Şimdi Ara

1gb kaç mb eder

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
224.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adsl bağlantımı sınırlıya ceviridm de iyi mi yaptım kötümü onu araştırıyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 1GB=1000MB sınırlı ADSL yi tavsiye etmem.ama ben cok az kullanıyoum diyosan bise diyemem
  • tam olarak 1gb 1024 mb eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasir

tam olarak 1gb 1024 mb eder

ya dowloand felan etmicekse fazla tabi gayet güzel bence bana çok rahat yetiyo hemde dosyada indiriyorum istediğim herşeyi indiriyorum şu ana akdar en fazla 2,3 yaptım
  • 1024 byte=1 kbyte
    1024kbyte=1 megabyte
    1024mbyte=1 gbyte
    1024gbyte=1 tbyte
  • 1024
  • 1024Kb=1mb
    1gb: 1000mb
    :)
  • bende geçmeyi düşünüyom öyle donload hastası değilsen boşuna fazladan 20milyon vermemiş olursun. Bide mart ın sonunda 256k ları 512k yapacaklarmış duymuşmuydunuz?
  • 1gb=1024mb eder.
  • download etmiyorsan zaten niye sınırsız alasın ki ?
  • Bende 3gb geçtim ama yeterli olmadı anlamadımm.Heralde online oyun oynayınca bayaa bi mb götürüyor.Yoksaa da bişey de indirmemiştim fazla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: edo
    bende geçmeyi düşünüyom öyle donload hastası değilsen boşuna fazladan 20milyon vermemiş olursun. Bide mart ın sonunda 256k ları 512k yapacaklarmış duymuşmuydunuz?

Duymadım edo.!
    Haberi nerden duydun? ve kaynağı nereden link verebilirmisin?
  • Yaa kitapgibi bi sitede okumuştum ama hatırlamıyorum ki bi bakiim bulabilirsem linki veririm
  • trgamerde okumustum daha herhalde telekomun bi acıklaması yok
  • downloadı psikopata baglamayacaksan, yeterlidir..
  • bende sınırsız kullanıom aylık 2 gb falan dowload edebiliyorum gayette memnunum az dowload edıosan sınırlı almanı oneririm
  • 1024 mb eder
  • Çok komik bir konu başlığı. Cevap olarak 1024MB demek geliyor insanın içinden. Ama sen kotalı ADSL den bahsetmişsin msajda. Aradığın cevap: Download yapmayacaksan 3GB yeterlidir.
  • 1GB =1000MB
    ama sen illaki windows binary sistemde kaç gözüküyor dersen 1gb=1024mb
    ama harddisk ve bellek üreticilerinin yaptığı 1gb=1000mb doğru.Çünkü onlar RAM gibi binary çalışmıyorlar.Sadece kayıt yeri olarak kullanılıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

Çok komik bir konu başlığı. Cevap olarak 1024MB demek geliyor insanın içinden. Ama sen kotalı ADSL den bahsetmişsin msajda. Aradığın cevap: Download yapmayacaksan 3GB yeterlidir.

+1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.