Şimdi Ara

1999 Sonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar çocuğum 15 Aralık 1999 doğumlu şu anda 2000'lilerle okuması gerekli lakin biz erken okusun diye erken verdik.Çoçuk sene başından beri ağlıyor zırlıyor sınıfta 1998 liler varmış ve herkes bundan büyükmüş diye ve notlarında çok düşüş var her yıl gitgide düşüyor ne çözüm önerirsiniz sınıfta mı bırakalım

• Lise 1 e geçmiş adamın ağlayacak bir durumu olmamalı küçükse küçük 2. sınıf öğrencisi değil ya bu .
  • Merhabalar bende 27 Kasım 99 doğumluyum. 9.sinifa gidiyorum. Benim babam da demişti seni 1 sene geç yazdiracaktik annen izin vermedi diye

Neyse, yaş küçük diye dert ettigini zannetmiyorum. Arkadaşı falan yoktur belki. Veya arası iyi değildir varsa da. Yalnızlık çekiyor büyük ihtimalle. Kendini küçük gördüğü için(yaşça) çekiniyor da olabilir. Onunla konuşup kendini normal hissetmesini sağlayın. Ayrıca bir baba olarak değil arkadaşı olarak konuşun. Mesela öğrencilik yıllarından kalan anılarinizi anlatabilirsiniz. Etkili olur mu bilmiyorum ama ben çok severim. Ayrica sizden çekinmeyin, örneğin sınavdan zayıf alırsa (ki bu gayet normal, sınavda yüzde 5 lik dilime girdim ona rağmen iki zayıf var) siz direk gelip söyleyebilir. Kizacaganizi düşünmeden. Olmassa okulunu değiştirin. Gayet yerinde bir hareket olur. Kendi rızası ile tabi ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairytale06 -- 1 Temmuz 2015; 3:39:58 >
  • Ders basarisiyla alakali olarak evet hatta bir yil gec baslayan ogrenciler daha basarilidirlar hep. Erken baslatmis olmak olmasi gerekenden daha fazlasini istemek gibi birsey soyut kavramlari zihinde oturtma yasi gelmeden onlari kavramasi beklenemez ya da bunun gibi seyler ama bu zamana kadar bu konuda bir problem yasamadiysaniz bir sey diyemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.