Şimdi Ara

1e1:Haber 'Doping Etkili Teknoloji Programı' 27 Nisan 2012 video şov (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
35.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blizzard3

quote:

Orijinalden alıntı: aykut..
    quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord Video yüklüyorum bi arkadaş paint demiş bakalım sorun bendemi yoksa arkadaşın beynindemi mesut abi yardımcı ol izleyemiyorum firefoxta aynı sonuç ie de açılmıyo ve video
    İlginçtir ama bi ara aynısı banada olmuştu ve yine ilginçtirki DNS ayarımı değiştirip farklı bi dns ayarı yazıp izleyebilmiştim belki sende denersen işe yararhttp://resim.donanimhaber.com/m_57664883/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57664883 konuda açmıştım hatta
    bazen videolar cidden bozuk oluyor ama bazende devamlı video actıgınızdan windows bozuluyor ya caresi format atmak yada gerekli onarma yazılımları kullanmak yada videoyu 3 tarayıcıda denemeniz gerek

sorun sende.

• her zaman ki gibi güzel bir 1 e 1 haber olmuş. teşekkürler
  • anketleri videonun altına koymanız oldukça güzel olmuş...çok iyi...böyle devam etmesi temennisiyle...:)))
  • ttnet dün ve bu savah sapıttı. O yüzden muslukları açtılar galiba. Hazır nete girebiliyorken izleyelim bakalım
  • Hele şükür video veri akışı düzelmiş 180 Kb/s ile yüklendi. Ve anteki videonun altına koymanızla beraber ilk oyumu kullanmış oldum :) Yaklaşık f2p 4 oyunum var bir de ne iş ise f4p gördüm bu nasıl bişey anlamadım ama mantık yine aynı sanırım sadece ismi değiştirmişler. Ama hiçbirine para vermedim. Max Payne sanırım ekran kartı firmalarıyla ortak çalışıyor :D
  • unutmadan formunuzda ki "Cevaplanan mesajlarım" kısmı çalışmıyor nerdeyse 1 ay oldu düzelir dedim hala düzelmedi artık yazayım dedim. DH forum kısmında sorun yok.
  • muslukçumuzu böyle görmek güldürdü
  • bi zamanlar knightonline diye bir oyun vardı.ne cebimizde para bıraktı nede gidecek bir okul.
  • Yorum yazan insanlara niye bu kadar sinirlendiniz anlamadım. O kişi donanim haber izlemek istiyor ve ttnet altyapısı yüzünden izleyemeyip sinirleniyor burda bu kızgın ve anlamsız yoruma gerek yok bence Mesut Çevik.
    SEVGİLER EDİZ AÇIKALIN
  • 1e1 Haberi takip etmek gerçekten keyifli. Erdinç ve Mesut bey'lere buradan bir kere teşekkür etmek istiyorum çünkü bir daha etmeyeceğim:D -edip de boşa kirletmeyeceğim konuyu.
    Bazı arkadaşlar ttnet yüzünden videoyu izleyemediklerini söylüyor. Arkadaşlar lütfen yapmayın benimde internetim 1 megabit. Yaptığım olay şu buradaki videoyu bilgisayarıma yardımcı bir program aracılığıyla indiriyorum(İDM). O inerken de günlük hayatınıza devam edin arkadaşım. Hayat devam ediyor:) Zaten çok büyük bir boyutu falan da yok olsa olsa 250-300mb olur. İndirin sonra izler tekrar dönersiniz bu konuya ankete mi katılırsınız mesaj mı yazarsınız. Sorun etmeyin lütfen artık bu soruna onlar sebep olmuyor. Yapılan iş gölgelenmesin artık, emekler kaybolmasın artık. Tutmayın beni gidiyorum Fan klüp açıcam 1e1 haber gölgelenmesin artık diye:D

F2P oyunlarına sadece premium alarak para harcamışlığım vardır. O da tek tüktür. Ankete de harcıyorum olarak işaretledim ama benim gibi tek tük harcama yapmış kişiler için de bir şık açılsa iyi olurdu. Belki bazıları hayır olarak da işaretlemiş olabilir. Anket sonucunda sapma olmazdı daha iyi olurdu.
    Takipçinizim haftaya görüşmek üzere. O zaman Galaxy S3'ü konuşuyor olacağız yorumlarınızı merakla bekliyeceğim.

• Erdinç ve Mesut bey her zaman ki gibi çok kaliteli bir 1e1 olmuş, haftanın stresini sizin sayenizde atıyoruz. İyi ki varsınız

Köklü bir oyun geçmişine sahip birisi olarak şunu söylemeden geçemeyeceğim.

