Şimdi Ara

1999 TL Lenovo Robot Vacuum Cleaner E1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
7
Favori
13.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu ürünü pek kullanan yok sanırım fiyatı uygun gibi alalımmı acaba ?

• Harita kaydetmiyor diye biliyorum.

• kaydetmiyor piyasa çok pahalı marka ve fiyat cazip gelince aldım gezsin evin içinde

• süpürge hakkında internette bilgi araştırırken konuyu gördüm haritalamayı kaydettikden sonra silmesi haricinde 4*5 bin liralık süpürgelerden pek de eksiği yok yabancılar da youtube videolarında memnuniyetlerini yazmışlar 6 taksit olarak 1 adet satın aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 21 Aralık 2021; 12:54:19 >
  • Peki yedek parçasını araştırdıniz mi? Nereden alınıyor?

Bir de harita olmayınca yuvasını nasıl buluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laider kullanıcısına yanıt

AliExpress'te parça bol.

Yuva ile arasında bir sinyalleşme var sanırım o şekilde haritasız modeller de yuvasına dönebiliyor.

• MatPro M kullanıcısına yanıt
    Harita kaydetme olunca kaydettikten sonra hızlı mı bitiriyor işini?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Harita kaydetmiyor ne demek? Yani her seferinde tek tek haritalandırmamı yapmamız gerekiyor?

• Yedek parça konusunda sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum ki muadil ürün çok çünkü.

Haritalama dene şey evin haritasını çıkarıryorsunuz o haritaya cihazlar hareket edip süpürüyor.

Bu cihazda bu özellik yok ben hergün bir odaya koyup çalıştıracağım gezsin dursun

süpürge ve mop özelliği olması iyi videolardan izlediğim kadarıyla güzel cihaza benziyor.deneyip göreceğim.

• Bende sipariş verdim.paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.İlk robot süpürgem.Arabayı eski model alırsınya öğrenmek için bunu da o yüzden düşük fiyatlı aldım.Evdeki performansına bakıcam ona göre yorum yazarım.İngilizce uygulaması olması farketmez heralde.Bu arada bu modeli alanlar yorum yaparsa sevinirim,varmıdır incelikleri, wifi yi falan görmede sorun yaşamayalımda.

• 7 tane kedi var evde alsam mı almasam mı karar veremedim :D

• DRHARMLESS kullanıcısına yanıt

hahaha, alın temizlik olmasa da eğlence olur :D

bende annemlere, internetsiz eve alsam kullanabilir miyiz acaba diye düşünüyorum. var mı acaba bunun cevabını bilen?

• Başlık açılalı 2 gün olmuş fakat stok bitmemiş, forumda rağbet görmemiş anlaşılan. Türkçe bir inceleme de bulamadım, ürünün avantajları/dezavantajları nedir? Dolar kurundaki düşüşle beraber diğer ürünlerde indirim beklemek mi mantıklı olur? Fiyatı çok cazip geldi ama kararsız kaldım.

• Daha da ucuzlamali bu yürüyen plastikler.
    Baska markalarin da pazara girmesiyle illaki ucuzlayacak. Zaman meselesi.
    Lenovonun laptopunu yillardir kullaniyortuz, sorun cikarmadi, supurgesi de iyidir herhalde, olumlu bir marka olarak algılıyorum lenooovo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 22 Aralık 2021; 22:35:17 >
  • Bugün teslim aldım bu şarjı boş geldi yaklaşık 2 saatte doldu 35 metrekare salonu süpürdü çok memnun kaldım televizyon sephasının orta sephanın altlarını çok süpüremiyordum heryere girdi,gezdi tertemiz yaptı shaggy halının bile üstüne çıktı temizledi telefon uygulamasından gezdiği yerleri işaretliyo boşluk kalan temizlemediği bölgelere en son gidip tekrar temizliyor 35 metrekare salonu temizledi ve %70 civarı sarjı kaldı yaklaşık yarım saat çalıştı yalnız kablolar çok dolanıyor onları temizlikden once ortadan kaldırmak lazım işi bittiğinde hayret ettim, tozların oldugu kutu neredeyse dolmuştu normal süpürge ile mümkün degil bu kadar toplamazdı

• bbaday kullanıcısına yanıt
    Hocam bi video yuklemen mümkün olur mu shaggy halıda filan.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ürün hakkında bilgi yok pek ama fiyat efsane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WiFi olmadan kullanabilir miyiz telefonun internetinden de olur .Çok beklentim yok

• kingodisco09 kullanıcısına yanıt

merhaba. ben almadım ama internette parke için videosu var, halı üzerinde bulamadım.

inceliyorum, ama yedek parça nereden bulunur satıcı denk getiremedim.

1999 TL Lenovo Robot Vacuum Cleaner E1
    1999 TL Lenovo Robot Vacuum Cleaner E1tek deeps
    Lenovo Vacuum E1: A robotic vacuum cleaner for everyone
    https://tekdeeps.com/lenovo-vacuum-e1-a-robotic-vacuum-cleaner-for-everyone/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 22 Aralık 2021; 23:55:46 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.