Şimdi Ara

🔥 178TL 🔥 Dark Freezer X120 Kule Soğutucu 12CM - 180W TDP - 53CFM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 180W TDP + 53CFM. Fiyat şu an bedava, kule tipi soğutucu almak isteyen kaçırmasın. Bu fiyatta rakibi yok, boş boş yorum yapılmasın.

Dark Freezer X120 Intel & AMD Uyumlu 120mm 4pin PWM Fanlı, 4x Isı Borusu, Direkt Kontak İşlemci Soğutucu (DKCCX120) | Teknobiyotik

🔥 178TL 🔥 Dark Freezer X120 Kule Soğutucu  12CM -  180W TDP - 53CFM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xotac -- 25 Nisan 2022; 15:36:28 >

• bu kurda bedava

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün hızlı tükeniyor, ihtiyacı olan faydalansın

• Çok aman aman fiyat değilmiş ama ihtiyacı olan için direk tercih sebebi olur bu fiyatıyla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt

Muadillerine göre fiyat aman aman maalesef. 300tl'e kadar 180w tdp değerli 12CM bir kule tipi soğutucu yok. 300tl'den sonra da Snowman T6 tarzı modeller var.

• Ürün güzele benziyor da takmasından korkuyorum zorlar mı diye. (Ryzen 5 3600 , Asus tuf b450 plus)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat geçmişine baktınız mı bilmiyorum, daha önce kullandığım bi ürün öyle uçar kaçar bi performans göremedim. Ha dolar 17 olmuş ayrı konu 😂

Edit: kullandığınız işlemcilerinde ısındığı söylenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 17 Aralık 2021; 18:2:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 180W TDP'yi kesinlikle hakkıyla soğutamaz, bu değere güvenip güçlü bir işlemciniz varsa almaya kalkmayın.

• 180w olması bana da çok zor geldi. Orta giriş işlemciler için güzel fiyatlı ürün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 3 adet

• foz54 kullanıcısına yanıt

fanlar küçük

• foz54 kullanıcısına yanıt

bu üründe fanlar 9 cm ama gayet fp bir ürün. full tower kasadayken kullanmaktaydım 1600x işilemcimi 55 derece max çalıştırıyordu. Fakat çok uzun bir soğutucu ramlere kadar geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S,W,A,T -- 18 Aralık 2021; 23:2:8 >
  • neredeyse 10$ arkadaşlar. insaf diyorum

bunun fanını alamayız artık bu paraya. bana da denk geldi yedek olsun diye aldım.

• Bendede 5600x var.Benzer 4 ısı borulu reaven marka var bendede 12cm fanlı.Yeni nesil işlemcileri iyi soğutamıyor.Oyunlarda ortalama 65 oto fanda.Fanları %90 100 yapınca anca 60 63 derecelere düşüyor.

• Fiyat artmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark ın malları aşırı kalitesiz

• Konu güncel, ürün tekrar indirime girmiş.

• 11400 ile iyi gider mi ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.