Şimdi Ara

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ ===== (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
18
Favori
153.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: misery1903

merhabalar
    1998-2000 civarı b5 passat almayı düşünüyoruz ancak sahibinden.com da baktığım passatların highline 2 modellierinin bazılarında esp var bazılarında ise yok. zaten highline 1 ve highline 2 arasındaki farkı tam çözemedim ancak şu an için en önemli olan kriter esp bizim için o sebeple highline 2lerin hepsine esp var mı yok mu bir bilginiz varsa paylaşırsanız veya nereden bilgi alabileceğim konusunda yönlendirirseniz sevinirim
    teşekkürler

arkadasım sımdı :) oncelıkle bence esp e pek takılma derım dedıgın aracın temızını bulmak sorun mumkunse dusuk km we boyasızı :) kıme sorsan abıcım bel altı boyalı derler ayrıca hıghlıne modelının dedıgım ozellıkte temızını bulmak zor neden genelde ıs adamlarının oluyor we yuksek km de oluyor haa esp konusuna gelınce :) herhangı bı galerıye yada adam sahıbındene koca koca hıghlıne yazıyorsa bak bu esp dedıgımız ıslem ya wardır ya yoktur kısı ıstegıne gore sıparıs edılmez yanı ya wardır ya yoktur haa mantıken dusununce :) hıghlıne2 en dolusu :) autocurze falanda wra mıss gıbı arabadır 2 lıra fazla wer dusuk km we boyasız al kafan rahat olsun saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: verag

quote:

Orijinalden alıntı: misery1903

merhabalar
    1998-2000 civarı b5 passat almayı düşünüyoruz ancak sahibinden.com da baktığım passatların highline 2 modellierinin bazılarında esp var bazılarında ise yok. zaten highline 1 ve highline 2 arasındaki farkı tam çözemedim ancak şu an için en önemli olan kriter esp bizim için o sebeple highline 2lerin hepsine esp var mı yok mu bir bilginiz varsa paylaşırsanız veya nereden bilgi alabileceğim konusunda yönlendirirseniz sevinirim
    teşekkürler

arkadasım sımdı :) oncelıkle bence esp e pek takılma derım dedıgın aracın temızını bulmak sorun mumkunse dusuk km we boyasızı :) kıme sorsan abıcım bel altı boyalı derler ayrıca hıghlıne modelının dedıgım ozellıkte temızını bulmak zor neden genelde ıs adamlarının oluyor we yuksek km de oluyor haa esp konusuna gelınce :) herhangı bı galerıye yada adam sahıbındene koca koca hıghlıne yazıyorsa bak bu esp dedıgımız ıslem ya wardır ya yoktur kısı ıstegıne gore sıparıs edılmez yanı ya wardır ya yoktur haa mantıken dusununce :) hıghlıne2 en dolusu :) autocurze falanda wra mıss gıbı arabadır 2 lıra fazla wer dusuk km we boyasız al kafan rahat olsun saygılarımla

hocam öncelikle bilgilendirdiğin için teşekkürler
    gerçektende dediğin gibi boyasızını bulmak neredeyse imkansız baktığım ilanların yarısından fazlası bel altı boyalı diyor ne iştir onuda çözemedim inşallah temiz bir taneye denk gelicez

• geçen gün servise gittim,2004 Passat aracımın bakımını yaptırdım .O günden sonra 3 kez ESP lambam yandı ve ekranda sürekli yanık kalıyor.Aracı stop edince sönüyor şu sıralar ise yanmıyor.Neden olabilir acaba? Daha önceb bu durumlakarşılaşan var mı aramızda?
  • konunuzu bir süre rahatsız edeceğim ama bir duyuru yapmak istiyorum:

otomobil genel bölümüne girmeyen kullanıcılar için duyurumu yapmak istiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_36922111/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    eğer ki yukarıdaki linke bakarsanız akaryakıt zamlarına karşı yapılan bir protestoyu görürsünüz.
    desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar,

Merhaba.

Aranıza yeni katıldım. 3 gün öce 21.000 TL ye Passat 1.8 T Comfortline (2000 model, lavato sıralı sistem, 120.000 de, gümüş) aldım.

0-100 km testi için gazı köklersem lpg benzine geçiyor. Normal midir ? Yoksa turbo kiti falan diyorlar. LPG de 4000 devirlerde biraz sallantı oluyor. Sonra düzeliyor. Benzinde problem yok.

