Şimdi Ara

1990 Honda Accord 2.0i alsammı? Yardım lütfen (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
28.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: R@LPH

Değerinde araçla neden takas etmek istiyor ACABA!!!!!

kafa karıstırıcı tabı , ınsanın aklına aractakı problemlerden bıktığı ıcın para harcamadan baska bır araca gecıp kurtulmak ıstedığı gelıyor ama belkıde aynı fıyat aralığında bırkac yıl daha yenı kılometresı dusuk bır arac alma cabasıda olabılır , ucu acık bır konu
  • 136 beygir o araç
  • S.a herkeze iyi günler ben 90-93 accord almayı düsünüyorum tavsiye edermisiniz ?

Örneğin bu araba

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-cengiz-otomotivden-honda-accord-vade-takas-olur-107600816/detay
  • bence alınır arkadaşim doğan şahinden yüzbin kat iyidir
  • ALINIR ALINIR DA ARIZASI ÇIKTIĞINDA PARÇASINI NE PARCACIDA NE HURDACIDA BULURSUN ALLAH ESİRGESİN SİNİRDEN KANSER OLABİLİRSİN

SEN GEL LADA VEGA FALAN BAK.
  • Konuyu hortlatalım.
    1990-1993 model Honda Accord 2.0i araçlar 20 yılı devirmiş daha önce kullananlar veya kullanmakta olanlar genel olarak ne durumda? Parça sıkıntısı var mı örneğin?
    Ben de çok beğeniyorum bu arabaları maddi sıkıntıdan arabayı satarsam (2005 vtec2 HB OV var şuan) aklımda bu arabalar var...
  • Temizinden bulunsa çok kral araba dayımda vardı eskiden oradan biliyorum
  • konu patlamış hazır

arkadaşlar bu aracı proje için düşünüyorum ( 90 - 93 accord ) yedek parça konusunda sorun yaşarmıyım alırsam komple soyup sıfırdan dizeceğim çünkü

nedendir bilmiyorum bu mesele hastalık haline geldi bende illa bir tane toplayacağım iyi,mi kötü,mü olacak onu zaman gösterecek uygun rakamlı şaseleri düzgün bir tane bulursam alıp yapmayı düşünüyorum

sizce nasıl olur
  • 93 accord var bende sunruf manual vites beyaz renk arabam kazasız orjinal ön kaputu dahi orjinal

klima- abs düşünürsen satabilirim internette yok araç ulaşabilirsin aracım satılmıştır ilginize teşekkürler
     1990 Honda Accord 2.0i alsammı? Yardım lütfen 1990 Honda Accord 2.0i alsammı? Yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dylanobrien -- 7 Ocak 2015; 1:57:47 >

• Arkadaşlar 2015 itibariyle bu araçları tavsiye edermisiniz????
    Buldum birkaç araç ama yok bülpgsi çok yakar yok otomatğinde problem yaşarsın vesaıre
    Fikirleriniz nedir...?.
    Herkese sağlık mutluluk dolu bir yıl temenni ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgen

Arkadaşlar 2015 itibariyle bu araçları tavsiye edermisiniz????
    Buldum birkaç araç ama yok bülpgsi çok yakar yok otomatğinde problem yaşarsın vesaıre
    Fikirleriniz nedir...?.

Güvendiğin bir motor ustasına veya servisinde ufak bir ücret karşılığında baktır. Otomatik vites için dikkatli inceletmen lazım şanzumanı. Manuel al. Daha iyi.

Yakıt durumu sürüşe göre değişiyor. Şehir içi ortalama 0,25 krş. Otomatikte bi tık daha artar. 2009 yılında yazılanları aynen katılıyorum.Zaten mal belli,sıkıntı yok.
  • quote:

Fikirleriniz nedir...?.

quote:

Fikirleriniz nedir...?.

