal caresine bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: skaymak

bende yarın eskişehirden 21,15de gidiyorum

hangi şirketle gideceksin ben has truzimden aldım saat 20.00
  • en iyi sabah garaja indiğimizde anormal hareketler sergileyen ve saçları 3 numara ve civarında bulursak hemen yanına yanaşalım kesin bizlerden biridir.
  • Adı ve Soyadı MELİH YİGİT GÜNGÖR
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY

Sabiha Gökçen Hava limanında saat 7:30 dan hataya uçucam.

Herkeze hayırlı tezkereler.

İSKENDERUN DENİZ ER EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI

Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı Akdeniz bölgesinin doğusunda HATAY iline bağlı İskenderun ilçesinin 3 Km. güneyinde E 91 karayolu üzerinde yer alır. Batısında Akdeniz, doğusunda Avanos dağları, güneyinde HATAY ili, kuzeyinde ise İskenderun körfezinin bulunduğu bir bölgede konuşlandırılmıştır.
    Yurt İçi ulaşım :
    (1) Karayolu ile ulaşım: Yurdun her tarafından İskenderun ilçesine direkt ulaşım vardır.
    (2) Demiryolu ile ulaşım: Türkiye’de Demiryolu hattı olan illerden İskenderun Garına Direkt / aktarmalı Demiryolu ulaşımı vardır.
    (3) Havayolu İle Ulaşım: Ankara ve İstanbul’dan Adana’ya direkt, havaalanı bulunan diğer yerlerden ise aktarmalı uçak seferleri bulunmaktadır. Yoğun talep nedeni ile önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.
    Şehir İçi Ulaşım:
    (1) Otobüslerin Şehir içi indirme yeri olan Garajdan aktarmalı, pac meydanından ise Alayımıza direkt dolmuş seferleri bulunmaktadır.
    (2) Ayrıca celp haftası boyunca Garaj Alay arasında komutanlığımızca periyodik ring seferleri ücretsiz olarak düzenlenmektedir:

İletişim ve Banka Hizmetleri :

Komutanlığa ait bölüklerin çağırmalı ve ankesörlü telefonları bulunmaktadır. Birliğin dört değişik bölgesinde acemi erlerin aile ve yakınları ile daha rahat bir ortamda görüşmek amacı ile on beş adet kontörlü telefon bulunmaktadır.

Erlerimiz aileleri, yakınlarıyla iletişim ihtiyaçlarını aşağıda belirtilen telefon numaraları ve posta adresi vasıtası ile kolaylıkla giderebileceklerdir. Aşağıdaki telefonlar sadece birlik dışından aramalara açık olup, telefon görevlisi er tarafından aranan kişi en kısa sürede telefona çağrılmaktadır. Her telefonun yaklaşık 300 kişiye hizmet vermesi nedeniyle uzun süre meşgul edilmemesi, görüşme süresinin üç dakikayı aşmamasına dikkat edilmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ponch -- 10 Aralık 2009; 17:51:33 >

• arkadaşlar biz ne renk don atlet içlik alacaaz
    alamadım bi türlü bende oraya çıktım varınca tanışırız inşallah :)
  • Cumartesi günü Hatay havalimanına uçağı 09.00- 10.00 gibi inecek arkadaşlar, (ki bu saatlerde İstanbul'dan sadece Sun Express geliyor, diğer illeri bilmiyorum) yarın akşama kadar iletişim bilgilerimizi paylaşalım ve indiğimizde nasıl buluşacağımızı birbirimize ulaşarak karar verelim. Birazcık araştırınca gördüm ki Hatay havalimanının şehre olan uzaklığı 25.km civarı tabii bu Hatay(Antakya) için ( İskenderun daha yakınmış-daha da araştıracağım) bu yüzden ulaşım problemi yaşamamak ve birlikte organize hareket etmek için buluşmak en iyi hareket olacaktır. İşte hafif bir İskenderun turuymuş, yemekmiş, traş, ufak çarşı eksiklikleri fln derken 12 gibi teslim olmak en iyisi gibi. Yanlarımızda telefonlar da olmayacağı için yarından organize olup bir buluşma şekli ve zamanı belirlemek lazım.

İzlediğim kadarıyla benim dışımda NEWEST ve thebeast var. DAha birçok kişinin olduğunu zannediyorum. Birlikte hareket edersek herşey daha kolay olacak inşallah...
    Benim iletişim bilgilerim:

FeCoral
    Uluç Kaya
    Cep: 0544 849 68 46
    E-mail: uluc.kaya@gmail.com

• Vaaay Torunlarımmm öperim siziiii...hazırlıklar tam takır ulen harbiden çok şanslısınız yaw...

yanlız bu ilk günü atlattıktan sonra geçerli.. :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

arkadaşlar biz ne renk don atlet içlik alacaaz
    alamadım bi türlü bende oraya çıktım varınca tanışırız inşallah :)

donunda atletinde beyaz olsun yeşilde olur karada olur :D
  • quote:

daha önce acemilik yapn arkadaslar kuvveti ve sınıfı sahil güvenlik olanlar nereye düşüyorlar mutalaka yapan arkadaslarınız vardir

güzel kardeşim muhafızda sahil güvenlikte ancak şu illere tertiplenirsiniz ;

Ankara,İstanbul (ki ben öyleydim) , Çanakkale,izmir,Muğla, Bartın Zonguldak ki bu iki il sahil için ağır basar, gölcük, mersin bu kadar sanırım ha bide kantinci diye iskenderunda kalırsınız veya eğitim çavuşu olarak... ki en son tercih sizin için paha biçilmez olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion23

quote:

quote:

sahil güvenlik yapanlar genelde bodrum ya da marmaris diye duydum dostum..

dağıtım sadece sahil güvenlik için mi geçerli

sahil güvenlik için bodrum ve marmaris olarak 2 dağıtım yeri duymuştum dostum, doğruysa yaşadınız:)
  • ARKADAŞLAR HEPİMİZE ŞİMDİDEN HAYIRLI TEZKERELER.
  • el_gaddar sagol bilgiler için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heavyy

Arkadaşlar, thy, istanbul-adana 12 aralık saat 7.00 uçağındayım.

Bende o uçaktayım tertibim

ben de o uçaktayım tertiplerim ;)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.