Şimdi Ara

1GB GDDR3 nVIDIA® GeForce® GT 630M 128-Bit DX11 ekran kartı ile dizüstünde oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eski bilgisayarımı emekli etmek istiyorum. 1GB GDDR3 nVIDIA® GeForce® GT 630M 128-Bit DX11 modeline sahip bir diz üstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu ekran kartına sahip i7 işlemcili ve 8 gb ramli bir laptopla oyun performansım sizce ne olur. Max Payne 3, battlefield 3 gibi oyunları akıcı olarak oynayabilirmiyim.
    Donanım konusunda bilgili ve dizüstü bilgisayarda oyun deneyimi konusunda fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
    İyi forumlar.

• 720p'de Mediumda oynayabilirsiniz.
  • Hangi oyunları biraz daha açarmısınız
  • Kardeş i7 diyosun i7 bir yaşam tarzıdırsöylediğin oyunları havada karada oynarsın rahat ol.
  • i7 den ziyade grafik kartı olarak soruyorum. Çok sık yenileniyor 1GB GDDR3 nVIDIA® GeForce® GT 630M 128-Bit DX11 modeli daha önce kullanan var mı?
  • piyasada oynayamıyacağın oyun yok kimi medium kimi ultra ama bf3 ve mp3:)'ü orta ayarda oynarsın düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cysis99

piyasada oynayamıyacağın oyun yok kimi medium kimi ultra ama bf3 ve mp3:)'ü orta ayarda oynarsın düşünüyorum

Bu düşüncen için teşekkürler hocam böyle fikirlere ihtiyacım var. i7 yok yaşam tarzıymış yok şuymuş buymuş böyle saçmalıklara ayıracak vaktim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flynetcan

quote:

Orijinalden alıntı: cysis99

piyasada oynayamıyacağın oyun yok kimi medium kimi ultra ama bf3 ve mp3:)'ü orta ayarda oynarsın düşünüyorum

Bu düşüncen için teşekkürler hocam böyle fikirlere ihtiyacım var. i7 yok yaşam tarzıymış yok şuymuş buymuş böyle saçmalıklara ayıracak vaktim yok.

GT 630M GT 540M in yeniden isimlendirilmiş halidir. 720P çözünürlüklerde medium high arası rahat edersin. Bazı oyunlarda full ayarda olur. Bu PC yi alırken tek düşüneceğin şey fiyatı olsun. i7 yerine i5 li seçeneğini al ekran kartını yüksek seç

• bütcen iki bin lira ise sana çok daha iyi bir notebook önerebilirim full hd high oynarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.