Şimdi Ara

1e1 Haber: '4. Bölüm' Yepyeni teknoloji programı! Yeni Bölüm! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
31.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen ! işte bunu bekliyordum
  • Ortamda çok fazla TRT havası hakim.Bardaklardan tutun konuşmalara kadar herşey televizyonun icadı yıllarından kalmış gibi.
  • Mesut abinin diksiyonuna hayranım
  • Mükemmel.
  • valla film izlerken bu kadar keyif almıyorum :) keşke hergün siz konuşsanız biz dinlesek
  • iPhone'dan giriyorum ve "Bu film oynatilamadi." hatasi alıyorum. Lutfen sorunu duzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: barish

Bu vidyoların ismi sunumu tarzı çok iyi.. eminimki bir kanalla anlaşsanız haftalık olarak televizyonda teknoloji günlüğü programı olarak çok ilgi çekeceğine eminim.. Bir düşünün derim..

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Bu program internete fazla lüks. Televizyonda yayınlanmalı.

DHTV!
  • ohh be sonunda geldi video
  • KANDİLİZ MÜBAREK OLSUN GÜZEL İNCELEME
  • Gene çok tatlı, dolu dolu bir program olmuş.

Gelecek haftayı iple çekiyoruz.

Bazı üyelerin yorumunda söylediği gibi, sunum ve söylevler hem dinamik hem akıcı hemde dolu dolu.
  • Çok güzel bir bölümdü, ellerinize sağlık. Hem yeterince bilgilendirici, hem de bir o kadar eğlenceliydi. Ancak Erdinç; biraz daha kameraya bak lütfen. Gözlerini biraz ayır Mesut'dan.

Başarılar.

Düzeltme: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 16 Temmuz 2011; 3:27:03 >
  • 1e1 herzamanki gibi harika olmus emegi geçen herkeze tesekkürler.....
    pes2012 öncelikle adamlarin kosma seklini düzeltmeli sanki goril yürür gibi ve bir çok hatalar var vurus hissi hiç bulamadim vs vs o yüzden pes 2012 bu sefer sinifta kaldi...
    acaba bendemi appel'a dava açsam ne gelen geçen appel'dan para alip gidiyor :)
    bu arada elimdeki kolayla misir ne ara bitti anlamadim :) bu isin hakkini %100 verisyorsunuz.
    arkadaslarin dedigi gibi herhangi bir tv kanaliyla anlassaniz ayni sekilde haftada 1 yeni bolüm yapsaniz reytingleri alt üst edersiniz :) bi bakmisiz reytin sirasinda 1.1e1 2.öyle geçer biz samanki :)........
  • zevkle izliyorum hemen...
  • videoyu izledim mesut beyin söyledikler karşısında erdinç beyin hiç bir alakası bilgisi olmadığı kanatına vardım.Mesut abi ordan bişeylerden bahsediyor erdinç bey de öyle bir cevap veriyorki ilk defa duymuş gibi..Çok genel cümlelerle geçiştirmek için konuşuyormuş gibi geldi bana...
    konu oyuna gelince coşuyor ama....

1e 1değilde iki yabancı olsun programın ismi :D birlikte ama alakasız..
  • hemen izleyelim karnımda ac , birde konserve balık açtım onu yerken izleyecem , çok keyifli oluyor sizin sohbetler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klasör.:X:.

videoyu izledim mesut beyin söyledikler karşısında erdinç beyin hiç bir alakası bilgisi olmadığı kanatına vardım.Mesut abi ordan bişeylerden bahsediyor erdinç bey de öyle bir cevap veriyorki ilk defa duymuş gibi..Çok genel cümlelerle geçiştirmek için konuşuyormuş gibi geldi bana...
    konu oyuna gelince coşuyor ama....

1e 1değilde iki yabancı olsun programın ismi :D birlikte ama alakasız..

aaa evet. birazda öyleydi
  • Dop dolu bir program olmuş azınıza sağlık.. Son bölümlerdeki konuşmalar çok keyifliydi ve bir de kedi videosu:)) Gecenin bu saatinde iyi düldürdü ama sonunda üzüldüm:(

Dikkat çekenler:
    Erdinç bey konuşmalarında daha doğal bir üslup kullanmış. Halk arası terimleri rahatça ve yerinde söylemiş.
    Mesut bey Donanım konusunda yine şovunu yaptı:) ayrıca patent haberleri de oldukça özenli hazırlanmış..

Ben ikisine de başarılar diliyorum.. Devamını büyük zevkle bekliyorum..
  • Videolar mobil surum icinde hemen yuklense daha guzel olucak mobil kullanicilari icin yoksa surekli videoyu indirip izliyoruz heycani kaciyor
  • Gecenin bir yarısı bile videoyu yüklemeleri bizi ne kadar düşündükleri anlamına geliyor. artık programı bekleyen bir kitle oluştu ve bizim beklentimizi boşa çıkarmamak için geç saatte de olsa yüklüyorlar. kendi rahatlarını düşünecek olsalar sonrada yüklerler hatta sabah yüklense daha çok kiş izler belkide. teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.