Bir Cull of Duty e bakıyorum bir Battlefield e bakıyorum. Battlefield online modda teknoloji olarak 5 yıl ileride harbi diyorum 5 yıl ileride

COD da öyle C4 ü 10 kişinin arasında patlattığında bırak oluşan efekti oyun kaç kişinin öldüğünü, yaralandığını bile hesaplayamaz. Ama Battlefield bu hesaplamayı, efekti ve gerçekçiliği en iyi şekilde yansıtıyor.

Single modda COD iyi olabilir ama yıl olmuş 2012 ve artık gamerların FPS oyunlar da ki önceliği online mod, FPS bir oyunun single modunu hiç açmadan online a dalan bir çok arkadaşım var. Bu iş böyle FPS=ONLINE demek. Bu yüzde Battlefield COD dan teknoloji olarak çok üstün kalıyor ver verdiği keyif de gayet başarılı

--

• Şu ana kadar Sürü ile F2P oyun denedim ama hiç para yatırmadım :)
    Bundan sonrada f2p denemem
  • Bir iPhone kullanıcısı olarak Samsung'un reklamını beğendim. Erdinç İyikul'un da dediği gibi bu tip agresif atışmalara/reklamlara bayılıyorum.
  • Videonuz Çok Güzel Olmuş Umarım Yorgunlunuza Deger O Degilde Bazı ARkadaşlar PAmuk İnsan Mesut Abi Kızdırmış Nasıl Başardınız Arkadaşlar Bende Ttntn Şikayetciyim
    25GB Gibi Sınırsız Kulanıcılara Kota Koymuş VE HTC Aşaga Dogru Gitmesi Normal Htc 3D Çekim İçin Ayrı Tel Onun İçin Ayrıtel Çikarı Ama Şöyle Yapsa Daha Çok Satar 8mp
    Tegra3+ 2GBRam DAhili 2Gb Hafiza Artırılabilir 32 3D Video Çeken Dainon Audio (Adini Pek Söleyemiyorum) Böylebir Telefon Çikarsa !yıl Dursa ÜStünde Gerçekten Güzel Satiş Elde Eder Ve Nokia Gibi DEgilde Uygun Fiata Konumlandirsa Sorulara Gelecek Olursak Cod MW Serisi Birbirin Kopyası Olmuş Ama Şöyle Olmuş Bir Makarnaya Ketcap Sikarsinya Nolur Tati DEgişir Bicimi Degişi Ama Ana Made Aybnıdır Makarna
    Burdaki Makarnada Motordur Grafikde Ketçaptır Tatda Seneryodur Free To Play Oyunlara Ben Para Harçamiyorum Ama Tanıdım Arkadşlarım Varkı Wolfteam Gibi Bir Oyuna Aylk 200 300 Tl Yatıran Var Deligibi PAra Yatırıyor Ben Oynama Diyorum Ama Oynuyor Ve Annesi Eve PC ALdırmıyor DErsleri Kötüler Diye Annesin Haberi Yok ama Çoçuk Günde 12 de Okuldan Geldikten Sonra 6,7 SAttini İnternet Cafe de Geçiriyor VE Wolfteam Oynuyor Ve Neden Bukadar Yatırıyorsun PAra Degimde Arkadaşlarımla Eglenmem DEgiyor Diyor VE Tekrar Diyorum Video Süperdi Bugun Cola İçmedim Vişne Suyu İçtim Güzelbi DEgişlik Oldu :)

• Ben başka firmaların kazançlarını konuşmanızdan hiç hoşlanmıyorum. Böyle ekonomisi bukadar düşün olan bi ülkede , iştah kabartıyorsunuz . Zenginin malı züürtün çenesini yorar misali , insanları bi aaaah çektirmiş olmuyormusunuz ?
  • simdi herkes gereksizce sII yı satıp s3 alır :))))))
  • Ben diyordum fifa pes i bildiğin kopyalamış bana inanmıyorlardı bak noldu şimdi
  • program için teşekkürler
  • Tebrikler yine kaliteli bir program ama su drx olayi uzun olmus 10 9 dan buyuktur ozaman 11 ikisindende buyuktur buyuk olmak iyirdur kafam karisti gitti :))
  • ben sizi anlayamıyorum geçen haftalarda oyunlar artık ekran kartlarının gücünü kullanamıyor diye ağlıyodunuz şimdi ne olduki amd 5000 serisi önceki ekran kartlarındaki desteği kesince destekliyorsunuz bir de alaycı bir biçimde 'güle güle' diyorsunuz.şu anda bende radeon 4890 var ve güncel tüm oyunları full olarak akıcı bir şekilde oynuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.