Şimdi Ara

1950 Genç erkek modası VS 2021 Genç erkek modası (SS'Lİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
19.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşte sıkıntı paçanın fazla kısa olması değil. O paça bilerek o şekilde kısa. Biri ne yapsa diğeri onu yapıyor.

Bez parçasına cinsiyet atamıyorum ama örnek vermek gerekirse geçen yolda bir erkek gördüm, tayt gibi dar giymiş pantolonu altına da abuk subuk çorabını giymiş dolanıyordu. Ne kadar cinsiyet atamazsan atama iğrenç görüntü sebebi oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Şehinşah değil mi o zaten

öyle mi hocam? şehinşahın tipini hatırlamıyorum.

• İlginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crux07 kullanıcısına yanıt

Neden?

• 2021 modele selam bile vermem.

2021 bu modeller genelde selam almıyorlar hocam zaten. Bunlara hey dostum merhaba diyeceksin çünkü laikler.

• Selam merhaba vs benim için farksız hocam.

• Eskiden tiner el altından satılıyodu şimdi her sokakta satılıyo:))

hocam ben selamun aleyküm olarak selam almıyorlar demek için öyle demiştim.

• Anladım hocam.

• Çünkü laikler ne demek ne alaka. Laiklik güzeldir. Haaa beğenmiyorsan sınır kapılarından birine doğru gidebilirsin....
  • dnz10 kullanıcısına yanıt

Sen onu ne anlamda söylediğimi anlamamışsın gülüp geçeceğim bu yorumuna.

• instagram youtube olmasaydı, dönercide bile çalışamayacak tipsiz gerizekalılar para kazanacak iş bulamazdı.

• Aynen öyle. Hiç bir zanaati olmayan, elinden hiç bir iş gelmeyen tipler bunlar.

• Kesinlikle dogru tespitler. Güneydoğuda bir şehirde yaşıyorum. Gençlere baktığımda aşırı dar paça ve ayak bileği üstünde. Bu nedir böyle ya dedirten cinsten. Diyorum ya babalarınız, dedeleriniz bol bol şalvarla dolaşır, siz ne ara böyle oldunuz?
    Tabi memleketin geneli için de bu yeni giyim tarzı sözkonusu. Özellikle erkek giyimi İyiye gitmiyor.
  • 2.paragrafı senin için yazmadım.
    Tamam gözüne hoş gelmeyebilir ama gelen bir kitle var. Benim hoşuma gitmiyor deyip geçebilirsin ama bunu dert haline getirmek saçma. Moda her döneme göre değişiyor, bundan 10 yıl sonra belki herkes normal görecek. Daha önceleri erkekler tunik, etek giyerdi şimdi giysen uzaylı gibi bakarlar.
    Ayrıca ciddiyim kısa çorapla yazın falan giyerim ben bu eşofmanı. Acayip bir şey değil ki. Şorttan ne farkı var bunun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci fotoğraftaki tip, sayın iç işleri bakanımızın "Kırın bacaklarını" dediklerinden değil mi?

• Hocam skinny jean giyen erkek gaymidir

• Şehinşah denen kekoya tapanlar Var bir de
  • Amerikanın yozlaşmış kültürünün eserleri bunlar. Erkekleri daha feminen, kadınları daha maskülen yapma amacındalar. Çıplaklığın normal karşılandığı cinsiyetsiz bir toplum, yeni dünya düzeninin bir parçası. Giderek buraya doğru evriliyoruz günden güne. Kimse farkında değil.

10 sene önce kısa paçalı dar pantolonlar bilmezdik. Böyle rengarenk salaş kıyafetler bilmezdik. Bakalım daha neler göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.