Şimdi Ara

1e1 : Creative Kablosuz Ses Sitemleri D80-D100-D200 Bluetooth Hoparlör, WP-250 kulaklık ve Zen MP3 Çalar video inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
6.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creative'in kablosuz ses sistemleri mercek altında. 1e1'in bu bölümünde evde, yolda ve işte kesintisiz müzik deneyimi vaat eden Creative'in Bluetooth Kablosuz Ses sitemlerini inceliyoruz. D80 - D100 ve D200 hoparlörler yüksek ses gücünde iddalıyken WP-250 ve ZEN ikilisi spor yaparken bile müzik dinleyebilmenizi sağlıyor.

• bu nasıl fantazi yaw :D banyo fln . hayırlı işler beyler :D

• zen m300 20 saat pil ömrü var dediniz bütün şarjıda bitirmişsiniz :D

• adamlar aşmış
  • mesut hocam sizde teknolojik aletleri arka cebinize koymasanız olmicak mı yaw :)

• programın finali yapılmamışmıydı ben mi yanlış hatırlıyorum...

• Kulaklık güzelmiş bence de en alınabilir olan o. Creative'ide tebrik ediyorum işte güvenilir olmak böyle bir şey.

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

programın finali yapılmamışmıydı ben mi yanlış hatırlıyorum...

O Birebir Haber'in finaliydi incelemeler devam ediyor.

• Bence bütün ürünlerin potansiyel alıcı kitlesi mevcut.
    Ofis için sevmediğiniz ürün çok ideal yani ofisi diskoya çevirmenin mantığı yok.

Bluetooth Kulaklıkların en güzel yanı birden fazla cihazla eşleşebiliyor olması. Mesela Sony MW600 ile laptopu müzik için eşleştirip telefonuda görüşme için eşleştiriyorum. Müzik dinlerken telefon çalarsa hemen telefona geçiyor ve görüşme bitince müzik devam ediyor. Kötü yanı ise eşleştirdiğiniz cihazların ses kalitesinin bir anlam olmuyor bütün beceri bluetooth kulaklığa kalıyor ki çoğu vasat seviyede.
    Bu arada MW600'üm sıfırdan farksız almak isteyene satabilirim :)

• ana merkezleri nerede bunların ?

• Teşekkürler güzel bir inceleme.

• kulaklığın şaj süresine değinseydiniz keşke...
    onun haricinde iyi bir inceleme olmuş.

• Şu kadar söyleyeyim, tam da sporda (koşu/fitmess) kullanabileceğim bir set arıyordum. İnceleme doğrudan bana hitap etmiş sanki. Teşekkürler, ağzınıza sağlık :)

• şuna "APÖRLÖR" demeyi kesin artık. Olmadı bir diksiyon dersi alın lütfen...

• evet en iyisi kulaklık diğerleri pek ilgimi çekmedi.
  • Bu videoyu D200 ile izledim. Tavsiye olunur.Memnun kalırsınız.

• Eleştiri olduğu için izliyoruz zaten sizi.Eleştiri olmasa ürünün sitesine girip reklamlarını izleriz.Boşverin yetkili firmaları :) eleştiri alsanız da yola devam... sizi beğenerek izliyorum şahsen.Aldığım çoğu ürünü sizin yorumlarınız sayesinde seçtim.Hepinize teşekkürler.Kolay gelsin. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dasantro

ana merkezleri nerede bunların ?

kozyatağında nida kulelinin yanındaki bina :D

• kulaklık 2 saat şarz ile 8 saat müzik dinleme ve 9 saat konuşma yapılmasına olanak veriyormuş. Fakat takıldığım bir nokta şarz faktörü. Yani şarz edilebilir pillerin belirli bir şarz deşarz sayıları oluyor. Sonrasında ise kullanılamaz oluyorlar. Peki bu ürünün pillerini ileride değiştirmek mümkün oluyor mu? Yoksa 2-3 yıl kullandıktan sonra çöpe mi atıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

mesut hocam sizde teknolojik aletleri arka cebinize koymasanız olmicak mı yaw :)

Bu adam htc one x'ini de arka cebine koyup şikayet ediyordu.

Sonra niye efenim bunları arka cebe göre yapmıyorlar, çok büyük diyoruz, ahanda cevabı;

1e1 : Creative Kablosuz Ses Sitemleri D80-D100-D200 Bluetooth Hoparlör, WP-250 kulaklık ve Zen MP3 Çalar video inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 13 Ekim 2012; 0:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: dasantro

ana merkezleri nerede bunların ?

kozyatağında nida kulelinin yanındaki bina :D

Napcanız la ana binalarını.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.