Şimdi Ara

1950 Genç erkek modası VS 2021 Genç erkek modası (SS'Lİ) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
19.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Tutarlı/tutarsız tanımını merak ettim ama zorlamayacağım, mantıklı bir açıklama beklemiyorum zaten

Mantikli aciklama beklemeyip yine de merak etmek = tutarsizlik

Yani madem mantikli aciklama beklemiyorsun ne diye merak edip soruyorsun a benim guzel kardesim.

Yazdigin her mesajda tutarsizlik var zaten, uzaklarda aramana gerek yok. Neyse vaktimi sana ayiramam blok

• Üstteki eleman gibilerini gördükçe keyfim yerime geliyor Mantıklı bir cevap veremeyeceğini bildiği için blok atmış. Tutarsızlık dediği şeye bakar mısın, alakası yok. Karşımdaki adam ne saçmalayacak diye merak etmek tutarsızlık mı oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki elemanlar gibi giyinmek isterdim ben de. Ama ne uygun ortam ne de para var   Eşofman-Sweat/tişört'e alıştım hem. Çok rahat. Öyle takım falan giyemem herhalde imkanım olsa bile.

• Hocam ben iki türden de giyiyorum. Eşofman giyince de rahat olmak için giyiyorum dediğiniz gibi. Ama gidip de zibidi gibi daracık eşofmanla rahatım diyenleri gördükçe komiğime gidiyor. Adam hareket edemiyor içinde ve diyor ki yav ben rahatım :D

• 90 lı yıllarda okulda 2. Yıl üstüste giydiğim ve utana sıkıla belini aşağı çekiştirip paçalarının kısa geldiği anlaşılmasın diye bitaraflarımı yırttığım pantalonlar moda olduğundan beri moda denen şeye anlam veremiyorum. Ne günahımız vardı da o kadar utancı yaşadık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Hocam ben iki türden de giyiyorum. Eşofman giyince de rahat olmak için giyiyorum dediğiniz gibi. Ama gidip de zibidi gibi daracık eşofmanla rahatım diyenleri gördükçe komiğime gidiyor. Adam hareket edemiyor içinde ve diyor ki yav ben rahatım :D

Eskiden 15-16 yaşlarında kotlarım hep dardı benim de. Tarz olmak için giyiyordum elbet. O yaşlarda onu yakıştırıyordum kendime. Sonra daha az dar kotlar giymeye başladım. İşte en son da artık kotu neredeyse tamamen bıraktım. Eskiden kalan 1-2 kotum var onları da en son ne zaman giydim hatırlamıyorum. Onlar bile artık dar ve rahatsız geliyor. Aldığım son pantolon bile eşofmanı andırıyor, bağcıkları var hatta   4-5 eşofmanım var onları giyiyorum her yere. Tayt gibi değiller elbette standart kesim. Sadece bir tanesi biraz daha dar ama o da bedeni kapladığı için yine hareket etmeyi kolaylaştırıyor, rahat yani. Paçaları lastikli ama çoğunun. Zaten artık paçası lastikli olmayan eşofman bulmak çok zor. Eşofman, alta spor ayakkabı, üstte sweat ile her yere gidiyorum. Toplu taşımada da böyleyim markette de işte de.

• Ilk foto soldaki amca jilet gibi delikanliymis maşallah

• Aynen beyler bir siz süpersiniz şimdiki gençler kötü xD

• Giyim tarzım üsttekilere benziyor.

Rahat olsun diye eşofman falan giydiğimde bile alttaki kadar hırpani görünmem.

• Erkek değil de ılık modası olmuş 2020'ler 

• Ben alttakinde bir Faso göremedim sadece paçalar çok yukarda onun haricinde hepimizin gayet normal şekilde alıp giyebileceği standart LCW DeFacto mağazalarında satılan kıyafetler işte bunun yerine gerçekten giyimin içine sıçan tarzları paylaşsan konu konuya benzerdi.

Bu arada alttaki Şehinşah, alttaki ile ilgili bazı yorumlara çıldırdım

Edit: Soldan üçüncü Emre Belözoğlu değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSHUJx -- 25 Ocak 2021; 20:16:36 >
  • Bende gencim ama böyle giyinmiyorum?
  • Arkadaşlar ilkini beğenen varsa beni bloklasın asıl erkek modası bunlardır:

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    https://www.tarihakli.com/wp-content/uploads/2017/03/otto-von-bismarck_1180742.jpghttps://seyler.ekstat.com/img/max/800/Z/Zkh8GFdADhC1zNLC-636322537104857200.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 25 Ocak 2021; 21:25:25 >
  • O değil de çocuğun bindiği asansörün yeşil etiketi dikkatimi çekti :D Ben daha yeşil etiketli bir asansöre denk gelmedim. Ya kırmızı ya sarı etiketli oluyor benim bindiklerim :D O asansör hangi binadaysa helal olsun. Adamlar asansör bakımlarını tam yaptırmış.

• Ben hala 1950 lerde kalmışım demekki.

• Bir diğer anektod vereyim sana 1950 de o görünen gençler şuanki global siyasi güdümü sürdüren kesim aynı zamnda.

Şu sjw denen marjinal tiplerin hakim olduğu muhtemelen 2050 sonrası dünyada ne türlü bir abuk subukluk olacak bilmiyorum.

Ama şu net karışıklık ve ayaklanmalar çok olur.

Bu sjw zımbırtısının temelleri 1980lere dayanıyor.Ama bu olguda tarih olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Ocak 2021; 22:3:54 >
  • ilk fotoğrafta soldaki abi bayağı havalıymış. Bu eskinin sigara tutma şekli de çok dikkatimi çekiyor herkes aynı şekilde tutuyor istisnasız.

Ve adamlar genel olarak hep uzun boyluymuş ceket pardösü uzun kaban tarzı şeyler yakışıyor bayağı krallara

• xSHUJx kullanıcısına yanıt

Güzel tespit harbiden Emre'ye benziyor.

• Benim gibi düşünenlerin tükenmediğini görmek büyük mutluluk,konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

16-17 neyse de 20-25 ten sonra o ne öyle?

Erkeksin sen biraz ağır ol.

• Bir ara baya güdük paça modaydı ya çok gülüyordum onlara. Yarın bir gün fotoğraflarına baktıklarında kendilerine gülecekler.

Birde şimdi dar paça kot modası var. Yine bunlarada çok gülüyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.