Şimdi Ara

1950 Genç erkek modası VS 2021 Genç erkek modası (SS'Lİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
19.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1950lerde olan tarzlar bir erkeğe En çok yakışan tarzlar olduğunu düşünüyorum klaslik asillik var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmişin kaliteli insanları yerlerini geleceğin çöplüğüne bıraktı...
  • Konu naftalin koktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhmlpy

kanka khontkarı dövdü o eleman haberin olsun

Alıntıları Göster

eline sağlık o zaman ama kendisi de aynı mokun laciverti gibi duruyor

• adam tarz giyinmiş işte canlı renkler ve gayet sportif. ne yapcaktı dışarıya smokinle mi çıksın  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 26 Ocak 2021; 13:16:6 >
  • Hippilerin ardıları herhalde yeni nesilde böyle giyinenler

• eski zamanlar candır... yeni Türkiye boş tenekedir...

• Arkadaşlar şehinşahın giyinişi biraz fazla absürt ama siz sokakta o takım elbiseyle 2 gün dolaşın 3 ncü günde ya size deli ruh hastası derler ya da siz kendi üstünüzü yırtarsınız. 1 resime bakıp milletin sürekli böyle giyindiğini düşünecek kadar saf olamazsınız ayrıca bu dönemde de sokakta kaç tane şehinşah gibi giyinen erkek görüyorsunuz.

Bence dönemimiz erkekleri de gayet modern ve düzgün giyiniyor. Hepi topu bir kot pantolon ve tshirt yeterli zaten.

• Peaky Blinders, dizisinin dönemlerinde ki giyinişlere bayılıyorum. Yakuza mafyaların, Kore mafyaların giyinişleri de çok hoşuma gidiyor. Hala bu tarz giyinebilirsin, modaya ayak uydurmana gerek yok. Çoçukken tişört giyinip çıkardım şimdi tişört giymek çok kötü geliyor, yakıştıramıyorum. Gömlek üstüne ince hırka, atkı ve palto takılıyorum.

• Arkadaşlar ne tarz giyinirseniz giyinin, herşeyi abartmadan kararınca yapmak güzeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Hayranım, vito scaletta adamdır.

Başlık altındaki ilk resimde paylaştığınız iyi giyimli eli yüzü düzgün erkekleri mafya karakterlerine takım elbise giyindirip onlara erkeklik adlederek göz önünden çektiler, sonra da hiç ama hiç hoş olmayan ne erkeksi ne de eşcinselimsi gelmeyen yazıldığı gibi şalvar kültüründen beslenen apaçiliğin yeni versiyonu giysiler giydirttiler. Neyi normalleştirdiklerini de biliyoruz artık, büyük emeller uğruna harcanan, kendisini kurban eden çiğ süt emmiş AK koyun sürüsü bunlar...

O eski gerçek klas erkekler Jön Türkleri yediler, sırada AK Türkler var dinimiz amin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 26 Ocak 2021; 17:29:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuanda takim elbise palto giyen gençler var. Moda değil ama giyenede ayyy bune banal rüküş 1950 lerde gibi giyinmişsin demezler.

• 2. Tipte ki kişinin ağız hareketi neden öyle aw?
  • gaza getirdin gidip mafya oynayayım bari  

• Wiseeman kullanıcısına yanıt

En sevdiğim oyun serisi.

• Vito ile hippi döveyim biraz

En iyisi zaten mafia 2 ve 1, serinin 3. oyunu çöp.

Mafia definive edition da iyi olmuş.

• Ben 60lar 70ler de sevdiğim için 3. oyunu da severek oynadım, sadece diğerleri kadar tekrar tekrar oynamam, bir defa bitirmek yetti 🙂

Hocam oyunda kusur yoktu zaten, o yıllar da çok güzel ama oyunun hikayesi çok berbattı hiç sevmedim. Vito gibi bir adamı öldürme seçeneği bile koymuşlardı oyun sonuna. Saçmalık yapmışlar hep.

• Siyahi kültürü ve hiphop kültürü diğer kültürleri baskıladı, artık herkes siyahi rapciler gibi giyiniyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.