Tecrübelerinizi payalaşır mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko seko

Arkadaşlar,

Merhaba.

Aranıza yeni katıldım. 3 gün öce 21.000 TL ye Passat 1.8 T Comfortline (2000 model, lavato sıralı sistem, 120.000 de, gümüş) aldım.

0-100 km testi için gazı köklersem lpg benzine geçiyor. Normal midir ? Yoksa turbo kiti falan diyorlar. LPG de 4000 devirlerde biraz sallantı oluyor. Sonra düzeliyor. Benzinde problem yok.

Tecrübelerinizi payalaşır mısınız ?

hayırlı uğurlu olsun,maalesef bilgim yok.
  • 1.8T için hangi lpg markasını önerirsiniz?
  • Bu da benim Passat Ancak 2005 forum adının düzeltilmesi dileğiyle :D

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ =====

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ =====
  • Arkadaşlar herkese slmlar...Biz 2001 2005 arası passat almak istiyoruz ama 1.8t yoksa 1.9tdı alsak karar veremedik ikiside üstün araçlar ama biri dizel olması sebebiyle bakım masrafları nasıldır..Bu arablar hakkında bilgi istiyorum hangisini önerirsiniz sizce hangisini almalıyız tavsiye öneri ve görüşlerinizi bekliyorum..Teşekkürler..
  • bence 1,8T cünkü 1,9tdı 'ın temizinin bulması zor geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyzt9

bence 1,8T cünkü 1,9tdı 'ın temizinin bulması zor geliyor bana.

Teşekkürler...
  • arkadaşlar selam .aranıza yeni katılıyorum aracım 2004 model 2.0 trendline.lpg taktırmak istiyorum. aracın ilk sahibyim hangi marka lpg sistem tavsiye edersiniz. saygılar.
  • 2000 1.8 T COMF. SEDEF SİYAH MANUEL SAHİBİYİM VE YANINIZDAYIM...
  • Herkese slm 2003 passatıma on kol dayama yaptırmak ıstıyorum bu konuda bana yardımcı olabılcek var mı acaba?
  • MERHABALAR..98 1,8T TRİPTONİC VİTES TOPUZUNUN YAN TARAFINDAKİ DÜĞME NE İŞE YARIYOR..BİLEN VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN..ZİRA BENDEKİNİ HİÇ BİR FONKSİYONU YOKMUŞ GİBİ DURUYOR...
  • Merhaba arladaşlar biz de de 98 kasa 1.8T En yüksek donanımlı Passat var. Bizdeki donanımlısından Türkiye'de sadece 4 adet varmış. Araçta LPG yok 85.000km'de Full donanımlı beni de listeye eklerseniz sevinirim
  • (AMİN) BEN SELMAN YENİ ÜYEYİM.ZAMANLA TANIŞIRIZ İNŞALLAH...BİZİMDE 2000 VW PASSAT 1.8T OTO.VİTES VAR...BENİDE ÜYELER ARASINA YACAKMISINZ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P@SS@T_SeLmAn -- 13 Eylül 2010; 16:35:24 >
  • BEN BİRADERE SÖYLM .98-99 1.8t 18.000tl -19.750tl hatta temizse 20-21.000 tl civarıda olabiir.bizde 2000 passat 1.8t otomatik war.23.000 tl satıyoruz.çok temiz ve hiçbir sorun ve massraf yok (aklınızda bulunsun) herneyse.1.8t lpg sıralı sistem war bizde.biraz oğraştık ama şimdi 200 yakıyo kilometrede.tabi otobanda deviri birden vurdunmu yada roketlemeye kadar bastınmı direk benzine geçiyo malum lpg güçlü deil.tasarruf için pc de de ayar yapyolar.tabii biraz senin elinde kışın arabayı daha yeni çalıştrdn mı hararet 30-40 kadar benzinde durcak(5-6dk).yazında yine bekliycan yine haraetin 90 a yakın çıkması gerek.rolantide bırakacan.
  • Merhaba
    ben söylim arabada birden devire vurdun mu tamam benzine geçer malum lpg güçlü bir yakıt deil ama sende devir 4000 de iken sarsıntı yapyo diyon o normal deil.hemen düzelse bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P@SS@T_SeLmAn -- 13 Eylül 2010; 16:55:36 >
  • ok...
    buda bizim araç AĞIR ABİ MİSALİ
    2000 VW PASSAT 1.8T OTOMATİK VİTES
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.