Şimdi Ara

1e1:Haber 'Doping Etkili Teknoloji Programı' 27 Nisan 2012 video şov (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
35.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • call of duty modern warfare,call of duty mw2 ve call of duty mw3 birbirinin aynısı ama black ops farklıydı...
  • O değil de çok hızlı yüklendi kıyameT mi kopucak ? Yoksa ttnet dün interneti kesince hız aşırtma mı yaptı
  • Her video nun altında TTNET ten şikayet edenleri görmek hakikaten sıktı artık. Yırtınmayın bu kadar zorlamayın kendinizi. Tek internet sağlayıcısı TTNET mi bu ülkede. Ağlayıp sızlayacağınıza kendinizi yırtacağınıza araştırın başka alternatiflere yönelin.
  • Ben bu Siteyi çok seviyorum ve Türkiyede Böle bir site olduğu için çok mutluyum
    DH EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM YENİ TOPLUCAM PC İÇİN ÇOK GÜZEL FİKİRLER VERDİLER
    VİDEO HERZAMANKİ GİBİ HARİKA OLMUŞ.
    Ben ttnet 8mbt sınırsız kullanıyorum ttnet hız testinde 1mbt geçmior ama videoyu çok rahat izledim Teşekkürler -DH-
  • Harbi Bu Crytek'in Kullanmış Olduğu Koruma Sistemi Çok Can Sıkıcı.Orjinal Aldığım Oyunu 5 Defadan Fazla Aktif Edemiyorum.En Sonunda EA Help'ten Bir Yetkiliyle Chat Yöntemiyle Aktifleştirmesini İstedim ve 5 Dakika Sonra Aktif Oldu.Bu Kadar Uğraştırman Gerekiyo mu Crytek.
  • Video ve incelemeler gayet iyiydi.elinize sağlık DH.
    Mario için de ayrıca Teşekkürler.Ninja Assasain gibi olmuş hacı Mario :)
  • YENİ MOBİL GPU LARLA PS VİTA EN FAZLA 2 SENE SONRA ANTİKA OLUR.... BİDE 5 YIL GİDERİ VAR DİYOR SONY.. BU KAFAYLA ÇOK ZARAR EDER BUNLAR...
  • arada sırf ben mesut çevik lafını duymak için giriyom sonra çıkıyorum :)
  • Cod oyunları kesinlikle birbirinin kopyası'dır buna hayır diyenler fanboydur.

Crysis 3'de özgür oyananış olcak diye kısılcak diyorsunuz yapay zekayı grafiği gitsinler bunu konsolda kıssınlar pc bunların üstesinden gelecek güçte konsollar yüzünden olan bize pc kullanıcılarına olacak.

Max payne 3'ün çok sistem istemesi grafiklerinden değil kötü optimizasyondandır rockstar pc kullanıcılarına bile bile yine eziyet çektirecek.

2.el konusunda size katılıyorum özellikle'de erdinç iyikula 2.eli bitirmek gerçektende oyunculara terbiyesizlik yapmaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 28 Nisan 2012; 15:59:22 >
  • Haber sonu videosu çok güzel olmuş.
  • bu başlangıçtaki müziği nerden bulabilirim zil sesi yapıcam telefona
  • Knight online yüzünden sınıfta kaldım babanemin bileziğini caldım 1.500 TL karekter aldım ve şuan bedelini ödüyorum
  • Bu haftaki bölüm müthiş hiç takılmadan izledim TTNetsiz süper
  • mario kendinden geçmiş :D
    free to play oyunlarıyla hiç aram yok. para da vermem yani olsa bile..
    evet call of duty hep önceki seriyi kopyalıyor fakat bu benim için bir sorun değil...
    çünkü oyun motoru zaten çok güzel ve bunu bozmalarına hiç gerek yok...
    pes in durumuna düşmekten iyidir hiçdeyse...
    adamlar oyun motorunu değiştirdikden sonra kötüye doğru gitmiş(bence hiç öyle değil ama)
    ama call of duty böyle devam etsin yani...
  • Intel'ın Ivy Bridge işlemciler için, fazlasıyla seçenek sunamsı güzel. Her boydan her fiyatdan olması ve 22nm olması insanları sevindiriyor elbetde :)
    Amd ile ilgili olarakda tercihine mobil platrformdan yana kullanması farklı bir strateji yada masaüstü platrformdan bekleneni yakalayamaması ile ilgili olabilir yada Nvidia ile anlaşılmış olarak yapılmıştır muhemelen bu..
    Nintendo 530Milyon $ kayıp yapmıs aman ne olucakki?? çokda umurlarındaydı. Çerez bir rakam kazandıklarının yanında..
    Evet Pes 2013'dede hareketlenmeler var video gösteriime sunuldu bence çok iddalaı olucak her ne olursa olsun tercihim hep PES'den yana olucakdır!
    Apple iel ilgili olan haber ise çevre kirliği konusu kesinlikle bu konuda Apple'ı kınıyorum!! Adamlar dünyanın merkezi sanıyorlar kendilerini hep bana hepbana, kesinlikle dava açılsın bence :))
  • Oyun ikinci iel yeni konsollarda kaldırılacakmış:Oyunları programlarla kıyaslıyorlar ama soruyorum size hanginiz aldığınız bir işletim sistemini,fotoğraf programını vs.5 saat uğraştıktan sonra rafa kaldırıyorsunuz?Böyle atgözlüklü bir bakış açısı olabilirmi?

2.eli kaldıracaklarmı?Peki,Ben 5 saat oyandıktan sonra elimde patlaycak bir oyunu orjinal alırmıyım peki?
    Firmaların hayali anladığım akdarıyla 2.el alan oyuncularında ellerini cebine sokmasını sağlamak.Ama bu ancak halay olarak kalır.Orjinal oyun alımları büyük bir oranda düşerken kopya kullanımı artar.VE eskisi gibi orjinal oyun savunan insanda kalmaz.Kendi adıma böyle düşünüyorum.Son oalrak eklemek istiyorum bir program kadar uzun süre kullandığımız oyunlar için zaten orjinal alıp satmıyoruz.Bakınız online oyunlar,Hatta züerine her ay para vermeye devam ediyoruz,bakınız MMOG oyunlar.
  • bu bölüm daha eğlenceliydi. 1e1 devamlı kendini geliştiriyor, teşekkürler.
  • 40:43 Trials Evolution Trailer fragmandan anladığımız kadarıyla kör bir adamı yönetiyoruz.
  • Çok güzel bir bölüm olmuş teşekkürler, Erdinç Abi'nin 2. el oyun konusundaki düşüncelerine katılıyorum, bende 2. el oyunların piyasada olması taraftarıyım.
  • Çok güzel olmuş her zamanki gibi. Elinize sağlık. Sondaki videoda koptum

F2P oyunlara zamanında bizde çok paralar yatırdık biz bıraktık ama piyasası hala çok canlı. Gold. Bar, kıyafet, silah satan özel firmalar bile açıldı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.