Şimdi Ara

19500 TERCİH LİSTEM SSli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TROYAH kullanıcısına yanıt
    yorumunuz için cok teşekkürler hocam en hayırlısı neyse o olsun bakalim nasıl olacak
  • sadbeaker kullanıcısına yanıt
    İnşallah güzel olur.

inşallah hocam zaten boşta kalmayı göze alarak yapmıstım öyle olursa da pek üzülmem 7k tyt sıralamam var sistem degismez inşallah da sıralamayı değerlendirebilirim
    Maşallah çok iyi tyt sıralaman.Benim de tyt berbat geldi 52k ayt 70 net ile onu 14k ya çektim obp de 2k geriletti 16k oldu.Sen boşta kalsanda bence hiç üzülme full ayt kasarsın ilk 5k ya girersin

Uşagı ayarladım ben

• olur İnşallah

iyi dilekleriniz için sagolun hocam üzülmüyorum zaten sizin ayt netiniz bende olsaydı eğer büyük işler başarabilirdim bu arada 93 opb'm var. zaten ayt için mat eksigim yok ama fenden 22 net civarı gibi bişey yaptım ordan kaybettim her şeyimi
    Sağlık olsun tercihler açıklansın burdan bana yaz lütfen inşallah hakkında hayırlısı olur.Hayatta bol şans ve başarılar

ilginiz için sagolun hocam acıklandıgı zaman haber vermeye calısıcam. size de hayatta bol sans diliyorum umarım her şey gönlünüzce olur
  • +up beyler düsüncelerinizi belirtirseniz sevinirim her türlü fikre acıgım
  • sabah günaydın updullahı +++
  • Sağlık bilimleri en yüksek ihtimal diğerleri biraz daha üstte kalır o kadar düşmez gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla4132 T kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende öyle düşünüyorum ama boşta kalma düşüncesi içimi kaplıyor sizce saglık bilimleri düşer mi o kadar yoksa ucu ucuna mı kaybederim
    Hocam açıkcası geçen seneye bakınca devlet dişlerde güzel bir gerileme görüyoruz yerinde duran sadece istanbul üni diş, o bile belli miktar gerilemiş. Bu sene de geçen seneye benzer bi oynama bekliyorum umarım yerleşirsin fakat yerleşmesen de seneye 19k dan kat kat iyi yaparsın gibi. 19k yapan biri boş değildir üzsrime biraz koysan rahat halledersin. Hakkında hayırlısı olur inşallah

• Dostum hep istenen yerleri yazmisin bi tanede tampon yapaydin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tesla4132 T kullanıcısına yanıt
    hocam analiziniz ve guzel yorumlariniz icin cidden cok tesekkurler. sizin de dediginiz gibi yerlesemezsem de uzulmem seneye daha iyi seyler basarabilirim. umarim hepimizin hakkinda hayirlisi olsun

• gerdik kullanıcısına yanıt
    hocam tampon olarak yazabilecegim yer bulamadim ve o yuzden sansa birakmaktan baska yapacak bir seyim yoktu artik hayirlisi olsun yorumunuz icin cok tesekkurler

• ++ yerleştirmeleri merak içinde bekliyoruz
  • ++++
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.