Şimdi Ara

1990 ve 2010 arasında en büyük takım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar futbol biliyorsunuz 90'larda değişime uğramaya başladı yani modern futbol denilmeye başladı. 93'te Şampiyonlar ligi yeni formatını aldı. Premier lig falan 92'de yenilendi. 2010-2018 arası bariz Real Madrid üstün zaten, ancak ben farklı bir soru ile karşınızdayım 1990 ve 2010 arası en büyük takım kimdi ?

Ben AC Milan diyorum. Ancak Real Madrid & Barcelona & Liverpool & United & Juventus kafamı karıştıyor siz ne diyorsunuz ?

• Milan mükemmel takımdı cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig başarısını da göz önünde bulundurarak United diyorum. İkinci benim için de milan olur.

• 2010 Barcelonası diğer tüm takımlarla top diye oynar.

• 90 larda Milan, 2000 lerde Barca 2010 larda Real.
  • Juventus sondan birinci olur anca

Milan, Barça ve Madrid üçlüsünden biri olabilir

• Milan. 7 ŞL finali oynamış. 4 kazanmış 3 kaybetmiş. 7 kere de ligte şampiyon olmuş.

Sonrasında da Barça(4 ŞL finali oynamış 3 kazanmış ve 10 kez lig şampiyonu olmuş.) > ManU(3 ŞL finali oynamış 2 kazanmış ve 11 kez lig şampiyonu olmuş.) > Real(3 ŞL final oynamış hepsini kazanmış ve 7 kez lig şampiyonu olmuş.) diye gidiyor işte.
  • Sadece şampiyonlar ligi olarak değil. Milan her konuda baya iyi sanırım, 4 süper kupa almış o dönem.

• 08-09 Barça

Henry Eto Messi
    İnieste Toure Xavi
    Alves Pique Puyol Abidal
    Valdes

Efsane Milan, 99 Manu, Henry'li Arsenal vs. çocukluğumuzda izlediğimiz, yeri ayrı olan takımlardı ama 2009 Barça hepsini rezil ederdi.
  • Liverpool 2005-2008 arası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milan. Kupa vb sportif başarı olarak bakmıyorum. Daha ziyade genel anlamda adından söz ettiren takım/takımlar olarak ve köklü olup olmamasına bakarım birazcık da.

Milan'dan sonra Inter falan gelir. Real'in de Carlos'lu, Zidane'lı, Cannavaro'lu, Van Nisterlooy'lu, Raul'lu, Guti'li (ve aklıma gelmeyenler) dönemlerini de unutmayalm.

Nedved'li, Del Pierro'lu Juventus da var mesela.

Aslında şaka maka İtalyanların bence damga vurduğu ağır bastığı dönemlerdi. Parma, Palermo falan da var akla gelen o dönemlerin damga vuran takımları olarak.

Şimdiki berbat defansif futbolla anılmıyorlardı. Öyle de bir şey yoktu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 9 Kasım 2018; 5:26:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

08-09 Barça

Henry Eto Messi
    İnieste Toure Xavi
    Alves Pique Puyol Abidal
    Valdes

Efsane Milan, 99 Manu, Henry'li Arsenal vs. çocukluğumuzda izlediğimiz, yeri ayrı olan takımlardı ama 2009 Barça hepsini rezil ederdi.
    Şu 6 kupalı Barcelona ve Heycnkes'in makine gibi geleni geçeni ezdiği Bayern Münih'i karşılaşabilse keşke, o maçı izlemek için neler vermezdim...

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Barça alırdı. Heycnkes'in o 2012-2013 dönemindeki takım çok çok iyiydi ancak tam tersi rakipleri çok kötüydü her alanda, 2009'da ise rakiplerin hiç biri boş değildi şahsim fikrim. United - Inter - Madrid - Bayern hepsi o dönem üst düzeydi.
  • Milan.
  • bayern münih
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.