Şimdi Ara

1993 Rx7 mi 2007 Civic Si mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar amerikada yasiyorum, Mustangimi satip hemen bir jdm araba almak dusuncesindeyim, ama bir turlu karar veremedim hangisini alsam. Bulundugum civarda 2 tane temiz Rx7 var, engine modlu, single turbo vs, low psi da 400 hp rahat cekiyor arac sahibinin yazdigi kadariyla, bunu alirsam boya + spoiler = 5.000$ arabanin kendisi 11.000 toplam 16.000$. Ama diger yandan Honda civic SI Cok hosuma gidiyor ustelik 4 kapi, onlarin piyasasi biraz daha pahali. 2007 modeller yuksek mileda 12.000 dolar civari, ancak tum si lar neredeyse stock. Yani air intakeinden tutun catback exhausta kadar almaliyim boya olmuycagini dusunursek oda bi 6.000 tutar toplamda 18.000e gelir. Sizce hangisini almaliyim? Birde rx7ler sanirim cok yakiyor, si lar gercekten cok ekonomik. Burda mekanikler cok pahali, saatlik 80 dolar aliyor, yani rx7 aldigimda motorun bozuldugunu dusunursek 3.000 dolar minimum havaya ucar. Gercekten kararsizim siz ne dusunuyorsunuz? Araclarin resimlerinide ekleyebilrim isterseniz

• Coupe civic
  • Rx-7 neresi Civic neresi

1-http://forum.donanimhaber.com/m_38694745/tm.htm

2-http://forum.donanimhaber.com/m_45170401/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoom-Zoom -- 23 Mart 2012; 7:38:52 >
  • Açıkcası ben RX7 derim.Ama oradaki şartlar,sizin düşünceniz nedir bilemem.Sonucta RX7 bir efsane.
    Soyle bir durumda var.Acaba siz Arabanin hakkını verebilecek misiniz?Cevabiniz evetse RX7
  • dedigin araç 2nd edition çok tipsiz hocam

3th edition bulursan kaçırma bence ama onuda 40bindne aşağı bulamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 23 Mart 2012; 22:39:36 >
  • Rx7 Hızlı Ve Öfkelide Vardı.Bence Rx7 :))
  • RX-7 derim.. VeilSide Body kit döşenirse eğer..
    Sokak yarışlarına katılmaya hazırsınız
  • Hocam biraz yersiz bi karşılaştırma kanaatimce ancak bu iki araç arasında hangisi bana arabaya biniyorum dedirtir derse rx7 efsanesi yeterlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

dedigin araç 2nd edition çok tipsiz hocam

1993 ten itibaren üretilen rx7 ler fd3s yani 3th edition dur.
    fc3s ler (2th) 1986-1992 arasında üretilmiştir ayrıca tipsiz değillerdir :)
  • Valla hocam, yerinizde olsam Supra bakardım, çok ayrı bir araba. Olmazsa RX7 düşünün, JDM için 2007 Civic çok uygun değil diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starcraft

quote:

Bende biliyorum 1993 senesinde cıktıgını ancak o sene 2 ayrı kasada satılmış bulunmakta.

11bin dolara türkiyede 3th edition bul öndeki bütün dişlerimi kırarım.

Yukarıda arkadsın yazdıklarını sanırım okumamıssın.

Hem bulungum yerde 2 tane var diyor Türkiyede zaten hepi topu 2 tane 3th rx-7 var benim bildigim... Biri modifiyeli turuncu diğeri kırmızı kız gibi... kırmızının sahibi bagdat caddesinde oturuyor hatta... 50bin liradan aşağıda istemiyordu 4 sene önce satarken.

• İlk iki kelimeyi siz kaçırmışsınız,"Amerika'da yaşıyorum" yazıyor :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: starcraft

quote:

Bende biliyorum 1993 senesinde cıktıgını ancak o sene 2 ayrı kasada satılmış bulunmakta.

11bin dolara türkiyede 3th edition bul öndeki bütün dişlerimi kırarım.

Yukarıda arkadsın yazdıklarını sanırım okumamıssın.

Hem bulungum yerde 2 tane var diyor Türkiyede zaten hepi topu 2 tane 3th rx-7 var benim bildigim... Biri modifiyeli turuncu diğeri kırmızı kız gibi... kırmızının sahibi bagdat caddesinde oturuyor hatta... 50bin liradan aşağıda istemiyordu 4 sene önce satarken.

Demek istediğin şey amerikada 1993 model hem 2.nesil hemde 3. nesil rx7 var? bunu ilk senden duyuyorum
    arkadaşın [Bulundugum civarda 2 tane temiz Rx7 var] sözünden mi bunu çıkarttın? benim mesajımda belirtmek istediğim olay 1993 model bir rx7 3.nesil bir rx7 dir. sözü.
    ayrıca 11bin dolara türkiyede rx7 fd3s bulunabileceğini söylemedim amerikada bolca bulabilirsin bu fiyata..
    ve 11bin dolar 2.nesil rx7 için fazla bir miktar (usa için) yani arkadaşın 11bin dolar rx7 demesinden%100 olmamakla birlikte %95 3.nesil olduğunu anlamaktayım ben.
    türkiyede fd3s 3.nesil rx7 5 tane var şimdilik
    istanbul kırmızı
    istanbul kırmızı
    istanbul siyah
    ankara turuncu
    tekirdağ siyah

• ben rx7 diyorum wankel motoru sevmediğim halde
  • Dostum çok şanslısın biz burada o arabaları göremiyoruz bile görsekte alamayız herşeyi sıkıntı senin yerinde olmak isterdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.