Güvendiğin bir motor ustasına veya servisinde ufak bir ücret karşılığında baktır
    manuel artık nostalji
    otomatik al daha iyi

• merhaba
    aranıza yeni katıldım.son mesajdaki gibi otomatik alalım alalım da temiz bir araba bulamadım yardımcı olabilirimisiniz.iyi günler
  • selamunaleyküm ben 1990 honda accord otomatık düşünüyorum da yaşı bana sıkıntı çıkartırmı yani çok uğraştırırmı ?
  • bu araçlarda trim sesi sağından solundan tıkırtı gelir mi kullananlar bu konudan hiç bahsetmemiş 94-95 modelleri de güzel bir görüntüye sahip
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne alsam

Merhaba, 6-7 bin tl lik bütçem var yerli araba alacaktım sonra bir arkadaşım o paraya uzun motor ömürlü bir araç almamı tavsiye etti mantıklı geldi, ben kullanıcıyım yılda 2-3 kez uzun yola çıkıyorum (yerli araçla çok sıkıntılı oluyor) ve çok km yapıyorum (yılda 20.000 km gibi) bunu satmamayı alırsamda ilave yeni araç alırım diye düşünüyorum şimdi bir araç var aday ama Honda konusunda hiç tecrübem yok bilgisi ve görüşü olanlar paylaşırsa memnun olurum.

Aracın özellikleri;
    1990 model Honda accord 2.0i, araç 192.000 km de resimlerinden gördüğüm kadarıyla aracın dış görünüşü güzel ve sorun yok, araçta sunroof, klima, otomatik vites ve lpg (sıralı sistem değilmiş, sıralı sistem olursa 20.000 lira daha az yakarmış) var aracın sahibiyle görüştüğümde araç garaj arabasıymış, aracın servis geçmişi son sahibinde yok, dediğine göre araç yakıtta şehiriçi 200.000 lira şehirdışı 150.000 liraya kadar düşüyormuş.

Endişelerim;
    1-garaj arabası olması, (eski patronuma aldığımız araçta (ford explorer) garaj arabasıydı garaj arabası diye aldık 5 milyar masraf çıkardı, meğer kusuru varmış ondan garajdaymış :) )
    2-son sahibinin 3.000km kullanması,
    4-servis gemişinin olmaması.

Merak ettiklerim;
    1-Uzun yol için bu araç nasıldır?
    2-Aracın altının alçak olduğu araç dolu olduğunda şehiriçi hız kasislerinde altının yere değidiği söylendi, bu konuda görüşleriniz nedir?
    3-Bu araçların parçaları yerli araçlara göre fiyat açısından ne durumda?
    4-192.000 km civarı önümüze çıkacak arıza ve değişecek parçalar nelerdir?
    5-Ağır parça değişimleri ve arıza olarak neler olabilir?
    6-Diyelimki aldım ilk bakımda neler yaptırmalıyım neleri değiştirmeliyim?
    7-Sıralı sistem taktırırsam yakıt ne kadar değişir ve hangi marka Hondalara daha uygun?
    8-Şanslıysam bakımlar haricinde ne kadar süre daha masrafsız kullanabilirim?
    9-Şansızsam en kötü ne olur mesela motor yapmak böyle bir aracta kaça patlar?
    Ben izmirdeyim izmirde gösterebileceğim usta da tavsiye ederseniz memnun olurum.Teşekkürler[simage][/simage][simage][/simage]

1990 Honda Accord 2.0i alsammı? Yardım lütfen

1990 Honda Accord 2.0i alsammı? Yardım lütfen

aldınmı 6-7 bin lik hondayı..

• Helal olsun hocam herşeyi özetlemişsin.Biz de yıllarca mercedes vs. kullandık.Hem de e300 turbo diesel felan 2000 yılların da .Millet e250 göremiyorken.Ama şimdi 94model accord ex var abi bi araba bu kadar mı rahat olur :) İçi çok geniş motor güçlü gaza bastın mı affetmiyor kereta :) .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar...

90 model karbüratörlü ototmatik aracimla araniza yeni katıldım. Özellikle honda otomatik şanzıman tamiri için tavsiye edebileceğiniz istanbul avrupa yakasında bir usta varmı acaba. Araç eski model otomatik diye pek ilgilenmiyorlar. Araç 4 aydır sanılandan dolayı ikitelli sanayide yatıyor. Parca bulamıyor yada verim vermiyor diyor usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bu konu baya eski ama cevap veririsiniz diye düşünüyorum. ben 1992 model accord 2.0 ex almayı düşünüyorum 17 bin tl civarında şu anki fiyatları sizce nasıl araçlar bu arabalar yakıt ve parça konusunda beni üzermi performssı nasıldır arıza açarmı kullanaalr varsa yorumları bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.