Şimdi Ara

1gb internet yükleme sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> 1gb internet yükleme sorunu...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    385 Mesaj
    Slm arkadaşlar elimde 1gb internet paketi var.son kullanma tarihi 31 aralık 2010 INTERNET boşluk şifreyi yazıp 5010 numarasına gönderiyorum.Gelen cevap değerli müşterimiz gönderdiğiniz mesaj hatalıdır kontrol ederek tekrar gönderin...yani demek istediğim şifre yanlıştır demiyor. Mesaj formatı değişmiş olabilirmi INTERNET yazılan yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1005 Mesaj
    --------------------------------------------------------------------------------

İnternet'i kullanmaya başlamak için ne yapmam gerekir?
    Aylık internet paketini aktive etmek için aboneler cep telefonu ile internet yazıp bir boşluk bırakıp şifre kartı üzerindeki şifreyi yazarak 5010 kısa numarasına kısa mesaj atmaları gerekir.

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajliinternet/hediyeinternetsifrekarti
    |
    |
     MacBook Air 13" Mid 2013 1.7Ghz i7 8GB 512SSD l  27" Thunderbolt Display l  iPad Air 2 Wifi LTE 64GB Space Gray l  iPhone 6 16GB Space Gray l  TV 3rd Gen l LG 47LB670V l LG NB5540A l Hyundai i20 Troy 1.2 DOHC Team Gri 2012
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Evet bende aynısını yapıyorum.kart üzerinde talimatlar var zaten Internet bir boşluk şifreyi yazıp gönderiyorum...Ama gönderdiğiniz mesaj hatalıdır cevabı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.